איפה לקנות 5d מארק 3?

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני אישית ממליצה לקנות בבית הצילום ולהוסיף אחריות של מאק ואם יש בעיה בית הצילום הוא מקום מאוד מקצועי ואמין לתיקונים

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני אישית ממליצה לקנות בבית הצילום ולהוסיף אחריות של מאק ואם יש בעיה בית הצילום הוא מקום מאוד מקצועי ואמין לתיקונים

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
בבית הצילום היא עולה כרגע 9690 שזה בין הזולים
להוסיף מאק (רגיל או מורחב בהתאם לעומס הצפוי על המצלמה) ולישון בשקט.

banana

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י msphoto;2116001:
בבית הצילום היא עולה כרגע 9690 שזה בין הזולים
להוסיף מאק (רגיל או מורחב בהתאם לעומס הצפוי על המצלמה) ולישון בשקט.

כמה עולה המאק הרגיל
ומה זה מבטח?
בנתיים אין עומס צפוי
תודה

והאם שווה לחכות ל5d מארק 4?

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י banana;2117110:
כמה עולה המאק הרגיל
ומה זה מבטח?
בנתיים אין עומס צפוי
תודה

אם את יכולה לחכות, ברור שכדאי. המארק 3 כבר זקנה, ואם תשווי למתחרות, אז גם רואים את זה עליה.

chanish

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי שבMDK יותר זול

יצירתית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
רק לשים לב שבאים ישירות לחנות שיתנו את המחיר של זאפ כי הם בד"כ לא אוהבים לעשות את זה....

banana

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י tadmit;2117323:
אם את יכולה לחכות, ברור שכדאי. המארק 3 כבר זקנה, ואם תשווי למתחרות, אז גם רואים את זה עליה.

אין לי גרם סבלנות:mad:
יש צפי?
מה יש כיום יותר טובה מה5d מארק 3
שנמצאת בטוח מחירים שפוי

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י banana;2117110:
כמה עולה המאק הרגיל
ומה זה מבטח?
בנתיים אין עומס צפוי
תודה

מאק רגיל ממש זול, כמה מאות.
מכסה תקלות שוטפות, לא שבר פיזי ונזקי מים כמו המורחב.

המארק 4 תעלה בסביבות 17000, את מתכוונת לשלם כזה סכום?
גם המארק 3 עלתה כך כשיצאה.

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י banana;2117383:
אין לי גרם סבלנות:mad:
יש צפי?
מה יש כיום יותר טובה מה5d מארק 3
שנמצאת בטוח מחירים שפוי

אני לא יודע מה נקרא שפוי אצלך, אבל....
ניקון D750 עולה פחות ונותנת יותר
ניקון D810
sony A7R II עולה יותר אבל שווה הרבה יותר, למעט אם את צריכה אביזרים משלימים כמו משדרים וכו'. וגם מבחר העדשות מצומצם יותר, למרות שהעדשות שלהם מעולות שבמעולות.

הצבעים של קנון וניקון שונים. וחסידי כל אסכולה לא מסוגלים לראות את הצבעים של החברה המתחרה, אז קחי את זה בחשבון.

לקנון 5D יש גוון עור מאוד יפה, ולכן היא מאוד מוצלחת לצילומי פורטרטים. אבל מה לעשות שהיא ממש ישנה, ולהשקיע בה היום זה לדעת שקונים משהו שכנראה תוך מספר חודשים מועט יהפוך להיסטוריה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י tadmit;2117576:
אני לא יודע מה נקרא שפוי אצלך, אבל....
ניקון D750 עולה פחות ונותנת יותר
ניקון D810
sony A7R II עולה יותר אבל שווה הרבה יותר, למעט אם את צריכה אביזרים משלימים כמו משדרים וכו'. וגם מבחר העדשות מצומצם יותר, למרות שהעדשות שלהם מעולות שבמעולות.

הצבעים של קנון וניקון שונים. וחסידי כל אסכולה לא מסוגלים לראות את הצבעים של החברה המתחרה, אז קחי את זה בחשבון.

לקנון 5D יש גוון עור מאוד יפה, ולכן היא מאוד מוצלחת לצילומי פורטרטים. אבל מה לעשות שהיא ממש ישנה, ולהשקיע בה היום זה לדעת שקונים משהו שכנראה תוך מספר חודשים מועט יהפוך להיסטוריה.

נסחפת...

5D3 תהפוך להסטוריה תןך מס' חודשים..?
המצלמה לא תתן ביצועים פחות טובים בגלל שיצאו עוד דגמים..
הדגם שיחליף אותה יעלה 7000 ש"ח יותר מהמחיר שלה היום..

לומר שD750 נותנת יותר זו דעה ממש לא מחייבת..
ה5D3 היא הדגם שהעביר הכי הרבה צלמים שאני מכיר מניקון לקנון..

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י msphoto;2117586:
נסחפת...

לא נסחפתי, אם קנון לא יוציאו מצלמה שתשנה את כללי המשחק הם יהיו בפיגור רציני (תעקוב אחרי ניקון וסוני, לי זה נראה שבקנון נרדמו בשמירה).. ואם הם כן יוציאו מצלמה כזו, אז ה5D תהיה היסטוריה.

אני לא יודע מה יהיה המחיר, אבל בהתאם לנ"ל יתכן שיהיה שווה לשלם אותו.

אני מסכים אתך לגמרי, כי לכל צלם יש את הדברים שחשובים לו.
אבל ב-3 דברים ה750 של ניקון מובילה על קנון 5D , אוטופוקוס ובפרט בעקיבה אחר נושא, איכות ב ISO גבוה, ובתמורה למחיר. וכל צלם יעשה את החושבים שלו בעניין.

תופעה מוכרת, הדשא של השכן ירוק יותר, בעיקר כשהוא חדש. היום לא בטוח שזה היה קורה.

אגב, הסימן שלי לכך שמצלמה הופכת להיסטוריה. כשהמצלמה לא נמכרת יותר בB & H. בארץ ימשיכו למכור אותה עוד הרבה זמן אחרי שהיא תהפוך להיסטוריה.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י tadmit;2117622:

לא נסחפתי, אם קנון לא יוציאו מצלמה שתשנה את כללי המשחק הם יהיו בפיגור רציני (תעקוב אחרי ניקון וסוני, לי זה נראה שבקנון נרדמו בשמירה).. ואם הם כן יוציאו מצלמה כזו, אז ה5D תהיה היסטוריה.

אני לא יודע מה יהיה המחיר, אבל בהתאם לנ"ל יתכן שיהיה שווה לשלם אותו.

אני מסכים אתך לגמרי, כי לכל צלם יש את הדברים שחשובים לו.
אבל ב-3 דברים ה750 של ניקון מובילה על קנון 5D , אוטופוקוס ובפרט בעקיבה אחר נושא, איכות ב ISO גבוה, ובתמורה למחיר. וכל צלם יעשה את החושבים שלו בעניין.

תופעה מוכרת, הדשא של השכן ירוק יותר, בעיקר כשהוא חדש. היום לא בטוח שזה היה קורה.

אגב, הסימן שלי לכך שמצלמה הופכת להיסטוריה. כשהמצלמה לא נמכרת יותר בB & H. בארץ ימשיכו למכור אותה עוד הרבה זמן אחרי שהיא תהפוך להיסטוריה.

אני לא יודע על מה אתה מדבר...

איזה 'שינוי כללי משחק' ניקון עשו עם ה750 וה810?

אם יש משהו שניקון מובילים על קנון - זה בטווח דינמי
אבל נוחות השליטה בפלט הרבה יותר טובה בקנון

ואני אומר שוב, טובי הצלמים שהיו ניקוניסטים מושבעים חצו את הגדר בגלל ה5D3, אתה לא יכול לפטור את זה ב'התלהבות' של טירון

דגם ה5D3 הוא דגם מאוד מוצלח, שנותן תפוקה נהדרת ככלי עבודה נוח, קל לתפעול ובעל תוצאות מעולות
גם לניקון יש דגמים מצויינים, אבל להתייחס ל5D3 כמשהו שאוטוטו חולף מן העולם זה מנותק מן המציאות

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י msphoto;2117715:
אני לא יודע על מה אתה מדבר...

איזה 'שינוי כללי משחק' ניקון עשו עם ה750 וה810?

אם יש משהו שניקון מובילים על קנון - זה בטווח דינמי
אבל נוחות השליטה בפלט הרבה יותר טובה בקנון

ואני אומר שוב, טובי הצלמים שהיו ניקוניסטים מושבעים חצו את הגדר בגלל ה5D3, אתה לא יכול לפטור את זה ב'התלהבות' של טירון

דגם ה5D3 הוא דגם מאוד מוצלח, שנותן תפוקה נהדרת ככלי עבודה נוח, קל לתפעול ובעל תוצאות מעולות
גם לניקון יש דגמים מצויינים, אבל להתייחס ל5D3 כמשהו שאוטוטו חולף מן העולם זה מנותק מן המציאות

אין לי מניות לא בקנון ולא בניקון. וכבעלים לשעבר של קנון 5D אני יכול להעיד שאכן היא מצלמה נוחה מאוד לתפעול, והתוצאות שמקבלים ממנה מעולות.
ועדיין אם תסקור את כל הסדרות של קנון וניקון מה-3 שנים האחרונות, לדעתי ניקון מובילים בכל קטגוריה.
כל המצלמות דלהלן מובילות בטכנולוגיה על פני המקבילות בקנון.
D3300, D7200, D500, D750, D810, D5
יש לקנון מועדון רחב של מעריצים בכל העולם, בעיקר בגלל נוחות התפעול של המצלמות שלהם. אבל לאט לאט המתחרים מכרסמים להם במכירות בגלל שמישהו שם בהנהלה לא מנער את האבק מהמדפים.
ולגבי ה5D III דעתי האישית שלהשקיע היום במצלמה הזו זה טעות כלכלית. מכיוון שהערך שלה יצנח יום אחרי שתצא המחליפה שלה, וזה אמור לקרות. ובעוד שנה לא יקנו אותה כיד שניה בגלל שהיא תהיה מצלמה עם טכנולוגיה מיושנת מאוד, שכל מצלמת כניסה במחיר אפסי או קצת יותר מזה, תתן תוצאות טובות ממנה.

אז ניקון לא שינו את כללי המשחק אלא בחרו להוביל בכל הקטגוריות.
וסוני בהחלט שינו את כללי המשחק, הA7R II עושה בית ספר למתחרות.
קנון ניסו עם ה5DS R וה 5DS, אבל נכשלו כישלון חרוץ.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י tadmit;2118221:
אין לי מניות לא בקנון ולא בניקון. וכבעלים לשעבר של קנון 5D אני יכול להעיד שאכן היא מצלמה נוחה מאוד לתפעול, והתוצאות שמקבלים ממנה מעולות.
ועדיין אם תסקור את כל הסדרות של קנון וניקון מה-3 שנים האחרונות, לדעתי ניקון מובילים בכל קטגוריה.
כל המצלמות דלהלן מובילות בטכנולוגיה על פני המקבילות בקנון.
D3300, D7200, D500, D750, D810, D5
יש לקנון מועדון רחב של מעריצים בכל העולם, בעיקר בגלל נוחות התפעול של המצלמות שלהם. אבל לאט לאט המתחרים מכרסמים להם במכירות בגלל שמישהו שם בהנהלה לא מנער את האבק מהמדפים.
ולגבי ה5D III דעתי האישית שלהשקיע היום במצלמה הזו זה טעות כלכלית. מכיוון שהערך שלה יצנח יום אחרי שתצא המחליפה שלה, וזה אמור לקרות. ובעוד שנה לא יקנו אותה כיד שניה בגלל שהיא תהיה מצלמה עם טכנולוגיה מיושנת מאוד, שכל מצלמת כניסה במחיר אפסי או קצת יותר מזה, תתן תוצאות טובות ממנה.

אז ניקון לא שינו את כללי המשחק אלא בחרו להוביל בכל הקטגוריות.
וסוני בהחלט שינו את כללי המשחק, הA7R II עושה בית ספר למתחרות.
קנון ניסו עם ה5DS R וה 5DS, אבל נכשלו כישלון חרוץ.

מצלמה זה לא השקעת נדל"ן, הערך שלה לא רלוונטי אלא התוצאות שהיא מספקת, זה שהערך שלה ירד כי תצא חדשה לא יפחית מהביצועים המעולים שלה היום

בעוד שנה כל מצלמת כניסה תהיה טובה יותר מ5D3...? אתה מתכוון ברצינות?
אז יאללה, צלמי אירועים יעברו לצלם במצלמות כניסה של 2500 ש"ח, הרי ה5D3 היתה מצויינת עבורם ומצלמת הכניסה טובה יותר..
נו באמת.
יצרנים מבדלים בין רמות המוצרים שלהם באופן ברור, מצלמת כניסה חדשה לא תהיה 'טובה יותר' ממצלמת דגל ישנה, אמנם יהיו פרמטרים מסויימים שיתעלו עליה אבל החבילה הכוללת נשארת ברמה אחרת.

ואני אחזור בשלישית.. אם מישהו מכרסם למישהו במכירות, אז ממה שאני נכיר בתחום האירועים (ואני מכיר לא מעט) הכרסום הגדול הוא בניקון לטובת קנון, ורק בגלל ה5D3
לפני הדגם הזה אני מסכים שהיה לניקון יתרון ואני תמיד אמרתי שיש לניקון עדיפות במערכת הפוקוס, בחדות עדשות ועוד (מי שמכיר, השילוב של 5D מארק 2 ו24-70 דור ראשון היה די גרוע) אך מאז שיצאה ה5D3 והסדרה האחרונה של העדשות (24-70 דור שני ועוד) קנון סגרו את הפער בצורה מרשימה, והיום הכלי האולטימטיבי לצלם אירועים הוא ה5D מארק 3 וזה לא דבר שיעלם מהר..
ברגע שתגיע המארק 4 לחנויות (לדעתי יקח עוד לפחות שנה) ובהנחה והיא תהיה באמת טובה יותר, תתחיל תנועה לכיוונה ומחירי המארק 3 ירדו, כפי שהם ירדו ויורדים כל הזמן מטבע הדברים.. אני קניתי מארק 3 אחת ב16000 את השניה לאחר שלוש שנים ב10000..
אז היום, כשהיא יחסית זולה - זה בדיוק הזמן לקנות אותה ולהנות מהביצועים שלה
אפילו כיד שניה, שהיא נמכרת בטווחים של 5-7
מי שיש לו תקציב של כ17000 (מחיר משוער למארק 4) וסבלנות להמתין עוד שנה (ולהיות שפן נסיונות של דגם חדש.. תמיד כדאי להמתין קצת לראות מה אומרים ומה יש לתקן בו, גם במארק 3 היו בעיות למי שזוכר) - שישב וימתין..

אה כן, או שיעבור לניקון, ויצלם עם מפלצות פיקסלים אבל לא יצליח לכוון צבע נורמלי בצורה פשוטה.

tadmit

מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ההבדל בין מצלמת כניסה למצלמה מקצועית, זה גם ובצורה מאוד משמעותית איכות המבנה גם מבחינת ארגונומיה וגם מבחינת עמידות ואמינות המכלולים של המצלמה, וכן מהירות התגובה והתפעול.
וזו הסיבה שאף צלם מקצועי לא יעבור לצלם עם מצלמת כניסה.
למרות שמבחינת חדות פרופר בבחינת מעבדה ולא בצילום בשטח, אני בהחלט חושב שבעוד שנתיים שלוש מצלמות כניסה יתנו את אותה איכות תמונה שיש היום למצלמות מקצועיות מלפני חמש שנים.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י tadmit;2118221:
יש לקנון מועדון רחב של מעריצים בכל העולם, בעיקר בגלל נוחות התפעול של המצלמות שלהם.

את המשפט הזה אני לא מבינה....
אני על ניקון ובפעמים שיצא לי לצלם עם קנון השתגעתי מחוסר המחשבה על נוחות התפעול...
בניקון הכל נגיש בחוץ, אתה לא נוגע בשוטף בתפריט בקנון הכל צריך להיכנס וללחוץ על כמה כפתורים ולהסתבך. (או שהכרתי רק דגמים ממש מפגרים, זה היה די מזמן)

אולי מעניין אותך גם...