איפה לומדים ציור?????

אשר כותבת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי אחות ירושלמית כשרונית, שיודעת לצייר כמו פיקאסו. (ככה קראו לו?)
משהו מטורף.
אבל היא אף פעם לא למדה ציור מקצועי.
המלצתי לה ללכת ללמוד אצל מישהי תותחית שתעזור לה להתקדם בנושא, ולהפוך את הציור לעבודה נחמדה מהצד.
(ואולי אפילו להגיע לגלריות עולמיות??)

אז למי פונים?
אצל מי בציבור החרדי, אפשר ללמוד ציור ברמה גבוהה? (עדיפות לאיזור ירושלים)
עם מה בעיקר צריך להגיע? לאיזו רמה של ציור מומלץ וכו'...
אשמח לשיתופים, מניסיון כמובן.

ק.א

משתמש רשום
באיזור ירושלים, אני ממליצה לך על הקורסים של הנדי שטרנברג, לאיור ציור ורישום ידני, בהמשך גם דיגיטאלי. השתתפתי בקורסים שלה והחכמתי מאד. ממליצה בחום.

שיר ה

משתמש פעיל
באיזור ירושלים, אני ממליצה לך על הקורסים של הנדי שטרנברג, לאיור ציור ורישום ידני, בהמשך גם דיגיטאלי. השתתפתי בקורסים שלה והחכמתי מאד. ממליצה בחום.

היא מלמדת גם מתחילות?

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
היי,
אחרי בירורים רבים, הלכתי ללמוד אצל הנדי שטרנברג.
מורה מקצועית, מעבירה את החומר בצורה יסודית ושיטתית.
הקורס מחולק לשנתיים, בשנה הראשונה: שעתיים דמויות (מבנה פנים, הבעות, הכל ברמה מאוד מאוד גבוהה) ושעתיים טכניקות בצבע. ושנה שניה איור דיגטלי.
בלימוד של הטכניקות של הצבע היא מחדשת (לי לפחות, ואני מגיעה מהתחום) המון, בעבודה עם פחם צבעוני, פנדה, צבעי מים, עפרונות צבעוניים, ומלמדת סגנונות צביעה שפותחים את הראש והיצירתיות. (סגנונות וזרמים באמנות המודרנית)
אז אם אחותך פיקאסו (מקווה שלא, בכל זאת הוא היה אדם לא משהו, הגם שהיה אמן ענק) היא יכולה מאוד להנות מהשילוב הזה של רישום דמויות ברמה גבוהה, לצד פיתוח והבעה של יצירתיות והקניה של סגנון אישי.
אשמח להרחיב לך עוד בפרטי, רק אומר לך שזה חוויה מאוד גדולה ללמוד אצלה, יש אווירה טובה, וקידום אישי.
(ואני לא מקבלת אחוזים או משהו... רק שמחה לשתף במורה מקצועית :))

בהצלחה לה, ונשמח להכיר פיקאסו חדש בזירה,
ואם היא אישה אז בכלל :)
רחלי

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי גלריות,
ממה שאני רואה בשדה האמנות החרדי המתפתח, יש תקוה!
יש כל מיני מיזמים חדשים וישנים ורק צריך לדעת למי לפנות. אשמח לקשר אותה לאנשים מתאימים, ושהעבודות שלה יזכו לחשיפה.

וסיקרנת!
תבקשי ממנה שתעלה עבודות לפה שנתרשם מהסגנון...
רחלי

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני ממליצה על הנדי שטרנברג מאד.
לומדת אצלה עכשיו.
היתרונות הבולטים, לדעתי, הם הידע והנסיון העצומים שלה בכל תחומי האמנות והציור, ובעקבות כך פיתוח אישי לכל אחת לפי רמתה ולפי תחומי ההתעניינות שלה.
גם נושאי הלימוד מגוונים ומקיפים מאד, מה שנותן הכשרה רחבה ועמוקה.
לגבי הדיגיטלי- לא יודעת אם אחותך מעוניינת, אבל אם את מדברת על פרנסה אז בד"כ זה התחום ממנו ניתן להתפרנס היום.
בהצלחה!

נינה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אם צריכה משהו ברמה, יש מורה חרדית (רוסיה) בברכפלד, תלמידה של גדי פולק. מלמדת רק מתקדמות ממש.
אם את מתכוונת לאמונה שץ - אז אין עליה! מלמדת בשיטה של גדי פולק, והוא בזמנו המליץ לי.
לאחרונה היא מלמדת גם בירושלים (אספקט ואימ'ג)

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יהודית דוידוביץ. תלמידה של גדי פולק.
מלמדת בירושלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה