תרופה איפה כדאי למסור תרופות פוריות?

שילה איור וציור

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
מכיר באופן אישי כמה וכמה זוגות, זוג אחד אף חיכה כעשר שנים, ולא הצליחו לקבל שקל מבוני.
אנחנו זוג סטנדרטי ללא פרוטקציות וקשרים וקיבלנו סיוע כספי בסך של עשרות אלפים מבוני עולם.. בלי מאמץ מיוחד מצידנו.
כן יש להם קריטריונים מסוימים בשביל קבלת אישור למימון כמו אישור מהיועץ על הטיפול המסוים, וכמובן שצריך לקבוע פגישה לפני ולבקש...
אנחנו אישית קבלנו החזר בסך של 90% ואני מכירה כמה זוגות שקיבלו 80 או 70% תלוי בעיקר בהכנסה ובהוצאות שוטפות. וזה אפילו לא קשור למספר שנות ההמתנה. ולא, הם לא היו עניים מרודים.
אגב, אנחנו חיפשנו בכמה ארגונים אפשרות של סיוע כלכלי ולא מצאנו אפי' אחד!

ישראל לפקוביץ

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מכירים אישית כמה זוגות שנתמכו מהם, שפשוט קבעו פגישה , הגישו בקשה וקיבלו. לעומת זאת שמעתי ממשהו שניסה לקבל החזרים אך הם מתנגדים לטיפול שהוא עושה לכן לא קיבל עזרה

אפאצ'י

משתמש פעיל
מכירים גם כן אישית זוגות שנעזרו מהם בכל רובדי הטיפול החל מיעוץ וליווי תמיכה רגשית וכלה בסיוע כלכלי באלפים, גמחי"ם פיקוח הלכתי והכל, אין מה לומר הם מספקים את כל המעטפת . ומי שאומר אחרת כנראה שלא ידע איך להתנהל.

הפקות מוזיקה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נשמע לי מוזר,
רוב הזוגות שאני מכירה נעזרים בהם מאד מאד ובלי שום בעיה!
(כמובן שכמו שציינו פה- יש להם קריטריונים, אבל רחבים מאד בד"כ.)
מכירה רק זוג אחד(ומכירה המון!) שלא מקבל מהמם עזרה כלכלית וגם זה בגלל שיש להם הכנסות גבוהות בחודשי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה