איפה יש בתי דפוס שעושים השבחות דפוס??

Maestro

משתמש רשום
בס"ד

שלום לכולם,
אני מחפשת בנרות בית דפוס אמין ומקצועי (עדיף עם שירות אדיב ;) ) העוסק גם בהשבחות דפוס, עדיף באזור ירושלים.
יש לי לקוחה קוסמטיקאית שרוצה להדפיס כרטיס מתנה עם חיתוכים מאד מסויימים המצריכים שטנצים לפי בקשתה.

אשמח מאד להמלצות ומספרי טלפון!

תזכו למצוות וחג שמח,

עקיבֶא.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש דפוס מאוד גדול בבי"ש "דפוס הכתר"

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
דפוס תמר בבית שמש
02-9923996

דאבל אימפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
דפוס תמר לפי מיטב ידיעתי עושה עבודות בסיסיות, לא השבחות ושטאנצים מטורפים.

ראיתי שדפוס בסיס מארגן השבחות יפהפיות (ייתכן שזה יתבטא במחיר)
וגם גרפוס פרינט עובד בשיטה חדשנית גם לכמויות קטנות: 02-5605656

קול-התור

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דפוס "פאר" בנס ציונה. כל כל סוגי ההשבחות שעולות על דעתכם.

מתנה ששווה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י דאבל אימפקט;2058626:
דפוס תמר לפי מיטב ידיעתי עושה עבודות בסיסיות, לא השבחות ושטאנצים מטורפים.

ראיתי שדפוס בסיס מארגן השבחות יפהפיות (ייתכן שזה יתבטא במחיר)
וגם גרפוס פרינט עובד בשיטה חדשנית גם לכמויות קטנות: 02-5605656

גרפוס יקרנים. סתם לידע כללי... הם מוכרים ב90 שקל לוח שנה גודל a3 אני מוכר ב65 שקל. אותו לוח לוח שנה... אין לי בעיה שירוויחו, ושיתפרנסו, אבל בטעם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה