איפה אפשר לקנות באזור בני ברק עגלת מוצי

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בייבי סטאר רח' כינרת

אם אתם רוצים יד שניה יש לאחי במצב מעולה (דגם 4 ריידר)

ודעתנו - עגלה מעולה!

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי, עגלה גרועה. כלומר היא חזקה ויציבה. אבל בלתי נוחה, מגושמת, מסורבלת וכבדה.
כדי להשכיב את הילד למשל, צריך להשתמש לפחות בשתי ידיים [לא היתה מזיקה גם יד שלישית] בשביל לפתוח את הגגון, צריך לעצור ברחוב. בשביל לקפל אותה צריך להיות טכנאי. ואחרי הקיפול היא ענקית ולא נכנסת בכל סוגי הפגאז' של מוניות.

עד כאן מרשימת התסכולים שצברתי איתה:mad:

מדייקת

משתמש רשום
נכתב ע"י מולטימדיה ה;1591479:
לדעתי, עגלה גרועה. כלומר היא חזקה ויציבה. אבל בלתי נוחה, מגושמת, מסורבלת וכבדה.
כדי להשכיב את הילד למשל, צריך להשתמש לפחות בשתי ידיים [לא היתה מזיקה גם יד שלישית] בשביל לפתוח את הגגון, צריך לעצור ברחוב. בשביל לקפל אותה צריך להיות טכנאי. ואחרי הקיפול היא ענקית ולא נכנסת בכל סוגי הפגאז' של מוניות.

עד כאן מרשימת התסכולים שצברתי איתה:mad:

על איזה דגם את כותבת? IGO?

עדינה הלפגוט

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא, נראה לי שזו הריידר 4
מלפני ארבע וחצי שנים. אולי הם באמת השתדרגו מאז

מדייקת

משתמש רשום
נכתב ע"י מולטימדיה ה;1591572:
לא, נראה לי שזו הריידר 4
מלפני ארבע וחצי שנים. אולי הם באמת השתדרגו מאז

למישהו יש נסיון עם הIGO? גם היא כבדה ומסורבלת?

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
לי יש את האייגו, ואני מאוהבת בה!!
יפיפייה. נוחה מאד לאמא ולתינוק. לא מרגישים עליה את הדרך, גם כשזה עם עליה ואני עם שקיות כבדות, היא פשוט מסיעה את עצמה.. והיא גם מאד חזקה, רואים שהיא מבית טוב.
אין מה להשוות אותה בכלל לדגמים הקודמים של מוצי.

ממליצה בחום!!

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L
גם לי יש את האייגו ואני נהנית מאוד
נוסעת- טסה
מתקפלת בכיף, בלי להפריד חלקים חזקה ונוחה מאוד מאוד לתפעול כיבוס וכו'
קניתי אפילו בלי אמבטיה כי נשכבת 180 מעלות (כולל שק שינה) ולילד נוח שם בצורה לא רגילה
ממליצה לגמרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה