דרוש מידע אינטרנט עם סינון נטפרי ואינטרנט ללא סינון במחשב אחד

liorseo

משתמש חדש
שלום,
אני רוצה לדעת באלו דרכים ניתן שיהיה במחשב אחד גם אינטרנט עם סינון נטפרי וגם אינטרנט ללא סינון כלל, ושהאינטרנט ללא סינון יהיה אפשר להתחבר עם סיסמא מיוחדת. זה עבור מחשב שצריכים לעבוד שני עובדים אחד חרדי ואחד חילוני.
האם צריכים תשתיות שונות, ספקים שונים או ניתן לפצל, כך שכאשר הצטרכו בלי סינון יהיה אפשר להקיש סיסמא ולהתחבר ללא סינון נטפרי
האם יש דרך להגדיר שני חיבורי רשת שונים עם סיסמאות שונות, אחד נטפרי, השני הכל פתוח, באותה כניסה למחשב(יוזר)
תודה מראש

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
Vpn
שלום,
אני רוצה לדעת באלו דרכים ניתן שיהיה במחשב אחד גם אינטרנט עם סינון נטפרי וגם אינטרנט ללא סינון כלל, ושהאינטרנט ללא סינון יהיה אפשר להתחבר עם סיסמא מיוחדת. זה עבור מחשב שצריכים לעבוד שני עובדים אחד חרדי ואחד חילוני.
האם צריכים תשתיות שונות, ספקים שונים או ניתן לפצל, כך שכאשר הצטרכו בלי סינון יהיה אפשר להקיש סיסמא ולהתחבר ללא סינון נטפרי
האם יש דרך להגדיר שני חיבורי רשת שונים עם סיסמאות שונות, אחד נטפרי, השני הכל פתוח, באותה כניסה למחשב(יוזר)
תודה מראש

סיפורים

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
הפקות ואירועים
אפשר לגלוש עם נטסטיק נפרד מסונן, ולא לדעת את הסיסמא של הווי -פי.
לא ממש
נטפרי דורשים תוכנה על המחשב שחוסמת כל אינטרנט אחר.
אולי לפנות אליהם ולבדוק אם יש להם פתרון כלשהו.
על פניו - לא נראה.

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא ממש
על פניו - לא נראה.
ממש לא אני מכיר הרבה אנשים עם נטפרי ואין שום תוכנה

• תודה
Reactions: S.D

esti 20

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ממש
על פניו - לא נראה.
נטפרי לא חוסמים אם לא מבקשים את זה, זה נקרא וויפרי
אם מתקינים את זה(חינם) אז אין אפשרות לגלוש דרך WIFI וכל גלישה אחרת שאינו חסימת נטפרי
וגם אם יש את התוכנה אפשר להסיר אותה ב 100 שח

liorseo

משתמש חדש
תודה רבה לכל העונים. אז לפי מה שאני מבין הכי טוב זה ספק בלי הגבלות, והעובד שצריך אינטרנט חופשי עובד עם ווי פיי עם סיסמא והעובד שצריך אינטרנט מסונן עובד עם VPN של נטפרי? RL מספק אינטרנט חופשי או רק מסונן?

נותקה

משתמש פעיל
אפשר שהמחשב יהיה עם נטפרי
והעובד השני יכניס סטיק ואז זה עוקף את הנטפרי

liorseo

משתמש חדש
מנסה לתפוס כבר כמה ימים את RL ספק אינטרנט ולא עונים, אתם יודעים אם הם מספקים אינטרנט חופשי או רק מסונן?

liorseo

משתמש חדש
שאלה נוספת, אפשר על אותה תשתית של בזק, זאת אומרת אותו מודם(אני משלם תשתית בנפרד וספק בנפרד), 2 ספקים אינטרנט שונים, נגיד RL לאינטרנט המסונן וספק אחר לאינטרנט החופשי?

יביר

משתמש צעיר
סתם שאלה, חשוב לך דווקא נטפרי?
כי אני יודעת שברימון יש אפשרות די חדשה שיכולה לעזור. מי שיש לו את הסיסמה, יכול להסיר במחשב מסויים את החסימה. קוראים לזה 'רימון הדור הבא' (כמובן אין לי את זה, אז אין לי ממש פרטים מדוייקים).

אני יודעת שבעיקרון רימון נחשבת לחסימה קצת פשרנית, אבל מניסיון זה ממש לא מדוייק.

יש שם דרגות סינון. מגדירים את זה לרמה הכי גבוהה ובדרגה הגבוהה זה סינון מהודר וקפדני. מעולם לא נתקלתי בקשלים או משהו...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה