אינטרנט נתיב

מצב
הנושא נעול.

יוחנן

משתמש צעיר
עימוד ספרים
רציתי לדעת מי יכול לנדב לי פרטים על נתיב ומה הכתובת שלהם

ל.א.

משתמש רשום
עימוד ספרים

מותג

משתמש צעיר
עימוד ספרים
מי יודע מה החילוק בין רימון לנתיב מה יותר חסום ומה לא האם החילוק רק במחיר וכדומה

ל.א.

משתמש רשום
עימוד ספרים
אם איני טועה
רימון - דתי
נתיב - חרדי

bris

משתמש סופר מקצוען
רימון יכול לספק הגנה מתאימה גם לצבור החרדי.

היתרון של רימון (נוסף לשזה שהם מאוד מקצועיים-לדעתי) שהסינון ברמת הספק גם ללא שום תוכנה, וכך אפשר בשקט לשים רשת אלחוטית בבית או במשרד ולהיות רגועים, לא משנה אם איזה נייד יגיע לשם.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
היתרונות ב"נתיב":
א. בפיקוח ועדת הרבנים לענייני תקשורת.
ב. אין אפשרות לבטל, ואין שום יצה"ר לרדת רמה, מה שאפשרי ברמון.
ג. לא מאשרים בדר"כ אתרים שכל מטרתם בזבוז זמן.
המחיר: 26 ש"ח לחודש, 150 ש"ח להתקנה. כל מחשב נוסף 13 ש"ח לחודש.
יש תוכנית נוספת לרשת בכ-90 ש"ח לחודש, וההתקנה יותר זולה נראה לי.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
רמת הסינון ברימון מאוד נמוכה ביחס למה שנדרש עבור בית חרדי

יש גם בנתיב אפשרות לחסום ברמת קו

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י yhk;101207:
רמת הסינון ברימון מאוד נמוכה ביחס למה שנדרש עבור בית חרדי

יש גם בנתיב אפשרות לחסום ברמת קו

לא נכון. יש להם 5-6- רמות, אני בטוח שכל "בית-חרדי" ימצא את עצמו באחת מההגדרות שלהם.

צריך לקחת בחשבון שסינון יתר מוציא את כל האפקטיביות מהרשת מה שמוביל בסופו של דבר לאי-סינון בכלל. והדברים עתיקים, ידועים ומוכחים. פוק חזי.י

בשעה טובה

משתמש רשום
זה ממש לא משנה מספר הרמות, עצם הדבר שאתה יכול לשנות בכל רגע את רמת הסינון, זה אומר שאין לך שום חסימה. זה בכלל לא נועד לחסום אותך מיצר הרע אלא למי שרוצה לעשות חסימה לילדים. אבל מה לעשות שגם המבוגרים צריכים חסימה.

הפתרון היחיד!!!!! נתיב.

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י בשעה טובה;101483:
זה ממש לא משנה מספר הרמות, עצם הדבר שאתה יכול לשנות בכל רגע את רמת הסינון, זה אומר שאין לך שום חסימה. זה בכלל לא נועד לחסום אותך מיצר הרע אלא למי שרוצה לעשות חסימה לילדים. אבל מה לעשות שגם המבוגרים צריכים חסימה.

הפתרון היחיד!!!!! נתיב.

כל מי שמכיר אותי יודע שאין לי שום אינטרנס לכאן ולכאן, וגם ברמה הכי נמוכה של רימון שתוכל לרדת (עד כמה שידוע לי אפשר לרדת רק רמה אחת ויותר מזה צריך להתקשר לשירות לקוחות) מקסימום תגיע ל"בחדרי-חרדים" או שומו-שמים לויקיפדיה-עם צינזור מלא.

ע"ז נאמר, נו נו.

ושוב, סינון יתר הוא סינון לא אפקטיבי בדיוק באותה מידה שסינון חסר הוא לא אפקטיבי, וכמו שכתבתי לעיל וא"צ לכפול הדברים.

bris

משתמש סופר מקצוען
האמת שאני מסכים לגמרי עם ההגדרה של "בשעה טובה".

מי שרוצה אינטרנט אבל מסונן זה רימון.

מי שרוצה גישה לבנקים ומשרדים ממשלתיים בלבד - נתיב.

LF4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
גם אני בעד נתיב, אבל לי אישית כגרפיקאי שצריך לחפש תמונות בגוגל, זה לא התאים
אבל מי שלא צריך לחפש תמונות וכאלו דברים, נתיב מעולה....

ל.א.

משתמש רשום
עימוד ספרים
סינון יתר הוא סינון אפקטיבי ביותר, רק תלוי למי.
יש כאן כאלו שפרוג הוא האתר היחיד או כמעט היחיד שפתוח אצלם (שרות של נתיב).

דברים שנשמרנו מהם במשך שנים, וידענו שיש אותם רק בעתונות החילונית ובתקשורת החילונית, כעת נכנסים לבתים חרדים דרך האינטרנט, עצוב.

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בריס, עם כל הכבוד הראוי יש כאן ויכוח מה נקרא "בית חרדי" והאם זה שאתה פתוח לוואלה או לynet זה כזה גרוע. בכל אופן אני משער שאתה לא רוצה שבניך או בנותך יעייינו שם.

אני גם יודע כמה זה נחוץ להיות עדכני וזמין רק צריך לזכור שאחרי הכל האינטרנט הוא פי שאול תחתית ואנחנו לא תמיד מספיק אחראים על עצמינו כל שכן על בני ביתינו

בכל אופן אם "בית חרדי" זה מקום שמנתהג על פי התורה והשולחן ערוך ומקום להשראת השכינה זה ברור שרימון לא יכול להוות פתרון מתאים.

וסתם כך "בחדרים חדרים" לדאבונינו ליהודי שומר תורה ומצוות אין מה לחפש שם.

אלא אם כן אתה מבין אחרת ממה שכתבתי, שאז פשוט כנראה אין לנו מקום לויכוח

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
yhk<SCRIPT type=text/javascript> vbmenu_register("postmenu_101555", true); </SCRIPT> כל מילה פנינה!!

הסכנות הרובצות ברשת הם כה רבות ומסוכנות, שצריכים מקסימום סינון.

ולאלו המתלוננים על חיפוש תמונות בגוגל, יוכיחו המשתמשים הרבים הרשומים כאן שגולשים דרך נתיב, וכאשר הם צריכים תמונה וכדומה, איש את רעהו יעזורו כאן בפרוג, בשביל לא להיחשף לזוהמה וללכלוך הרב שיש בכל אתרי התמונות למיניהם.

בהצלחה לכולם

bris

משתמש סופר מקצוען
אין שום ויכוח על שום דבר רק צריך להגדיר נכון את הדברים.

ליהודי חרדי אין מה לחפש בת"א. נקודה. אבל מי שצריך לא יעזור לו שתקח אותו לרח' רבי עקיבא ותגיד לו, שגם זה בדיעבד.

והנמשל ברור.

למי שלא צריך אינטרנט או מחשב ודאי שעדיף בלי. לי בבית אין בכלל מחשב, רק 2 הניידים שלי, שנמצאים איתי רוב הזמן . למי שצריך גישה לאתרים מאוד ספציפיים כמו פרוג וכדו' ודאי שעדיף כמה שפחות.
אבל למי שכן צריך אינטרנט והאופציות, או לחפש עבודה חלופית או אינטרנט מסונן, ודאי שעדיף אינטרנט מסונן. זה שתגיד שזה בדיעבד לא יפתור שום בעיה, גם נתיב זה בדיעבד.

חוצמזה , שגם לרימון יש את האפשרות של רשימת אתרים, אמנם היא עדיין קטנה יותר מאשר של נתיב אבל אני מקווה שזה עניין של זמן.

שלמה

משתמש מקצוען
הרב שלנו אמר, שאינטרנט בבית יותר גרוע מייחוד! וד"ל.
אינטרנט בבית, צריך שמירה יתירה

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, האשכול נעול.

איש איש ישמור על עצמו כפי השקפותיו והוראת רבו. וכפי רצונו להשמר מן המזיקים ומהשחיתים.

כאן זה לא המקום להתפלסף מי יותר כשר ומי יותר ראוי לנו.

אתר פרוג הינו מקום לעזרה בכל הקשור בהייטק וטכנולוגיה בצורה עניינית ומקצועית נטו!!!

האשכול נעול, וטוב שכך!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה