קורונה אינטרנט בזמן קורונה: "שמתי סרטים חרדים שיהיה שקט"

מצב
הנושא נעול.

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
אז שישימו נטפרי וכדו'. ואז הכל טוב? אז אפשר להביא סרטים לילדים.
לא נראה לי שעל זה מלינים כאן,
כותב המאמר יוצר נרטיב שמי שמראה סרטים לילדים, בסוף הם יגיע לכל התועבות,

להבנתי זה מה שמציק לכולם כאן (ובעיקר לנטפריים:)), כי יש שלל פתרונות למי שרוצה להגן על ילדיו (גם אם הוא לא מראה להם סרטים), מי שלא מבצע אותם, שיבוא בתלונות לעצמו בלבד.

אני באמת חושב שהורה שאין לו הבנה בסיסית בהגנה על מחשב\אינטרנט, שלא יכניס אותם בשו"א הביתה, זה בהחלט עלול להיות כלי משחית.

שושנית100

משתמש מקצוען
הסיפור קיצוני מאד
בד"כ ילד שמור מאד, בבית שמור , לא יגיע תוך שבוע של קורונה למקום הכי גרוע בעולם, בשעות שלפנות בוקר וכו'
ועוד באותו שבוע הסיפור כבר יגיע לרב וההוא כבר יספיק להפיץ...

אבל,
הסיפור הקיצוני בא כדי לחדד לנו משנה זהירות.
כמו בפרסומות - מספיק גפרור אחד בשביל לשרוף יער שלם...

שקדנות

משתמש פעיל
אבל,
לפעמים סיפור מידי קיצוני דוקא מבריח את הקוראים הם אומרים הוא הזוי/ זה לא קשור אלי.
החכמה לכתוב על דברים הגיוניים ומציאותיים שאנשים יתחברו ויבינו את הסכנה

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני לא מבין למה צריך תמיד להגיע למקרים הזויים בשביל לנסות להסביר משהו. רוב האנשים אומרים זה לא קשור אליי ויצא שכר כותב המאמר בהפסדו . למי שיש נטפרי כולל תוכנה חסימה על המחשב הסיפור נשמע הזוי ותלוש.
כנ"ל בכל נושא הסמרטפונים שמדברים נגד הרבנים המכשירים במקום להסביר את הבעיות הספציפיות שיש בזה כגון וואצפ ועוד מה שקורה שמדברים לקירות וזה לא מעניין אף אחד ההקצנה לא תמיד טובה.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עוד לא שמעתי על הישראלי שייתן לשכנים להתחבר לרשת שלו באין מפריע.
אני חושב שזה קורה במי שהתחבר לרשת קוית לפני מספר שנים שאז לא היה מוגדר סיסמא כברירת מחדל לפחות בבזק, ואנשים פשוט שמו בלי להבין או בלי לרצות להתאמץ כדי לחסום אחרים

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני חושב שזה קורה במי שהתחבר לרשת קוית לפני מספר שנים שאז לא היה מוגדר סיסמא כברירת מחדל לפחות בבזק, ואנשים פשוט שמו בלי להבין או בלי לרצות להתאמץ כדי לחסום אחרים
טוב לדעת אבל זה לא רלוונטי. המאמר הרי נכתב בתקופה זו.
ומכותב המאמר הייתי מצפה לנתונים קצת יותר מחוברים למציאות.
כמו הנזק שבצפיה בסרטים גם אם הם כשרים.
אמינות משכנעת יותר מכל ספקולציה.

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חוץ מזה שישנם מקומות שאפשר לגלוש עליהם באינטרנט ציבורי (מי שקרוב לבנקים קופ"ח וכדומה)
אבל אני מסכים שכותב המאמר קצת הגזים

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הו התמימות.
יגיע ובהרבה פחות משבוע..
הבעיה האמיתית היא בדרך כלל שההורים לעצמם לא רוצים סינון מוחלט והם נורא מופתעים כשמגלים שגם הילדים לא ממש נהנים מהסינון..

הסיפור קיצוני מאד
בד"כ ילד שמור מאד, בבית שמור , לא יגיע תוך שבוע של קורונה למקום הכי גרוע בעולם, בשעות שלפנות בוקר וכו'
ועוד באותו שבוע הסיפור כבר יגיע לרב וההוא כבר יספיק להפיץ...

אבל,

פישל לוי

משתמש מקצוען
חוץ מזה שישנם מקומות שאפשר לגלוש עליהם באינטרנט ציבורי (מי שקרוב לבנקים קופ"ח וכדומה)
אבל אני מסכים שכותב המאמר קצת הגזים
שוב,
מי שיש לו נטפרי מתקין גם תוכנה שחוסמת אפשרות גלישה לרשת שאינה מסוננת בנטפרי
ומי שלא מתקין - פושע לעצמו לא רק לילדיו, כי מה שווה החסימה אם הוא יכול להתחבר לשכן ולגלוש בלי חסימה.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
גם לזה יש לנטפרי פתרונות.
אפשר להתקין את התכנה שלהם שחוסמת כל חיבור לאינטרנט שהוא לא נטפרי, גם דרך נטסטיק וכו'
לא על כל מחשב ניתן להתקין,
אבל באמת נדיר שיהיו שכנים עם אינטרנט בלי סיסמא.

שושנית100

משתמש מקצוען
הו התמימות.
יגיע ובהרבה פחות משבוע..
הבעיה האמיתית היא בדרך כלל שההורים לעצמם לא רוצים סינון מוחלט והם נורא מופתעים כשמגלים שגם הילדים לא ממש נהנים מהסינון..
אם יש לילדים גישה למחשב
אם יש גישה לאינטרנט
אם אין חסימה
אם אין חסימה הרמטית

זה לא בית שמור.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה