אינטרנט אר אל

a110

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טלפון: 03-5036413 שלוחה 1

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
המחירים הגבוהים באר אל

תגידו, למה המחירים באר אל כאלו גבוהים?
אז נכון שמכיוון שנטפרי חינם זה מתקזז עם הסינון, אבל זה הרי מה שמרגיז... (שלא מרגישים בכלל שנטפרי חינם)

השוואת מחירים קטנה:
ספק בלבד:
אקספון 18 ש"ח, 012 22 ש"ח, אר אל 41 ש"ח.

עכשיו זו חצי צרה, כי אין להם ספק + תשתית (ומה יש לעשות עם ספק בלי תשתית), כך שבשביל 15 מגה בלבד אתה צריך לשלם לבזק בנפרד עוד 69 ש"ח! סה"כ 110 ש"ח (הם לא עובדים עם הוט והוט גם יותר יקרים)

ואילו באקספון למשל, 3 חודשים ראשונים מקבלים ספק + תשתית ב 39 ש"ח למאה מגה! (אין התחייבות)
ולאחר 3 חודשים 15 מגה ב85 ש"ח.

(עוד מחירים ל15 מגה ספק + תשתית: 012 89 ש"ח, 013 79 ש"ח, בזק החל מ 84 ש"ח, וכן הלאה).

אז נכון שתחרות היא הערובה היחידה למחירים זולים, אבל אי אפשר גם עד התחרות לעשות איזה קוועץ' במחיר?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אגב, שווה באמת לכולם לעבור לאקספון ל3 חודשים - גם בלי להשתמש בספק שלהם...

למשל, מי שמחובר היום לאר אל ומחובר לבזק במאה מגה, משלם 100 ש"ח לחודש לבזק עבור תשתית, ובאקספון זה יהיה 39 ש"ח. (ואחרי 3 חודשים 99 ש"ח כך שלא יקרה כלום אם יישארו שם אח"כ). וזה פשוט אותה תשתית ואותה איכות.

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אכן, המחיר של אר-אל, הוא יקר. דובר על זה כמה פעמים בפורום של נטפרי, בעזה"י גם זה יגיע אל הפיתרון... לבינתיים, זה מה יש :)

ולפותח האשכול, המספר שמופיע אצלי הינו: 0722-13-2-999

בן של מלך

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
למרות שאתם מלינים על אר אל אתם מקבלים שירות אינטרנט כשר נקי ומהיר, אתם מקבלים מערכת מצויינת שעובדת, מקבלים מענה לכל דרישותכם, בשוק הכשר אר אל היא החברה הטובה והמשתלמת מכולם.

הטלפון שלנו: 0722-132999
אימייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

yonig20

משתמש פעיל
נכתב ע"י בן של מלך;2147935:
למרות שאתם מלינים על אר אל אתם מקבלים שירות אינטרנט כשר נקי ומהיר, אתם מקבלים מערכת מצויינת שעובדת, מקבלים מענה לכל דרישותכם, בשוק הכשר אר אל היא החברה הטובה והמשתלמת מכולם.

מסכים איתך, אבל מה קורה עם חבילת תשתית+ספק שאמרתם שהיא בדרך?

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
אר אל אתם מקבלים שירות אינטרנט כשר נקי,
בשוק הכשר אר אל היא החברה הטובה והמשתלמת מכולם.

תודה על התגובה

===

עד עכשיו, מה שידוע, שהקרדיט ל'כשר נקי' מגיע לנטפרי, מקווה שאין על זה מחלוקת :)

מה פירוש 'ספק בשוק הכשר'? שאר חברות הסינון יושבות על כל הספקים

נטפרי בגלל הייחודיות שלה צריכה לשבת דווקא על ספק מותאם. ומשום מה הספק המתאים יקר מאוד בהשוואה לספקים בשוק. השאלה היא האם אין כאן איזשהו ניצול של הבלעדיות.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L

יפה מאוד.
רק לא ענית על השאלות.
השאלה הייתה שלמרות שאר אל היא חברה מצויינת, עם מערכת מצויינת, עם שירות מצויינת.
(כשר ונקי לא, כי אתם רק הספק הסינון הוא נטפרי)

למרות זה.. למה המחיר כ"כ יקר לעומת הספקים האחרים.

הוא מקשה והוא מתרץ:
שזה מתקזז עם נטפרי, ולשאלת ואי נעימת הלקוחות שהרגישו שאוכלים נהמא דכיסופא.
כבר אמר MAT בסוגיית 019 שחלק מהתשלום יורד לנטפרי.

(מקווה שירדתי לסוף דעתו, והגזירה שווה נכונה..)

הוא מותיב לה והוא מפרק לה, אז למה אומרים נטפרי שזה לא למטרת רווח.

אלה שנטפרי מעסיקה עובדים בשכר וההצאות גדולות, וכך אפשר לכסות חלק מההוצאות.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אפשרי;2147620:
אגב, שווה באמת לכולם לעבור לאקספון ל3 חודשים - גם בלי להשתמש בספק שלהם...

למשל, מי שמחובר היום לאר אל ומחובר לבזק במאה מגה, משלם 100 ש"ח לחודש לבזק עבור תשתית, ובאקספון זה יהיה 39 ש"ח. (ואחרי 3 חודשים 99 ש"ח כך שלא יקרה כלום אם יישארו שם אח"כ). וזה פשוט אותה תשתית ואותה איכות.

להזכירכם א"א לעשות זאת עיין פה.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י A052;2148231:
להזכירכם א"א לעשות זאת עיין פה.

יואו. האשכול ההוא (למה בפורום מחשבים, דבר כזה צריך להיות באיש אל רעהו) הופך את הסיפור של אר אל לעוד יותר יקר. לא יאומן.
בכל אופן אצלי זה כן עובד, לא יודע בדיוק למה. (אל תגלו לבזק...)

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י חצי;2147988:
כבר אמר MAT בסוגיית 019 שחלק מהתשלום יורד לנטפרי.

התשלום של אר אל לנטפרי הוא לא משמעותי (כך כתב MAT איפשהו), ולכן אין בזה שום הצדקה להעלאת מחיר. נטפרי מספקים לאר אל את כל הלקוחות כך שלא יקרה דבר אם אר אל ישלמו משהו על זה.

ydesigner

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא מבין כ"כ את הטענות באתרוג משלמים פחות???

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תחשוב שאתה מגיע לRL

"שמע, זה לא לעניין, אם אתה לא תעשה מחיר נורמלי, אני..."
-"מה?"
"אהמממ, אההמממ אני אפרסם בפרוג אותך ואת מחיריך!"
-"תפרסם אותי?!"
"בצורה לא מחמיאה! אני אכתוב שזה מחיר גבוה!"
-"את זה אנשים כבר יודעים"
"אבל אם כותבים את זה שוב ושוב זה יפגע בך. אתה תרגיש"
-"אולי. זה לא נראה לך בריונות?"

אני חושב גם שזה אבק לשון הרע. כי להגיד יקר בצורה יבשה אתה יכול מאה פעם, אבל לגרום לאנשים להרגיש מנוצלים בעוד אין לך מושג מה תנאי נותן השרות, זה נראה לי פשוט אסור.
ייתכן שתמורת 35 ש"ח למשתמש הוא לא היה רווחי. ייתכן שלא ייתכן שכן. אתה יכול לומר שיש לו לומר את זה אבל אתה לא יכול להישבע שזה לא נכון בגלל שחברות אחרות עם מניות ודירקטוריון מגיעות למחיר יותר זול.
נו אז אם אתה לא בטוח ואתה מודיע בצורה משמיצה, אתה בספק איסור לדעתי.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י ydesigner;2148815:
לא מבין כ"כ את הטענות באתרוג משלמים פחות???

לא נכנס לעצם העניין,
אבל באתרוג המחיר כולל סינון, משא"כ בRL שהסינון הוא ע"י עמותה חיצונית שרשמית עושה זאת חינם. כך שאין הצדקה לRL לקחת מחיר גבוה בגלל הסינון החיצוני.
כמובן שממס' שיחות שלי עם רונן מRL עלה שRL הינה חברה מקצועית מאד מהמספקת שירותי אינטרנט ברמת אבטחה ובאיכות גבוהה מאד מהשוק הכללי, וסביר להניח שזה חלק מהסיבה למחיר הגבוה יחסית.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
את הדיון ההלכתי בא נעזוב כעת.

אבל אני משום מה לא השתכנעתי שאם יש לחברה דירקטוריון ומניות זה מאפשר לה לתת מחיר יותר זול (בחצי)... :confused:
מה גם, שלרוב הספקים הרי אין לא את זה ולא את זה.

והאמת היא שלא כולם שמים לב שהמחיר יקר, כי כנ"ל בגלל הנדיבות של נטפרי זה מתקזז. ולכן צריך מודעות ציבורית.

אני לא רוצה לומר שזה ניצול ציני של הבלעדיות. אבל מה לעשות שאין לי כרגע אופציה אחרת. :mad:
אבל אם יש למישהו לימוד זכות הוא מזומן להעלות. זמני תשובה ממשמשים ובאים.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י A052;2148905:
כמובן שממס' שיחות שלי עם רונן מRL עלה שRL הינה חברה מקצועית מאד מהמספקת שירותי אינטרנט ברמת אבטחה ובאיכות גבוהה מאד מהשוק הכללי, וסביר להניח שזה חלק מהסיבה למחיר הגבוה יחסית.

ברור. אר אל הוא מודל בינלאומי. מאוד מאוד מאוד.

A052

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י אפשרי;2148943:
ברור. אר אל הוא מודל בינלאומי. מאוד מאוד מאוד.

לא הבנתי את הציניות,
(נמחק, היות והתקלה היתה בראוטר ולא בהם)
וודאי שאני לא בעל מניות בRL...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה