מופעי תרבות "אינטערן" "איבערן"- הצגות באידיש

מצב
הנושא נעול.

בארא פארק

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
טוב לא דחוף לי החברת הפקה, אוכל לבד לעשות את זה, עדיף שנכתוב מיילים לחברה של אונטערן עצמו שיסכימו,
לא יודעת למי זה קשור לנייהוז... או לווידער השחצן שהוא העורך של הוידיאו... או לפוקס שדוחף את עצמו להנהלה...... יש לבדוק:unsure:
ההפקה עובדת קשה שיהיה שידור בארץ הם כבר במגעים עם אולמות ועוד אבל עדיין אין את האישור הסופי מארהב
לחץ שלכם יעזור בנידון

ה. מפרוג

משתמש פעיל
תכתוב מה יש לך להציע, מעדיפה לא להיכנס פרטי במייל,
מה כזה חסוי?

מיט א פרישקייט!

משתמש פעיל
צילום מקצועי
חברים ככל הנראה עכשיו לא הולך להתקיים שידור בארץ!!
אני קצת מכיר את העניינים מבפנים
אני מאמין שאם יהיה לחץ מספיק חזק מהציבור אולי יקרה משהו
זה המייל של חברת ההפקה שעשתה את השידור בארץ ובקשר איתם גם הפעם
תשאלו אותם מה קורה ולמה אין שידור הפעם או אם יש בכלל שידור.
מאמין שאם יהיה לחץ ציבורי גדול יהיה שידור
yokra1000 והממשך ידוע
מה הכתובת מייל בבקשה?

מיט א פרישקייט!

משתמש פעיל
צילום מקצועי

ה. מפרוג

משתמש פעיל
כתבתי כבר באיזשהו שירשור שאני דוברת קצת אידיש שלמדתי דרך אונטערן
הא!
יפה!
תמשיכי הלאה,
רק לא לעשות לי פדיחות כשאדבר באידיש ואחשוב שלא מבינים אותי ובסוף מסתובבים ואומרים לי שהבינו כל מילה,
ועכשיו עדיף לא לגלוש מהנושא המדובר,
אבל האונטערן באמת מומלץ לתרגול שפת האידיש,
שיהיה לך בהצלחה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  13  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה