עזרה אין עבודה!!!!

נחמה&אולפן מקצועי

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
אנחנו גרים בצפת!
וכמו כולם גם לנו יש הוצאות מידי חודש שמתחילות, ולא ידוע איפה זה יגמר...
כמו כל עקרת בית שדואגת מנין יבוא טרף לביתה יצאתי לחפש עבודה שתתאים עבורי,
עבור כישוריי, נטיותיי וכמובן תתגמל בהתאם. אבל, ההיצע נמוך מאד
וממש קשה למצוא משהו...
כל מי שיש לו מעט מידע אודות דרושים/ות בצפת והסביבה אשמח לשמוע
וסתם אגב, לכל בעלי היוזמה הקהילות החרדיות בצפת רק מתפתחות מיום ליום, שזה ממש לא להאמין
בואו לעשות כאן כסף! תפתחו חנויות לבגדים, נשים, גברים וילדים
וכל עסק שהוא יכול להצליח עדיין אין מתחרים.
אשמח לעזרתכם!!!

נחמה&אולפן מקצועי

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
עדיין תנאים יותר טובים ממעון או עמותה ממוצעת במרכז.
אני לא כ"כ מחפשת לעבוד כטלפנית, זאת עבודה שלא מתאימה לי ומשעממת נורא.
בכל אופן אם עובדים עם כל הלב והנשמה וקורעים את הצורה השכר החודשי המתקבל בסוף
הוא באזור ה4000 לא יותר בד"כ ממש לא שווה את ההשקעה והמאמץ...

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לא הבנתי. את מחפשת עבודה בתחום ההתעניינות שלך או בכל מקצוע מבוקש?

ואגב, נראה שבמידה מסויימת את סותרת את עצמך; מצד אחד - היצע העבודה בתחום ההתמקצעות שלך נמוך מאד, מצד שני - את ממליצה לכל בעלת יוזמה לפתוח עסק ומבטיחה סיכויי הצלחה טובים.
אין לי מושג כמה שנים את גרה בצפת, אבל אחוזים גבוהים מהעסקים החדשים לא מחזיקים מעמד הרבה זמן, וזה כואב מאד.
על כל אחד/אחת שרוצה לפתוח עסק, לבדוק היטב מה חסר בשוק, מה הייחודיות שלה ומי הלקוחות (לא מספיק שבעלת חנות נעליים, לדוגמא, תחליט שקהל היעד שלה הוא ציבור שמרני שהולך עם נעל אלגנטית. צריך לדעת ברור שקהל היעד שיספק לך את הפרנסה, אכן נמצא בצפת או יגיע אליה. לא לשכוח בדרך, שאחרי הכל יש עוד כמה חנויות דומות).

נחמה&אולפן מקצועי

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
לא הבנתי. את מחפשת עבודה בתחום ההתעניינות שלך או בכל מקצוע מבוקש?

ואגב, נראה שבמידה מסויימת את סותרת את עצמך; מצד אחד - היצע העבודה בתחום ההתמקצעות שלך נמוך מאד, מצד שני - את ממליצה לכל בעלת יוזמה לפתוח עסק ומבטיחה סיכויי הצלחה טובים.
אין לי מושג כמה שנים את גרה בצפת, אבל אחוזים גבוהים מהעסקים החדשים לא מחזיקים מעמד הרבה זמן, וזה כואב מאד.
על כל אחד/אחת שרוצה לפתוח עסק, לבדוק היטב מה חסר בשוק, מה הייחודיות שלה ומי הלקוחות (לא מספיק שבעלת חנות נעליים, לדוגמא, תחליט שקהל היעד שלה הוא ציבור שמרני שהולך עם נעל אלגנטית. צריך לדעת ברור שקהל היעד שיספק לך את הפרנסה, אכן נמצא בצפת או יגיע אליה. לא לשכוח בדרך, שאחרי הכל יש עוד כמה חנויות דומות).
אני מחפשת עבודה מבוקשת וכמובן שלא כל עבודה מתאימה לכל אחת.
בקשר לפתיחת חנות בהחלט יש צורך בעבודת שטח יסודית קודם אבל אני מחפשת עבודה כשכירה כי פחות מתאים לי להיות עצמאית.
בכל אופן אני יותר מחפשת עבודה כמזכירה בכל משרד שהוא או בהוראה וכן יכול להתאים לי גם שיווק ועוד..
בכל אופן בקשר לפתיחת חנויות יש ביקוש לבגדי נשים מסוג קלאסי עד שמרני ולכן מי שזה מתאים לה זה בהחלט חסר כאן.

נחמה&אולפן מקצועי

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
ואין עבודה כמו שאת כותבת..
אנחנו גם חשבנו לעבור לשם.
אבל רק מהבחינה הזו נשארנו במרכז..
נכון זה באמת בעיה קשה!
למרות שחוץ מהעניין הזה החיים פה יפים מאד וממליצה בחום למי שמחפש חיים שלווים רגועים וזולים.
אבל אני מקווה ומאמינה שיום אחד המצב הזה ישתנה שמרוב הצורך יפתחו פה הרבה משרדים ואולי אפילו הייטק...

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בקשר לפתיחת חנות בהחלט יש צורך בעבודת שטח יסודית קודם אבל אני מחפשת עבודה כשכירה כי פחות מתאים לי להיות עצמאית.
בכל אופן אני יותר מחפשת עבודה כמזכירה בכל משרד שהוא או בהוראה וכן יכול להתאים לי גם שיווק ועוד..
בכל אופן בקשר לפתיחת חנויות יש ביקוש לבגדי נשים מסוג קלאסי עד שמרני ולכן מי שזה מתאים לה זה בהחלט חסר כאן.
האם פנית ל'מפתח'? מדי שבוע הם שולחים במייל הצעות עבודה מגוונות.
לגבי הוראה - ראיתי בידיעון האחרון שמחפשים גננת לאחד מהת"תים. אולי תצליחי להשיג את החוברת וליצור קשר עם המוסד.
בהצלחה רבה ופרנסה בהרחבה!

עיצוב גרפי מקצועי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אין משרד או בית ספר בכל צפת?
יכול להיות שהבעיה היא שאת לא מצאת שזה בעיה שקיימת גם במרכז
בעזרת השם תמצאי בקרוב

נחמה&אולפן מקצועי

משתמש רשום
סאונד והפקות אולפן
האם פנית ל'מפתח'? מדי שבוע הם שולחים במייל הצעות עבודה מגוונות.
לגבי הוראה - ראיתי בידיעון האחרון שמחפשים גננת לאחד מהת"תים. אולי תצליחי להשיג את החוברת וליצור קשר עם המוסד.
בהצלחה רבה ופרנסה בהרחבה!
מה זה מפתח?
כיצד מתחברים לקבוצת מייל הזו?

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
jobmafteach וכו'...
מה זה מפתח?
כיצד מתחברים לקבוצת מייל הזו?

ולגבי הוראה-
תציעי את עצמך בתחילת שנת הלימודים כמ"מ יומית ולאט לאט תיכנסי. (כמ"מ יומית, ברב בתי הספר
תגיעי למשכורת טובה, כי בדרך כלל יש ביקוש רב)
אם זה מעניין אותך, ואם נראה לך שאת באמת מתאימה להוראה כדאי לך לעשות את המאמץ הזה.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מפתח - ר"ת 'מרכז פיתוח תעסוקת חרדים'. עוזרים שם בייעוץ תעסוקתי, השגת מימון לקורסים, השמה ועוד.

זאת כתובת המייל:
jobs*mafteach-tzafon.org.il

זה הקישור לאתר המשרות:

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
ההגיון אומר שהציפיות מהציבור שם הוא למחירים זולים יותר.

לדעתי יש אפשרות להשקיע בניהול דירות וצימרים להשכרה לאנשים שלא גרים בצפת או רוצים להשקיע ומחפשים מישהו שיתחזק להם את המקום

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
הוראה בתיכון? נסי לפנות לבית חנה - תיכון של חב"ד.

- אסתר -

משתמש פעיל
תפני למפתח, הם עוזרים, יש להם גם ימים כאלה של הכרות וכזה ומפרסמים משרות,
הם נמצאים בצפת, ברחוב ירושלים
אם את רוצה יש צאט של חיפוש עבודה בצפון

וכל מאמינים

משתמש פעיל
אנחנו גרים בצפת!
וכמו כולם גם לנו יש הוצאות מידי חודש שמתחילות, ולא ידוע איפה זה יגמר...
כמו כל עקרת בית שדואגת מנין יבוא טרף לביתה יצאתי לחפש עבודה שתתאים עבורי,
עבור כישוריי, נטיותיי וכמובן תתגמל בהתאם. אבל, ההיצע נמוך מאד
וממש קשה למצוא משהו...
כל מי שיש לו מעט מידע אודות דרושים/ות בצפת והסביבה אשמח לשמוע
וסתם אגב, לכל בעלי היוזמה הקהילות החרדיות בצפת רק מתפתחות מיום ליום, שזה ממש לא להאמין
בואו לעשות כאן כסף! תפתחו חנויות לבגדים, נשים, גברים וילדים
וכל עסק שהוא יכול להצליח עדיין אין מתחרים.
אשמח לעזרתכם!!!
איך האנגלית שלך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה