אין לי מקום לשולחן מטבח

• פותח הנושא YRN
  • פורסם בתאריך

YRN

משתמש מקצוען
כבר 8 שנים שהשולחן היחיד הוא בסלון (המחובר ברצף למטבח) אבל נמאס לי שהוא מרכז העניינים כל היום...

חשבתי על שולחן מתקפל לקיר של המעבר בין הסלון למטבח, אבל:
1. אני מחפשת משהו שייראה יפה ומעוצב גם כשהוא סגור
2. איפה שמים את הכסאות שאמורים לשמש לשולחן המתקפל- כשהוא סגור? פחות בא לי ערימת כסאות כתר באמצע הבית...
3. שמעתי שיש שולחנות שמתקפלים לשידה, כך שזה שימושי להנחת חפצים גם במצב סגור. מישהו מכיר או יודע איפה קונים?

אשמח מאד למענה או לרעיונות נוספים
אנא גם אם יש לכם תשובה לחלק מהשאלות...
תודה רבה!

שם בדוי

משתמש פעיל
יש את השולחן הזה באיקאה:
https://ikea.co.il/catalogue/Dining/Tables/10423886

upload_2019-6-30_11-1-32.png

YRN

משתמש מקצוען
תודה!
זה בעצם המצב הסגור שלו?
כי זה עדיין גדול לי מידי.

YRN

משתמש מקצוען
תודה! אפשר פירוט על המוצר?
זה בעצם כמו מגירה מתוך ארונות המטבח?

YRN

משתמש מקצוען
הבנתי. אצלי מדובר על קיר...
תודה בכל אופן.

cherry c

משתמש סופר מקצוען
כבר 8 שנים שהשולחן היחיד הוא בסלון (המחובר ברצף למטבח) אבל נמאס לי שהוא מרכז העניינים כל היום...

חשבתי על שולחן מתקפל לקיר של המעבר בין הסלון למטבח, אבל:
1. אני מחפשת משהו שייראה יפה ומעוצב גם כשהוא סגור
2. איפה שמים את הכסאות שאמורים לשמש לשולחן המתקפל- כשהוא סגור? פחות בא לי ערימת כסאות כתר באמצע הבית...
3. שמעתי שיש שולחנות שמתקפלים לשידה, כך שזה שימושי להנחת חפצים גם במצב סגור. מישהו מכיר או יודע איפה קונים?

אשמח מאד למענה או לרעיונות נוספים
אנא גם אם יש לכם תשובה לחלק מהשאלות...
תודה רבה!
חושבת שכדאי לך לעשות חושבים על זה.
בתכלס שלחן מטבח הוא שלחן מאוד מאוד פעיל במשך כל שעות היממה.
הסיכוי שתפנו אותם כל פעם ותנקו אותו ותקפלו אותו ותניחו עליו אביזרי נוי הוא מאוד קלוש, אולי רק בשבת.
הפתרון של שידת איקאה הוא אחלה פיתרון בעיני, אם זה באמת יפה במציאות, ומספיק חזק לשלחן אוכל לילדים ומבוגרים. (שנשענים וקופצים וכולי)
בקיצור לדעתי רוב הזמן השלחן כן ישאר פתוח או שלא ישתמשו בו בכלל וילכו לשלחן סלון הישן והטוב...

• תודה
Reactions: YRN

YRN

משתמש מקצוען
תודה על המענים.
ראיתי באתר של הום סנטר פתרון שנקרא "קונסולה מודולרית". בסגירה זה נראה ממש שידה ובפתיחה מגיע עד 3 מטר.
מישהו התנסה?

שמש!

משתמש מקצוען
אצלי גם יש את הבעיה הזו
החלטנו ללכת על מדף מתקפל ברוחב 50 ס"מ כמו שיש בברים
קנינו בנגריה פלטת עץ וזוויות מתקפלות. הרכבנו לבד. יצא לנו סיפור של 500 ש"ח
אחרי כמה ימים הזוויות התקפלו סופית ונשברו כנראה לא מדי חזקות בשביל עומס כזה
החלפנו לזוויות ישרות חזקות מאד, נכון שאי אפשר לקפל אבל זה סה"כ רוחב חצי מטר, חמוד ושימושי וכולם נכנסים בו
הכי כיף שאין לשולחן הזה רגליים..

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
  • תודה
Reactions: YRN

YRN

משתמש מקצוען
צריך לבדוק אם יש מצבי ביניים - בין הקונסולה הקטנה לשולחן 3 מטר
יש. זה מורכב מכמה פלטות שכל אחת מהן 50 ס"מ
אני מחפשת מוצר זהה שנפתח לפחות מטרים כי הלוואי שהיה לי מקום לפתיחה 3 מ'...
זה לשלם קרוב ל2000 ש"ח כשחצי מהפריט איננו בשימוש

יפ יפית

משתמש חדש
זה סיפור לפתוח ורק לקראת ארוחות גדולות ואז הוא פרקטי לאירוח רב. אבל לשימוש יום יומי אני מעדיפה שולחן פתוח וזמין לשימוש. מקסימום הרחבה מכל צד

משמשים

משתמש פעיל
קנינו לפני שנים שולחן מתקפל של ר. א. מחזיק מעמד מצוין ולא תופס הרבה מקום. אם יש לך קצת מקום מלמטה ממליצה לך במקום כסאות לקנות ספסל שמתחתיו יש ארגז אחסון. בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  37  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה