אין לי אפשרות של מצב שינה במחשב

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
התקנתי ווינדוס 10 פרו עם רישיון ואין לי אפשרות של מצב שינה מה עלי לעשות כדי לסדר את זה
המחשב הוא נייד של חברת לנובו

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
תלחצי במקלדת על המקש שפותח את ההתחל ובו זמנית על מקש האות r
בתיבה שנפתחה תכתבי control
ואישור
יפתח לוח הבקרה, לחצי על מערכת ואבטחה, ואז לחצי על אפשרויות צריכת חשמל (לפעמים זה מופיע ישר)
בצעי אחת מהפעולות הבאות:
אם את משתמשת במחשב שולחני, בטאבלט או במחשב נישא, בחרי באפשרות בחרי מה עושים לחצני ההפעלה. לצד 'בעת לחיצה על לחצן ההפעלה', בחרי שינה, ולאחר מכן בחרי שמור שינויים.
אם את משתמשת במחשב נישא, בחרי באפשרות בחרי מה קורה בעת סגירת המכסה. לצד 'בעת סגירת המכסה', בחרי שינה, ואז בחרי שמור שינויים.

הועתק מאתר מיקרוסופט

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
כשלוחצים על כיבוי
אין אפשרות של שינה בכלל
אלא רק הפעלה מחדש או כבוי

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התקנתי ווינדוס 10 פרו עם רישיון ואין לי אפשרות של מצב שינה מה עלי לעשות כדי לסדר את זה
המחשב הוא נייד של חברת לנובו

עדכוני וינדוס.
אח"כ כיבוי והפעלה.
לבדוק שוב עדכונים וחוזר חלילה אחרי כיבוי והפעלה עד שהוא כותב שכבר אין.

בהצלחה

יעל זפרני

מיתוג ופרסום עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
עדכנתי ועדיין הבעיה ממשיכה נראה לי שהמחשב מופעל במצב בטוח וזה כנראה הסיבה לכך השאלה האם אני צודק וא"כ איך אני משנה את זה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
עדכנתי ועדיין הבעיה ממשיכה נראה לי שהמחשב מופעל במצב בטוח וזה כנראה הסיבה לכך השאלה האם אני צודק וא"כ איך אני משנה את זה

התצוגה מוזרה גדולה כזו?
לא נראה לי שאתם עליו בכל אופן תוכלו לבדוק פה
,תרשמו בהפעלה msconfig ותראו שמה שמסומן באדום אין בו V
אם יש אז להסיר ולהפעיל מחדש
upload_2018-2-7_23-12-13.png

asterisk

משתמש צעיר
D I G I T A L
מצב שינה לא פעיל כאשר מנהל תצרוכת חשמל לא מותקן כראוי, אם יש לך מחשב מותג תורידי Power Management driver לחלונות 10 וזה יפתור לך את הבעיה, אם לא אז מהאתר של יצרן הלוח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה