אין לי אפשרות להיכנס למחשב

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתמול עלתה לי חלונית שצריך לעדכן נתונים של ווינדוס 10 כי הגירסה שיש לי כבר לא נתמכת ותפסיק לעבוד בעוד מס' ימים, ולכן עלי לעשות ריסטארט למחשב. עשיתי איתחול אבל עכשיו עולה לי הודעה כזו (מצ"ב תמונה) ואין לי אפשרות להיכנס למחשב.
מה עושים?
20210315_094311.jpg

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אתמול עלתה לי חלונית שצריך לעדכן נתונים של ווינדוס 10 כי הגירסה שיש לי כבר לא נתמכת ותפסיק לעבוד בעוד מס' ימים, ולכן עלי לעשות ריסטארט למחשב. עשיתי איתחול אבל עכשיו עולה לי הודעה כזו (מצ"ב תמונה) ואין לי אפשרות להיכנס למחשב.
מה עושים?צפה בקובץ המצורף 854740

צריך להעתיק את תיקיית default שנמצאת ב c:users
ממחשב אחר למחשב הזה.

אמור לעבוד

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממש לא מבין איך עושים כאלה מאמצים לצלם ולהעלות כאן שאלה לפני שמנסים דבר פשוט כמו הפעלה מחדש .......... :rolleyes: ;)
בוודאי שעשיתי הפעלה מחדש- כיביתי והדלקתי את המחשב בכפתור ההפעלה- אבל זה הגיע לאותו מקום.
כשבעלי הגיע יותר מאוחר הוא עשה "הפעל מחדש" דרך המסך- לא ראיתי שהיתה את האופציה הזאת לפני כן- ואז זה כן נכנס לשולחן עבודה אבל כל מה שהיה על השולחן עבודה נעלם..
עשינו שוב הפעלה מחדש והכל הסתדר ב"ה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה