מידע שימושי אין יותר ערבים בבני ברק. נקודה!

מצב
הנושא נעול.

סמי הכבאי

משתמש רשום
אתה פשוט מתעלם מהעובדות. העובדות הם 1. שאחרת יתייקר לנו הדירות ה[בהרבה כסף [וכל הנושא של ההודים וסינים זה לא מספיק בכלל 2. גם גורמי הביטחון בעד העסקתם 3. אפשר להוסיף להם תוספת של אמצעי ביטחון לטענת השב"כ 4. לפחות נתחיל בערביי ישראל שכבר כך הם עובדים בכל הארץ 5. זה בכלל לא כמה שקלים, זה סכום הפרש ענק ביותר.
זה לא משנה הכסף עדיף לשלם עוד כסף ולא שימות יהודי אחד
וגם בלי זה אני לא רוצה לשלם כסף לתומכי מחבלים

נערך לאחרונה ב:

saralulu

משתמש מקצוען
בלת״ק
החופשיות שערביי לוד מסתובבים ברחובות לוד וברמלה, ובשכונת אחיסמך (גני איילון) הסמוכה מלחיצה נורא!!!!!

ברכה וישועה

משתמש פעיל
שאלה קטנטונת לכולם, כמה אחוזים שמעתם שהם עשו נזקים, חור קטנטן וכו' אתם עובדים על עצמכם
מי שלא ניזוק משמעותית בעשרות אלפי ש"ח מקבלן ואו פועלים ערבים שיצביע
שאני רואה את מה שאתה כותב אני מבין למה באמת אנשים מתנגדים כי באמת רק מפסידים מהערבים
בקיצור אם העובדות כמוך אז באמת לא צריך שערבים יעבדו אבל אם העובדות הם אחרות וכפי שהוזכר כאן הם בנו ושיפצו מיליוני בתים ז כדאי שהם יכנסו

אליהו פ

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שאלה קטנטונת לכולם, כמה אחוזים שמעתם שהם עשו נזקים, חור קטנטן וכו' אתם עובדים על עצמכם

שאני רואה את מה שאתה כותב אני מבין למה באמת אנשים מתנגדים כי באמת רק מפסידים מהערבים
בקיצור אם העובדות כמוך אז באמת לא צריך שערבים יעבדו אבל אם העובדות הם אחרות וכפי שהוזכר כאן הם בנו ושיפצו מיליוני בתים ז כדאי שהם יכנסו
פעם חשבתי כמעט כמוך (רק בנושא הזה כמובן) שהערבים לא עושים נזקים ומשתלם לקנות אצלם ולהעסיק אותם.
ואז התקלקל לי המזגן ברכב, טיפול אצל יהודי חשמלאי רכב מוסמך זה 1500 ש"ח. ואצלם ימ”ש 150 ש"ח! הם תיקנו לי את המזגן ובאמת הוא עבד כמו חדש!
אלא ש...
ההגה הפסיק לעבוד...
יום אחרי זה הלך הרכב בתאונה כי בסיבוב ההגה נתקע והמשכנו ישר לסלעים.

WEN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תדברו עם כל אינסטלטור שאתם מכירים ותבדקו את הנושא הזה אם זה סתימות של בטון בתוך הצנרת של הביוב או בצנרת של מים שעושים עם דיסק חריץ ומלפפים את זה סתם עם ניילון ועל זה סוגרים את הריצוף שלא ישימו לב
אני אישית ראיתי את זה אצל סבא שלי אחרי שנה מהשיפוץ לדירה מלמטה התחיל רטיבות בתקרה הרימו את הקרמיקה וגילו שהם עשו חריץ עם דיסק בתוך צינור מים וליפפו על זה סתם ניילון וזה חילחל לאט לאט עד שזה הגיע לשכן

גאונית

משתמש צעיר
הערבים יחזרו במוקדם או במאוחר, אין פיתרון אחר אמיתי לענף הבניה, ושכל אחד מהמתנגדים
יחשוב כמה הוא מוכן לשלם יותר על שכירות או דירה, עקב מחסור אדיר שייווצר אם הערבים לא יחזרו.

משה 05276

משתמש מקצוען
הערבים יחזרו במוקדם או במאוחר, אין פיתרון אחר אמיתי לענף הבניה, ושכל אחד מהמתנגדים
יחשוב כמה הוא מוכן לשלם יותר על שכירות או דירה, עקב מחסור אדיר שייווצר אם הערבים לא יחזרו.
תתפלא יש אנשים שמוכנים לשלם יותר
כדי שהמחבלים האלה בגוף ובנפש
לא יסתובבו לנו בין הרגליים

סמי הכבאי

משתמש רשום
יחשוב כמה הוא מוכן לשלם יותר על שכירות או דירה, עקב מחסור אדיר שייווצר אם הערבים לא יחזרו
ממש לא בטוח
אם כולם יהיו חזקים עם זה שאין ערבים אז לא תישאר ברירה ויביאו עובדים זרים גם אם זה יעלה יותר כסף

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה

לנו היה קבלן ערבי, וכמות הפשלות שהבנאדם עשה בכוונה תחילה- אי אפשר לספור בכלל...
לדוג- שם חצי רצפה רובה שחורה, וחצי לבנה- כי לא היה לו כוח להביא עוד לבן (או שכן או שלא)- בשביל לתקן את זה צריך לרצף הכל מחדש!!
התקין מנורה בקיר, וכדי להכניס את החוטים- עשה חור בקיר, סגר אותו בצורה מזעזעת, והיה עוד חור שהוא עשה בטעות (?) שהוא בכלל לא טרח לסגור...
הבאנו אח"כ קבלן ערבי אחר, כדי לסייד מה שהקודם לא גמר (כי הוא נעלם באמצע העבודה- עוד משו), והוא סייד לנו חצי סלון בלי שביקשנו- בצבע רגיל במקום המשי שהיה!! (אה, והוא סייד את עד איפה שהיד שלו הגיעה- שזה אומר שרואים בדיוק איפה המשי ואיפה לא, בצורה מרוחה כזאת)
ועוד ועוד שלא זוכרת עכשיו, זה מה שעלה לי מיד בראש...

אספקה טכנית

משתמש צעיר

לצערי כל הדירות שאני מכיר יש בהם לפחות פיגוע אחד שעולה אלפים רבים לתקן
עוד לא זכיתי להכיר דירה שנבנתה בלי ערבים בכלל

פיר

משתמש סופר מקצוען
מזעזע ראין עונשים מתאימים צריך גם להעניש את הקבלן שמחפש עובדים זולים ולא בודק רת מי הוא לוקח האחריות במקרה הזה היא גם על הקבלן.

אורלי1991

משתמש צעיר
פעם חשבתי כמעט כמוך (רק בנושא הזה כמובן) שהערבים לא עושים נזקים ומשתלם לקנות אצלם ולהעסיק אותם.
ואז התקלקל לי המזגן ברכב, טיפול אצל יהודי חשמלאי רכב מוסמך זה 1500 ש"ח. ואצלם ימ”ש 150 ש"ח! הם תיקנו לי את המזגן ובאמת הוא עבד כמו חדש!
אלא ש...
ההגה הפסיק לעבוד...
יום אחרי זה הלך הרכב בתאונה כי בסיבוב ההגה נתקע והמשכנו ישר לסלעים.
מזעזע
לצערי יש לי גם כמה דוגמאות..
שניסינו לחסוך ולקנות בחווארה וחביריהם או כל מיני שירותי רכב, גז וכד'
והצטערנו מאודדדד על הרגע הזה....

אורלי1991

משתמש צעיר
תתפלא יש אנשים שמוכנים לשלם יותר
כדי שהמחבלים האלה בגוף ובנפש
לא יסתובבו לנו בין הרגליים
יש לי פה הוכחה הכי גדולה
לפני יומיים כתבתי שבעלי מתעסק בבניה יהודית
וכבר כמה פנו אלי לבקש פרטים... וזה אחרי שכתבתי שהוא ממש עמוס ורוב השבוע במילואים עדיין (לשמור עלינו מכל החברים של הפועלי בניין המדוברים פה ואולי גם הם עצמם )
אגב- תפסו כאן לאחרונה כמה מחבלים עם אישור עבודה בישראל.. תבינו לבד מה זה אומר..

חברים תקשיבו טוב, הבעיה היחידה היא קבלנים, הם אלה שגורמים לעליית מחירים, הם קופצים עכשיו על הגל של "עבודה טובה/נקיה/בטוחה/מהירה" "צריך ללמוד קודם איך מדברים איתם" "שיטות עבודה שונות ממה שהורגלנו" וכו' וכו',
החזירים האלה, כן, ממש ככה, פשוט יושבים על הצוואר של האנשים הפשוטים, אברכים, משפחות מרובות ילדים, זוצי"ם, שרק רוצים לחיות טיפה ברווחה, ואין לאף אחד איך להתמודד עם גל החזירות הזה ששוטף אותם ואת הארנק שלהם שגם ככה תפוח, כל הבובע' מעייס'ס שלהם על "אני מפסיד עליך" הכל פייק אחד גדול, והציבור צריך לדעת איך לעצור אותם, כי אם לא - יום אחד זה יתפוצץ על כולנו, לכל אחד יש במשפחה מישהו שנפגע מזה, בין בצורה בינונית ובין בצורה קשה (אני אישית תקוע כבר שלוש חודשים, ללא אופק ועם שכירות ומשכנתא) אז זה או אנחנו, אנשים רגילים שחיים בצורה מינימלית, או הקבלנים שמעשנים פרלמנט ואוכלים כל יום במסעדות (ואז עושים לך עם ידיהם השמנמנות מרוטב השומן אסאדו שהם מפסידים עליך), נירמול המצב חייב לבוא מלמטה.
ויש עוד, המדינה הכושלת שלנו- שבשם הציונות מנסה לשרוד כמו יתוש בין תנינים- אשמה, נכון שיש נזקים הרבה יותר גדולים וב"ה שיש לנו חיים ובריאות והכל, אבל יש פה עשרות אלפים שנפגעו כלכלית, ואם לא יהיה מתווה פיצויים, אנשים עלולים לקרוס, אז חבר'ה, במקום להוציא תסכול לאומי על ערבים [ולא אומר שלא בצדק], תחשבו על מי שנפגע כלכלית מהמצב והשיח הלאה חייב להיות לטובת הנפגעים ולא להשלים עם קמפיין החזירות המשומן שבוקע מפי הקבלנים (לצערנו גם אנ"ש..)
אנחנו נקבע, לא הם!!!

Red Rose

משתמש רשום
לצערי כל הדירות שאני מכיר יש בהם לפחות פיגוע אחד שעולה אלפים רבים לתקן
עוד לא זכיתי להכיר דירה שנבנתה בלי ערבים בכלל
אצלנו עבדו אוקראינים עם קבלן יהודי, וגם הם גרמו להרבה נזקים כמו הברגה רופפת של ניקוז האמבטיה - מה שגרם לחלחול במשך שנה ! של המים לכל החול מתחת לריצוף (עוד בעיה בפני עצמה - במקום שומשום שמו מצע חול) - עד ששמנו לב שיש בעיה, טיח לכל הבית עשו מטיט מתפורר במקום מלט ועוד

נינו

משתמש חדש
אני חייבת לכתוב לכם.
אני באה מהצפון, שם היינו מוקפים בכל מיני כפרים (פרדיס וכד') וערבים שנמצאים בכל מקום - בקופת חולים, בעבודות רחוב, בסופרפארם, מוכרים, בנאים, מנקים וכו' בכל מקום בקיצור. אתם יודעים... עם גניבות, מתחילים עם בנות וכל הזוועות...
הגעתי לגור באיתמר. מי ששכח מה זה ואיפה זה איתמר- מזכירה לכם את מש' פוגל ה' יקום דמם ואת משפחת שבו הי"ד וכו' שהבית שלי מאוד קרוב לבתים שלהם.
באיתמר אין ערבים. נקודה.
אין ערבים. פשוט. ערבי שידרוך כאן סתם-יורים בו במקום. (יש לי אקדח כמובן כמו לרובינו, אם התענינתם..)
לפני כשנה רצו לבנות פה בתי ספר חדשים לילדים. מה לעשות? בית הספר של הבנות כבר עתיק והתלמוד תורה גם כן.. היתה פה מלחמה רצינית שכולם היו שותפים לה אפילו הילדים - להכניס ערבים לבניה או לא? והרוב ניצח - נישאר בקראוונים הישנים והעלובים ולא ידרוך פה ערבי.! הילדים פה תלו שלטים בכל מקום שהם לא מוכנים שערבים יבנו כאן בשביל קצת כסף..
תתחילו ללמוד מהחברה כאן, לא לתת להם דריסת רגל וזהו.
אגב, על יצהרניקים כבר שמעתם? זה זן נדיר שהערבים משקשקים מהם פחד מוות (הם צמודים לערבים בלי שום הגנה שם ואף ערבי לא מעעעעז להתקרב אליהם - הם קוראים להם מגנונים מג'באל - משהו כזה... (למי שלא זוכר - ע"ע שריפת חווארה לאחר פיגוע האחים יניב).
אל תכניסו אותם לעבודות - לא לבניה ולא לכלום, תתחילו לקנות פחות ממקומות שיש ערבים ותפעילו לחץ. כמו שעושים פה. בסוף לא תהיה ברירה והם יתמעטו מהשטח.
בשורות טובות ובהצלחה!
צודקת לגמרי.. בטח את מכירה את משפחתי מהגבעות

נינו

משתמש חדש
מנצלת את הדיון..יש כאן למישהו המלצה לקבלן באזור ירושלים שלא מעסיק ערבים?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה