אימות התמונה נכשל בגלל פרמטרים שגויים

כדור האש

משתמש רשום
חברה שלי רוצה לפתוח ניק בפרוג,
וזה מה שכתוב לה. ניסתה כבר כמה פעמים.
מישהו יודע מה לעשות?

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
שתפתח קודם בלי תמונה.
תמונה אפשר להעלות רק אחרי שכותבים לפחות 10 הודעות...
בהצלחה!

מרשמלו

מנהל
מנוי פרימיום
כן, זה היה ברור.
למה את מתכוונת תמונה?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י כדור האש;n4994424:
זה מה שגוגל תרגם לה מאנגלית...
אני לא יודעת...

צודקת!!!
ניסתי גם אני לפתוח... ולא נתן!

וזה כאמור תרגום לתיבה
"אימות התמונה נכשל עקב פרמטרים שגויים של reCAPTCHA ™. פנה למנהל המערכת. (Humanverify_recaptcha_parameters)

קבצים מצורפים

• פרוג.PNG
    פרוג.PNG
    KB 9.7 · צפיות: 7

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י כדור האש;n4993508:
חברה שלי רוצה לפתוח ניק בפרוג,
וזה מה שכתוב לה. ניסתה כבר כמה פעמים.
מישהו יודע מה לעשות?

אחרי כמה נסיונות (ופתיחת ניקים על כל מיני מיילים - למען הבדיקות...)

אז כנראה הבעיה זה ה"אני לא רובוט", שאין לו הרבה סבלנות... ואם מתעכבים קצת זמן, אז הוא כבר לא נותן!
לכן קודם שתמלא את כל הפרטים עד למטה, ותקרא את התקנון וכו, ורק כשהכל מוכן , רק אז ללחוץ על "אני לא רובוט", ומיד "הרשמה"

אם זה גם לא עזר, אז לנסות לעשות שם משתמש בן שם אחד בלבד? אולי גם? אבל הראשון נראה לי הבעיה.

כדור האש

משתמש רשום
נכתב ע"י תאורת חרום;n4994519:
אחרי כמה נסיונות (ופתיחת ניקים על כל מיני מיילים - למען הבדיקות...)

אז כנראה הבעיה זה ה"אני לא רובוט", שאין לו הרבה סבלנות... ואם מתעכבים קצת זמן, אז הוא כבר לא נותן!
לכן קודם שתמלא את כל הפרטים עד למטה, ותקרא את התקנון וכו, ורק כשהכל מוכן , רק אז ללחוץ על "אני לא רובוט", ומיד "הרשמה"

אם זה גם לא עזר, אז לנסות לעשות שם משתמש בן שם אחד בלבד? אולי גם? אבל הראשון נראה לי הבעיה.

תודה! אני אמסור לה

מרשמלו

מנהל
מנוי פרימיום
יכול בהחלט להיות (מקווה) שזו תקלה זמנית...:(:)

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
כידוע שה"אני לא רובוט" לפעמים זה מביא תמונות ואומר לך לבחור תמונות עם שלטים של שם רחוב או תמונות של תמרורים
לכן ייתכן שהאזהרה על "תמונות" קשור לזה...
ואולי זה תקלה זמנית............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה