דרוש מידע אימא לתינוק? מאת שירה לוי

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שלום רב,
שמי שירה לוי ואני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה. אני עורכת מחקר במסגרת עבודה סמינריונית שמטרתו היא לבחון קשרים בין סגנון האכלה לבין איכות שינה של אימהות ותינוקות ומאפיינים רגשיים הקשורים בהורות ובמערכות יחסים של האם.
לצורך המחקר הנני פונה אליך בבקשה להשתתף במחקר באמצעות מילוי שאלונים המופיעים בקישור להלן:
https://forms.gle/q3ZJPveChLp8idJN9
בשאלונים הנך מתבקשת לסמן את התשובה הרלוונטית מבין האפשרויות המופיעות מתחת לכל שאלה או להקליד תשובה בהתאם להוראות ולשאלה שנשאלת. אנא הקפידי לקרוא את ההנחיות והשאלות, לפעול על פיהן ולענות בהתאם.
כאשר תסיימי למלא את השאלונים נא לחצי על תיבת האישור בתחתית הדף.
מילוי השאלונים ושליחתם נעשים באופן אנונימי לחלוטין ולא תיחשפי בשום אופן ובשום שלב של התהליך.
בכל עת הנך רשאית להפסיק למלא את השאלונים ולהימנע משליחתם, אך אשמח אם תואילי להשיב על כל הפריטים שכן לצורך המחקר אוכל להשתמש רק בשאלונים מלאים.
אני מודה לך מאוד על נכונותך להקדיש מזמנך ולקחת חלק במחקר. במידה ותהיי מעוניינת- אשמח לשתפך בממצאים לאחר סיום המחקר.
בכל עת תוכלי ליצור עימי קשר בכתובת המייל הבאה:
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה על שיתוף הפעולה.
מחקר שינה (google.com)

D

Deleted 66182

אורח
שלחתי
אשמח להתעדכן בתוצאות בהודעה פרטית
תודה ותצליחי

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
בשמחה, אבל תשלחי למייל המצורף שיעדכנו אותך עוד איזה שבועיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה