דרוש מידע אילו סניפים של יש חסד מקבלים שוברים של שופרסל (סיבוס)?

ELISEVEN

משתמש פעיל
לי אמרו שלא, ובקופות בשירות עצמי העברתי. (מודיעין עילית)

68

משתמש צעיר
אני שילמתי בכמה סניפים (ב"ב, בארות יצחק וק"ס) בקופות בשירות עצמי.
צריך ללחוץ על אפשרויות נוספות, ואז אפשר לשלם עם הכרטיס או מספר כרטיס.
אגב, מופיע על החשבונית היתרה בסיבוס - רלוונטי למי שלא יודע כמה יש אפשר לשלם על מוצר אחד ולבדוק כך יתרה.

מתכנתת!!

משתמש פעיל
גם לי אמרו שלא מקבלים, אבל בפעם האחרונה שמתי לב שהוסיפו את זה בעצמיות וזה עבר
אני שילמתי בכמה סניפים (ב"ב, בארות יצחק וק"ס) בקופות בשירות עצמי.
צריך ללחוץ על אפשרויות נוספות, ואז אפשר לשלם עם הכרטיס או מספר כרטיס.
אגב, מופיע על החשבונית היתרה בסיבוס - רלוונטי למי שלא יודע כמה יש אפשר לשלם על מוצר אחד ולבדוק כך יתרה.
אתם מדברות על הכרטיס עצמו או על השוברים של שופרסל?

lotr

משתמש מקצוען
תו הזהב של שופרסל עובד ביש או בשערי רווחה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה