איך שולחים לדפוס?

• פותח הנושא ayala
  • פורסם בתאריך

ayala

משתמש מקצוען
יש לי כ- כ-10 כרטיסי ביקור, דו צדדיים.
אני לא רוצה שהבית דפוס יתבלבל מה הצד האחורי של מה. (הכל נראה אותו דבר, רק השמות משתנים.
אז איך לשלוח לדפוס? האם לשים 4 כרטיסי ביקור(זה בעצם 2 כרטיסים, אבל שני הצדדים שלהם), על דף A4 לרוחב, או אולי על A3? אבל איך בית הדפוס לא יתבלבל מה הצד האחורי של מה?
אולי עדיף לשים כל כרטיס ביקור על דף A4 אחד, כי זה לא כ"כ הרבה במילא? יצא כ-10 דפים.

מה אתם אומרים?

chani84

משתמש רשום
בלבלת גם אותי...
הכי קל ובטוח זה לשאול אותם

ayala

משתמש מקצוען
טוב,
אבל אני רוצה כבר להכין לדפוס והלקוח עוד לא יודע איזה בית דפוס.

מה בעקרון אמורים לעשות? חייב להיות הגיון מסוים בזה. מי שעשה דבר כזה בעבר ודאי יודע.

ayala

משתמש מקצוען
אביגדור, אבל איך סגרת לדפוס? כמה כרטיסים בכל דף?
איזה גודל דף?
איפה היה ממוקם הצד השני של הכרטיס? באותו דף מימין? או באותו דף מלמטה?

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כל צד בקובץ נפרד בגדול הכרטיס (+בלידים).
שמות הקבצים היו כמו שהסברתי קודם, בדפוס מסדרים את זה אוטומטי.

ayala

משתמש מקצוען
תודה רבה אביגדור, עזרת לי מאד

ayala

משתמש מקצוען
כל צד של כרטיס ביקור זה פי די אף נפרד?
לא בקובץ פי אף מרובה עמודים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה