איך פותחים משתמש חדש למחשב?

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רוצה לפתוח משתמש חדש למחשב,- שיהיה 2 משתמשים,
איך אני עושה את זה?

יוסי מחשבים

משתמש סופר מקצוען
Windows 10
התחל>הגדרות>חשבונות>(משפחה ו)חשבונות אחרים>בתחתית הדף בחר באיני יודע את פרטי הכניסה של אדם זה>בתחתית הדף הבא בחר בהוסף משתמש ללא חשבון Microsoft
Windows 7
התחל>לוח הבקרה>חשבונות משתמשים ובטיחות משפחתית>חשבונות משתמשים>נהל חשבון אחר>צור חשבון חדש>הקלד את שם החשבון ולחץ על צור חשבון

או פשוט לפתוח CMD בהרשאות מנהל ולהקליד:

קוד:
net user /add <username> <password>

א. איך אני עושה שהוא יהיה חשבון מנהל?

ב. האם יש אפשרות במחשב שהורידו את האפשרות להוסיף משתמשים האם אפשר להוסיף את זה חזרה
ואם כן איך?

נערך לאחרונה ב:

הכותל

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
Windows 10
התחל>הגדרות>חשבונות>(משפחה ו)חשבונות אחרים>בתחתית הדף בחר באיני יודע את פרטי הכניסה של אדם זה>בתחתית הדף הבא בחר בהוסף משתמש ללא חשבון Microsoft
Windows 7
התחל>לוח הבקרה>חשבונות משתמשים ובטיחות משפחתית>חשבונות משתמשים>נהל חשבון אחר>צור חשבון חדש>הקלד את שם החשבון ולחץ על צור חשבון
תודה רבה, הצלחתי לעשות את זה, אבל אני רואה שלמשל יש לי כונן D אז רואים את זה ב-2 המשתמשים, האם יש אפשרות לעשות שזה יהיה רק באחד מהמשתמשים? או שמה שאני רוצה שיהיה רק במשתמש מסויים יהיה בעצם רק על שולחן העבודה?

אברךליטאי

משתמש מקצוען
תנסה בהרשאות משתמש
‏‏צילום מסך (11).png

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
או לחילופין, במידה ויש לך גרסא שהיא לא ביתית של ווינדוס אתה יכול לעשות את זה בGPO

P-E-B-C-a"C

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ובמידה ואין לך GPO במחשב תוכל דרך הרג'יסטרי להגביל את הכניסה בנתיב:
קוד:
 S o f t w a r e \ M i c r o s o f t \ W i n d o w s \ C u r r e n t V e r s i o n \ P o l i c i e s \ E x p l o r e r

ערך REG_DWORD בשם NoViewOnDrive.

שם צריך להזין את אות הכונן רק שאתה לא משתמש באות כונן אלא במספרים ע"פ הנתונים הבאים:
קוד:
A = 1, B = 2, C = 4, D = 8, E = 16, F = 32, G = 64, H = 128, I = 256, J = 512, K = 1024, L = 2048, M = 4096, N = 8192, O = 16384, P = 32768, Q = 65536, R = 131072, S = 262144, T = 524288, U = 1048576, V = 2097152, W = 4194304, X = 8388608, Y = 16777216, Z = 33554432, ALL = 67108863

אגב, אם אתה לא מבין ברג'יסטרי - אל תגע!!!
תוכל לרשום כאן את אות הכונן ואם יתאפשר לי אני אכתוב לך סקריפט.

בהצלחה!

nfuxi

משתמש רשום
עימוד ספרים
למה אני לא יכול להיכנס לכונן D שהוא הצורב משהו (אולי וירוס) שינה לי את שם המשתמש ואין לי הרשאה להיכנס והאנטי וירוס של ESET בודק וקורא את הקבצים ואני לא יכול אני רואה את שם הכונן וזה התחיל ששידרגתי את הוינדוס בשידרוג האחרון וניסיתי אח"כ להחזיר אבל הבעיה נשארה גם שאני רוצה לסגור את המחשב הוא מזהיר אותי שאני מחובר כביכול למישהו איך אני מתקן

nfuxi

משתמש רשום
עימוד ספרים
משתמש C נרשם TrustedInstaller איני יודע מי הכניס ואיך אני משנה

SMN

משתמש מקצוען
למה אני לא מצליח להוסיף משתמש למחשב?

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
או לחילופין, במידה ויש לך גרסא שהיא לא ביתית של ווינדוס אתה יכול לעשות את זה בGPO

קופץ על האשכול. יש לי מחשב שהמערכת הפעלה שלו באנגלית בשעון ישראל, אני רוצה להוסיף משתמש נוסף עם מערכת הפעלה בעברית עם שעון החוף המזרחי. יש סיכוי לזה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה