חומרה מחשב חדש - מה להעביר ואיך למחוק?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
קניתי מחשב חדש, ואני רוצה להעביר הכל למחשב חדש ולמחוק הכל מהמחשב הישן, לצורך מכירתו.

האם יש למישהו מדריך, או יכול לשתף כאן, איזה תיקיות צריכים להעביר, כדי שיהיה לי כל ההגדרות וכל הדברים הפרטיים שעשיתי בתוכנות וכדו'. (כמובן אני לא מדבר על המסמכים ותמונות וכדו').

איך אני מוחק הכל כדי שלא יישאר זכר למה שהכנסתי. כי לדוגמה, נסיתי למחוק כל המסמכים ותמונות וכדו', ועדיין אני רואה שבשולחן עבודה, וכן בכניסה למחשב ישנם תמונות פרטיות. איפה הם ממוקמים, ואיך אני מוחק אותם, ואת כל שאר הדברים הפרטיים??

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
שיחזור מחשב להגדרות היצרן אמור למחוק הכל.
מחק את כל הקבצים שלך.
מחק מסל המחזור.
ליתר ביטחון ישנם תוכנות שמוחקות יותר חזק את הקבצים.

ואחר כך שחזר את המחשב להגדרות היצרן עם מחיקת כל הקבצים והתוכנות.
אפשר גם דרך שחזור של windows.
ואפשר ורצוי לשחזר דרך הגדרות המחשב, לפני עליית הביוס [תלוי במחשב וחברה].

העברת הגדרות של תוכנות זה אפשרי רק בתוכנה שמאפשרת לייצא קובץ של ההגדרות.
בלי זה זה יכול מאוד לגרום לבאגים.
כדאי להגדיר כל תוכנה מחדש.

קניתי מחשב חדש, ואני רוצה להעביר הכל למחשב חדש ולמחוק הכל מהמחשב הישן, לצורך מכירתו.

האם יש למישהו מדריך, או יכול לשתף כאן, איזה תיקיות צריכים להעביר, כדי שיהיה לי כל ההגדרות וכל הדברים הפרטיים שעשיתי בתוכנות וכדו'. (כמובן אני לא מדבר על המסמכים ותמונות וכדו').

איך אני מוחק הכל כדי שלא יישאר זכר למה שהכנסתי. כי לדוגמה, נסיתי למחוק כל המסמכים ותמונות וכדו', ועדיין אני רואה שבשולחן עבודה, וכן בכניסה למחשב ישנם תמונות פרטיות. איפה הם ממוקמים, ואיך אני מוחק אותם, ואת כל שאר הדברים הפרטיים??
לשמור את כל ההגדרות אפשרי על ידי העתקת הדיסק הקשיח לדיסק הקשיח השני, אבל לא תמיד זה מומלץ כי וינדוס לא תמיד יתאים מבחינת ביצועים ועוד.
אבל זה יכול להיות שווה לך, וייתכן שיש דרכים לעשות את זה בצורה טובה ( הרבה זמן לא עשיתי את זה ) אם תרצה אוכל לבדוק בשבילך

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לשמור את כל ההגדרות אפשרי על ידי העתקת הדיסק הקשיח לדיסק הקשיח השני, אבל לא תמיד זה מומלץ כי וינדוס לא תמיד יתאים מבחינת ביצועים ועוד.
אבל זה יכול להיות שווה לך, וייתכן שיש דרכים לעשות את זה בצורה טובה ( הרבה זמן לא עשיתי את זה ) אם תרצה אוכל לבדוק בשבילך
להעתיק כל הדיסק הקשיח, זה בוודאי מיותר. אבל אני מאמין שיש תיקייה ששם נשמרים כל ההגדרות והשינויים שעשיתי.
לדוגמה, יש לי אוצר החכמה, היה לי הרבה הערות ויצרתי כמה קבוצות של ספרים. וגם מפתחות וכדו'. שום דבר לא עולה במחשב חדש. אז אני מאמין שכל ההגדרות נמצאת איפה שהוא במחשב. (דוקא ניסתי לחפש במחשב ישן ולהעתיק משם, אבל זה לא עזר, לא יודע למה.)

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שיחזור מחשב להגדרות היצרן אמור למחוק הכל.
מחק את כל הקבצים שלך.
מחק מסל המחזור.
ליתר ביטחון ישנם תוכנות שמוחקות יותר חזק את הקבצים.

ואחר כך שחזר את המחשב להגדרות היצרן עם מחיקת כל הקבצים והתוכנות.
אפשר גם דרך שחזור של windows.
ואפשר ורצוי לשחזר דרך הגדרות המחשב, לפני עליית הביוס [תלוי במחשב וחברה].
מה זה עליית הביוס?

ant

משתמש צעיר
ביוס זו המערכת ההגדרות הבסיסית של כל מחשב שבין היתר מעלה את הווינדוס מהכונן

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה