איך עושים פעולת חיסור שחוזרת על עצמה באקסל

• פותח הנושא vtri
  • פורסם בתאריך

vtri

משתמש רשום
עיצוב גרפי
אני יסביר: אני צריך שיהיה לי בהתחלה סכום ראשוני נניח של 500 ואז אני עושה פעולת חיסור נניח של 50 ואז התוצאה היא 450 הבעיה היא זה כשאני רוצה להוסיף עוד סכום לחיסור הוא לוקח לי עדיין מהסכום ההתחלתי שזה 500. איך אני עושה שהיתרה תהפוך להיות הסכום שממנו יתבצע החיסור...
מה עושים? יש איזה נוסחה או שצריך לזה מאקרו?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא הורדתי את הקובץ של "למען דעת" (אין לי אקסל במחשב כעת) אבל אם הבנתי טוב (?) אז פשוט לשים סוגריים:
500-(50+20)

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות לשים דולר לפני מספר התא או שם התא, וככה הוא לא משתנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה