עזרה איך עושים פילטר במייק שיעבוד רק אם הערך זה ספרות

חויה בקליק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
אני מעוניין שהאוטומציה תעבוד רק אם הערך זה ספרות
ואם הכניסו משהו זה יפנה להודעת שגיאה או לכל מקום אחר...
מה הדרך לעשות את זה?

מנוי פרימיום!

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
1704335828061.png

בסנריו הבא הגדרתי את זה בפילטר של webhook response עם קוד תגובה 200 (תקין), כאשר ה-response השני בראוטר מוגדר כ-fallback

1704336049256.png

יתקנו אותי המומחים אם נדרש

שלמה אבן

יעוץ ואפיון פתרונות אוטומציה לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני אוהב את הפשטות :) כשאפשר בלי רגקס

כאן עשיתי פילטר שבודק האם הנתון שהגיע גדול מ-0 ככה תמיד יבדוק אם הוא מספר או לא (ניתן לעשות גם במספרים שלילים)
1704362058340.png

בנוסף תמיד בפילטר של מספרים לסננן לפי -numeric aperators

מנוי פרימיום!

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אני אוהב את הפשטות :) כשאפשר בלי רגקס

כאן עשיתי פילטר שבודק האם הנתון שהגיע גדול מ-0 ככה תמיד יבדוק אם הוא מספר או לא (ניתן לעשות גם במספרים שלילים)
צפה בקובץ המצורף 1543033

בנוסף תמיד בפילטר של מספרים לסננן לפי -numeric aperators

הבעיה היא שגם מספרים עשרוניים (לדוג' 1.25) עומדים בתנאי של 'גדול או שווה ל-0'
אפשר לפתור את זה עם בדיקה נוספת של חילוק ל-1 ובדיקת השארית, אבל זה כבר לא פשטני

כדי לוודא שהערך מכיל ספרות בלבד נצטרך לעבד אותו כמחרוזת טקסט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה