דרוש מידע איך עושים כסף?

מצב
הנושא נעול.

שמש!

משתמש מקצוען
צלמת מצלמת חצי שעה שעה ועל עבודה של גרפיקה (תלוי איזה עובדים הרבה יותר;)
שמש!@
את מלמדת עריכת וידאו? יודעת איפה מלמדים את זה ?כמה מרויחים לחודש?
אני רואה שאת ממש מבינה בזה
תודה
אני מבינה בגרפיקה, לא בעריכת וידאו
למרות שאלו תחומים די דומים
באופן כללי עצמאיות במקצועות המדיה יכולות לעשות הרבה הרבה כסף
אבל רק כשהעבודה מתנהלת נכון מול הלקוחות,
וכמובן הנושא של השיווק העצמי שבשנתיים הראשונות קשה מאד

קרעפט

משתמש מקצוען
' אני , וגם אחרים באשכול, מעריכים כל אדם לגופו, וכל משפחה לאורח החיים המתאים לה.
אבל,
לא אוהבים שמנפנפים לנו בהגדרות, בהדרכות, ובאמונה מהי דרך החיים הנכונה לחיים, ואילו אתה בעצמך לא נוהג כך, ולא משנה לי מה הסיבה.

גם אם יש סביבך כאלו, שהם יבואו ויגידו. לא אתה.
ולא בטוח שמה שאתה כותב, זה מה שהם חושבים...
הלוואי וכל העובדים היו מפרגנים לדרך של האברכים כמו @ר.ב.ב.ש...

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אף אחד לא התכוון שזה יהיה בלילה
אני מדברת מניסיון אישי
סיכמו על מצגת למחנה שבוע מראש, אבל עד שכל החומרים היו מוכנים כבר לא היה מספיק זמן..
לא באשמת אף אחד, כי זה מורכב מהמון חלקים קטנים...
אבל זה לא יעזור, המחנה נקבע שנה מראש והמצגת צריכה להיות מוכנה בכל מחיר
תמיד אפשר לסכם מראש על תאריך אחרון לשליחת החומרים, שאחריו לא מכניסים את מה שישלח, או שכן מכניסים, אבל התשלום עולה בהתאם.
השאלה היא מי זקוק יותר למי- הלקוח לעובד (ואז תנאי כזה יעבור כנראה בשלום), או העובד ללקוח (ואז הלקוח יודיע לו שעם תנאים כאלו- הוא ימצא נותן שירות אחר)
אני מניחה שזה מאד מושפע מהשם שנוצר לעורכת, בין השאר על ידי עבודות בדד ליין מטורף שעורכות עם שם לא רצו לקחת...
צלמת מצלמת חצי שעה שעה ועל עבודה של גרפיקה (תלוי איזה עובדים הרבה יותר;)
אני לא צלמת, אבל ממה שהבנתי- העבודה של צלמת לא נגמרת בצילום. יש אחרי זה גם עבודה של עיבוד, שלוקחת יותר זמן מהצילום. צלמות, אני צודקת?

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נראה לי שכדי לענות לאיך עושים כסף,
צריך לפתוח אשכול חדש-
מרוויחים מעל 20 אלף שח? במה אתם עובדים (חוץ מתכנות)
לא כולם ירצו לספר כמה הם מרוויחים
אם כבר זה יהיה בסגנון של מכיר/ה מישהו שמרוויח 20k הוא עובד בxxxx...

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
' אני , וגם אחרים באשכול, מעריכים כל אדם לגופו, וכל משפחה לאורח החיים המתאים לה.
אבל,
לא אוהבים שמנפנפים לנו בהגדרות, בהדרכות, ובאמונה מהי דרך החיים הנכונה לחיים, ואילו אתה בעצמך לא נוהג כך, ולא משנה לי מה הסיבה.

גם אם יש סביבך כאלו, שהם יבואו ויגידו. לא אתה.
ולא בטוח שמה שאתה כותב, זה מה שהם חושבים...
לא זכיתי להבין מי נפנף בהגדרות
להעריך דרך חיים, לרצות להיות בה גם אם זה לא מתאפשר כרגע, ראוי להערכה (בניגוד לרב שכשהם נאלצים לעזוב דרך שהם מאמינים בה הם מעדיפים ללכלך עליה)

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
לא זכיתי להבין מי נפנף בהגדרות
להעריך דרך חיים, לרצות להיות בה גם אם זה לא מתאפשר כרגע, ראוי להערכה (בניגוד לרב שכשהם נאלצים לעזוב דרך שהם מאמינים בה הם מעדיפים ללכלך עליה)
את צודקת.
אבל הוא לא רק מעריך את הדרך
אלא מטיף למה רק זו הדרך הנכונה, (אבא אברך, אמא מורה)
בעוד הוא עצמו לא חי בצורה הזו... אלא הוא עובד ואשתו מורה.

הילה לי

משתמש פעיל
יישר כוח.

הרהרתי עם להגיב על המילים, אבל אם הייתם קוראים את מילותי קודם לכן, דיברתי על כל בני משפחתי, שזכו לישב באוהלה של תורה ולעמול בה יומם ולילה ונשותיהם אברכים.

ולגבי עבודתי אכן לצערי עובד, אך לשמחתי כל שנה מצליח להוריד שעה ויותר מהעבודה ולהקדיש לחיי תורה,
תוך וויתור על סכומים גדולים. ולגבי השאלה איך נסתדר כלכלית.... התשובה כמו שכתבתי.
אני לא יודעת על מה אתם מתווכחים , אבל אני אוספת תגובות מתוקות כאלו שמראות ומוכיחות כמה עם ישראל קרוב לה' ויודע את האמת -באמת.
אפשר לצדד לכאן או לכאן להביא טיעונים ל2 הצדדים, אך בסספו של דבר הקב"ה רוצה את הלב.
ואברך שלומד אבל ליבו רחוק לא עדיף על פני עובד שכל הזמן חושב איך להתקרב עוד ועוד.
לא אני זו שאקבע מעמדות , אבל גם לא אני זו שאמרה :רַחֲמָנָא לִבָּא בָּעֵי

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
את צודקת.
אבל הוא לא רק מעריך את הדרך
אלא מטיף למה רק זו הדרך הנכונה, (אבא אברך, אמא מורה)
בעוד הוא עצמו לא חי בצורה הזו... אלא הוא עובד ואשתו מורה.
חבל שאת רואה בזה הטפה
אף אחד מאיתנו לא מושלם ויש ערך גבוה לשאיפות שלנו, לערכים שלנו, לאמונות שלנו גם אם מכל סיבה שהיא אנחנו לא יכולים לעמוד כרגע בנקודה שאליה אנחנו שואפים

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
חבל שאת רואה בזה הטפה
אף אחד מאיתנו לא מושלם ויש ערך גבוה לשאיפות שלנו, לערכים שלנו, לאמונות שלנו גם אם מכל סיבה שהיא אנחנו לא יכולים לעמוד כרגע בנקודה שאליה אנחנו שואפים
נכון שיש ערך לשאיפות וערכים
אבל אי אפשר לבוא ולהסביר לנו כמה צריך אמא בבית בשעת הצהרים, וכמה חשוב שהזמן של האבא מוקדש כולו ללימוד תורה... וכמה, רק ככה זה החיים הנכונים...
ואילו אתה, בעצמך, לא חי בצורה הזו.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
על החתום.
אישה שבס"ד גדלו לה ההכנסות מ6000 בחודש לקרוב ל40K
אבל במקביל הפסידה סכום הזוי בסיפור הזוי.
אם נשפוט ע"פ כמות הלייקים נראה שהציבור מזדהה עם הסיפור. אולי תואילו לפרט למענם.?

"תודה לה'"

משתמש מקצוען
מה שבטוח שבהוראה לא מגיעים לסכומים האלו
לפי מה שאני מכיר
נכון אבל אמר לי פעם מלווה כלכלי מוסמך שמניסיון הרבה שנים בתחום הליווי הכלכלי משכורת קבועה עקבית ויציבה עדיפה על פני עצמאי שיש לו תקופות של יעלו שמים ירדו תהומות זה חיים הרבה יותר מסודרים ונוחים
כל זה מניסיון ולא מהשערות וסברות
דומני שהוראה זה אחד המשכורות הכי יציבות צומחות ועקביות

הי אני אפרת

משתמש סופר מקצוען
נכון שיש ערך לשאיפות וערכים
אבל אי אפשר לבוא ולהסביר לנו כמה צריך אמא בבית בשעת הצהרים, וכמה חשוב שהזמן של האבא מוקדש כולו ללימוד תורה... וכמה, רק ככה זה החיים הנכונים...
ואילו אתה, בעצמך, לא חי בצורה הזו.
כל מה שאת אומרת נכון אם הכותב היה מסביר ש"רק" כך נכון
הוא בסך הכל הביע הערכה ושאיפה ורצון לחיות בדרך הזו

גילי שוהם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני הייתי עצמאית למעלה מ10 שנים.

בניתי עסק מ0, מיתוג, קורסים של מכירות וקידומי עסקים, הייתי מאוד טובה במה שעשיתי, אבל לא באמת הצלחתי להתפרנס, טחנתי מים.

וכל הספרים על פתיחת התודעה לעשירות אני מכירה בעל פה, כולל אימון אישי וכו'...

סגרתי את העסק במפח נפש, והמון הפסדים וצער.

החלום שלי היום זה רק להיות שכירה.

תנו לי לצאת לעבודה, לחזור , לקבל משכורת ולהמשיך לגדל את ילדי בנחת.

רק מה? לאשה מעל 40 שצריכה למצוא עבודה, בלי כל הכשרה בכלום זה בכלל לא פשוט.

רוצה לעבוד בתחום הניהול/משאבי אנוש יש אפשרות ללמוד את הנושא לא באיזה מוסד אקדמאי? יש אפשרות לעבוד מקצוע הזה בלי תואר ולהרוויח 10k?

אני כבר לא חולמת להיות עשירה, רק רוצה להביא לחם לביתי.

ואני מאוד טובה בתחום הניהול, איך אפשר להגיע למשרה כזו?

edemar

משתמש מקצוען
תנו בבקשה רעיונות למשהו מהצד,
שהאישה חוזרת הביתה אחרי מינימום 8 ש' עבודה
משהו קליל שיביא הכנסה נוספת בשעות האלו
תודה רבה!

דודקע

משתמש פעיל
ציטוט משער הבטחון - חובת הלבבות: (אין אלו דברי מוסר אלא הדרכה בריאה לחיים - איך בוחרים עבודה כהשתדלות לפרנסה)
'כִּי אֵין כָּל אָדָם חַיָּב לְחַזֵּר עַל כָּל סִבָּה מִסִּבּוֹת הַטֶּרֶף, כִּי הַסִּבּוֹת רַבּוֹת, מֵהֶן קַלוֹת שֶׁטָּרְחָן מֻעָט כִּסְחוֹרָה בַּחֲנוּת אוֹ מְלֶאכֶת יָד שֶׁטָּרְחָהּ מְעַט כִּתְפִירָה, וְכָאִחוּי, וְהַסִּפְרוּת, וְאִצוּר הַמִסְחָרִים וּשְׂכִיר הָאֲרִיסִים וְהַפּוֹעֲלִים וְהַשַּׁמָּשִׁים, בַּעֲבוֹדַת הָאֲדָמָה. וּמֵהֶן סִבּוֹת יֵשׁ בָּהֶן יְגִיעָה וְטֹרַח כְּעִבּוּד הָעוֹרוֹת, וְהוֹצָאַת הַבַּרְזֶל וְהַנְּחֹשֶׁת וְהָעוֹפֶרֶת מִן מוֹצָאֵיהֶם, וְזִקּוּק הַכֶּסֶף בָּעוֹפֶרֶת, וּנְשֹׂא הַמַּשָּׂאוֹת הַכְּבֵדוֹת, וְלֶכֶת בִּדְרָכִים רְחוֹקִים תָּמִיד, וַעֲבוֹדַת הָאֲדָמָה וְחַרִישָׁתָהּ, וְכַיּוֹצֵא בָּהֶם.
וּמִי שֶׁהוּא מִבְּנֵי אָדָם חָזָק בְּגוּפוֹ וְחָלָשׁ בְּהַכָּרָתוֹ, רָאוּי לוֹ מֵהֶן מַה שֶׁיֵּשׁ בּוֹ מִן הַיְגִיעָה כְּפִי שֶׁיָּכוֹל לִסְבֹּל, וּמִי שֶׁהוּא חַלָּשׁ בְּגוּפוֹ וְהַכָּרָתוֹ חֲזָקָה, אַל יְבַקֵּשׁ מִסִּבּוֹת הַטֶּרֶף מַה שֶׁמְּיַגֵּעַ גּוּפוֹ, אַךְ יִטֶּה אֶל מַה שֶׁיִּהְיֶה קַל עַל גּוּפוֹ וְיוּכַל לְהַתְמִיד עָלָיו.

שימו לב לקטע הזה:

וּלְכָל
אָדָם יֵשׁ חֵפֶץ (-תשוקה רצון) בִּמְלָאכָה אוֹ סְחוֹרָה מִבִּלְתִּי זוּלָתָהּ, כְּבָר הִטְבִּיעַ הָאֵל לָהּ בְּטִבְעוֹ אַהֲבָה וְחִבָּה, וְכֵן בִּשְׁאָר הַחַיִּים, כְּמוֹ שֶׁהִטְבִּיעַ בְּטֶבַע הֶחָתוּל צֵידַת הָעַכְבָּרִים, וּבְטֶבַע הַנֵּץ צֵידַת מַה שֶׁרָאוּי לוֹ מִן הָעוֹף, וּבְטֶבַע הָאַיָּל צֵידַת הַנְּחָשִׁים. וְכֵן יֵשׁ מִן הָעוֹפוֹת שֶׁיָּצוּדוּ הַדָּגִים לְבַד. וְכֵן בְּטֶבַע מִין וָמִין מִמִּינֵי הַחַיִּים נְטִיָּה וְתַאֲוָה אֶל מִין מִמִּינֵי הַצְּמָחִים וְהַחַיִּים, הָטְבַּע עָלָיו לִהְיוֹת סִבָּה לִמְזוֹנוֹ, וּתְכוּנַת גּוּפוֹ וְאֵבָרָיו רְאוּיִין לַדָּבָר הַהוּא, כַּפֶּה הָאָרֹךְ וְהַשּׁוֹק הָאָרֹךְ לָעוֹף שֶׁהוּא צָד אֶת הַדָּגִים, וְכַשֵׁן וְהַצִּפֹּרֶן הֶחָזָק לָאֲרִי, וְהַקַּרְנַיִם לַשּׁוֹר וְלָאַיִל, וַאֲשֶׁר תּוּכַן מְזוֹנוֹ מִן הַצֹּמֵחַ לֹא נָתַן לוֹ כְּלֵי הַצַּיִד וְהַטֶּרֶף.

וְעַל הַדִּמְיוֹן הַזֶּה תִּמְצָא מִדּוֹת בְּנֵי אָדָם וְגוּפוֹתָם מוּכָנוֹת לִסְחוֹרוֹת וְלִמְלָאכוֹת. וּמִי שֶּׁמּוֹצֵא בְּמִדּוֹתָיו וְטִבְעוֹ כֹּסֶף אֶל מְלָאכָה מֵהַמְּלָאכוֹת, וְיִהְיֶה גּוּפוֹ רָאוּי לָהּ, וְיוּכַל לִסְבֹּל אֶת טָרְחָהּ, יְחַזֵר עָלֶיהָ, וְיָשִׂים אוֹתָהּ סִבָּה לַהֲבָאַת מְזוֹנוֹ, וְיִסְבֹּל מָתְקָהּ וּמְרִירוּתָהּ. וְאַל יָקוּץ כְּשֶׁיִּמָּנַע מִמֶּנּוּ הַטֶּרֶף בִּקְצָת הָעִתִּים, אַךְ יִבְטַח בֵּאלֹהִים שֶׁיַּסְפִּיק לוֹ טַרְפּוֹ כָּל יְמֵי חַיָּיו.

וִיכַוֵּן בְּטִרְדַּת לִבּוֹ וְגוּפוֹ בְּסִבָּה מִן הַסִּבּוֹת וְהַסִּבּוּב עָלֶיהָ, לַעֲמֹד בְּמִצְוַת הַבּוֹרֵא שֶׁצִּוָּה הָאָדָם לְהִתְעַסֵּק בְּסִבּוֹת הָעוֹלָם....

איני בא לזלזל ח''ו בכל השיח שקדם לי אלא קצת לכוון אותו לכיון הנכון.
ההסתכלות שלנו לא אמורה להיות - 'איך נהיה עשירים' אלא 'מה אני אוהב/ת' ו'במה אני גם מוכשר'.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  26  פעמים

לוח מודעות

למעלה