דרוש מידע איך עושים כסף?

מצב
הנושא נעול.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
ארבעה פעמים במהלך החודשים האחרונים כתבתי בעלון הקבוע "בעצתך תנחני" על נושא חיתון הילדים.
התגובה שקיבלתי כמה פעמים על העיסוק בנושא, היתה - "למה אתה מתעסק בדבר שאין מה להזיז בו? כלום לא יעזור כאן! יש כוחות שוק אדירים!"
כבר כמעט השתכנעתי להתייאש ולהרים ידים, עד שפתאום התחיל לזרום המשוב מהשטח.
והתברר שיש להסברה כח אדיר, שהשינוי המיוחל נמצא מעבר לפינה, וכבר מתחיל להציץ פנימה.
הציבור שלנו הוא הציבור הכי טוב שקיים. ציבור שרוצה לעשות את הטוב והישר בעיני ה'.
איך יתכן שציבור שתורם כליות לאנשים זרים מוכן להוציא את הלב מאנשים הכי קרובים?
התשובה היא אחת:
חוסר מודעות.
וברגע שמציפים את המודעות למה שקורה בצד השני, הצד של הנתבעים -
הלב היהודי לא רוצה להמשיך בהתנהלות הקיימת.
וכמו המשפט המדהים של מרן הגרי"ג, המשפט שמלווה אותי כבר כמה שנים:
"האמת לא צריכה הסכמות. לאמת יש כח".
אני מוכרח לספר לכם ארבעה סיפורים מרגשים, כמעט לא ייאמנו, מהימים האחרונים:
א.
פגש אותי בשבת שעברה אברך משי מתוק ועדין נפש ובפיו משפט: "אתה לא יודע כמה כסף שוה הטור שלך".
זקפתי גבות, והוא הסביר את עצמו:
"כתבת טור נוקב על סיגריות לחיתון ילדים. בעקבות הטור הזה פניתי לחמי והורדתי ממנו את עיקר הנטל על הדירה שלי".
אין לי מילים.
ב.
מתקשר בחור מצוין, מישיבה בשורה הראשונה (בדוק, לאחר בירורים מעמיקים), לקו "שהשמחה במעונו" ומודיע:
"קראתי את החוברת "הדרך להקמת בית בישראל", והחלטתי החלטה נחושה: אני לא לוקח יותר מ180 אלף מחמי לעתיד".
(לכל המעוניינים לעמוד בתור לחטוף אותו עבור בתם - השדכן מטעם הארגון הודיע לי שזכות קדימה תינתן לאלה שיתחייבו שגם הם לא דורשים עבור בניהם. מספר הטלפון של השדכן: 0504105331).
ג.
מייל שקיבלתי בערב חג השבועות:
בהתאם לעלון שפורסם בפ' במדבר
היתה לנו הצעת שידוך עבור הבן והם אמרו שאין להם כסף וקשה להם להשיג את הסכום
שלחתי ואמרתי להם:
נשב ביחד ונדבר כמה אתם יכולים וכמה אנחנו עד שנגיע לסכום באפשרי
והכל בזכות אותו עלון
ישר כח גדול
שבת שלום וחג שמח
תזכה להפיץ את מעינותיך חוצה
אין מה להוסיף. מי כעמך ישראל.
ד.
מייל נוסף שקיבלתי ביום שישי האחרון:
השבוע נסגר שידוך שהבחור דרש 700 והאבא של הכלה אחרי שקרא את החוברת
בסוף ירד ל260 והכלה עוד 160
וקונים דירות בפיפריות
אם לא ראיתי - לא האמנתי.
יש לנו דרך לתקן את הבעיה הנוראית,
המחריבה את חייהם של אנשים כה רבים, אולי רוב המגזר הליטאי.
להציל את חייהם ובריאותם של הורים לבנות,
להציל את שלום הבית של זוגות רבים,
לשחרר את הלחץ השלילי מכתפיהם של בחורי חמד,
להפסיק לחנך לנטילה אינסופית ואנוכיות,
ולהתיר מכבלי העיגון בנות נפלאות.
הדרך היא אחת, והמציאות הוכיחה את יעילותה:
הסברה, הסברה חוזרת ונשנית.
בעז"ה השינוי מתרחש, הוא כבר מתחיל להיות מורגש,
והשאלה היא רק האם תהיה לנו הזכות להיות חלק ממנו.

בדקנו אתמול מחירים של הפצת העלון "בעצתך תנחני" אחת לחודש, שבדף השני שלו יוקדש טור נוקב לחיתון ילדים.
מדובר על סכום אפסי, יחסית: כ-3,000 ש"ח על הדפסה של 10,000 עותקים והפצה בארבע ערים מרכזיות:
בני ברק, ירושלים, מודיעין עילית ובית שמש.
ב3,000 שקלים אפשר להציל משפחות שלמות,
זה דבר שלא ייאמן.
אני זקוק למאה אנשים בסך הכל, שיחתמו על הוראת קבע של 30 ש"ח לחודש, למשך עשרה חודשים.
שלושים השקלים האלה, מחיר של רבע קניה במכולת, עשויים להציל את אחיך, אביך, אולי אותך בעצמך.
שלושים השקלים החודשיים הללו יכולים לסייע לך בבוא העת,
להתחייב 300,000 ש"ח פחות ממה שתכננת להתחייב!
אין עוד השקעה כזאת בכל העולם כולו!

מאה האנשים הראשונים שיצטרפו למיזם, יקבלו בדואר בלי נדר את אחד הספרים שלי, לפי בחירתם

(על בסיס מה שיש לי כרגע, יש כמה ספרים שעומדים להיגמר).
זאת הזכות שלי לתרום להצלת הכלל.
הקישור למיזם - כאן: https://www.matara.pro/nedarimplus/online/?mosad=2813196 תחת האפשרות "תרומה לעלון השבועי" (בתקוה שלפי האפשרות נתרחב להדפסה שבועית).
לאחר התרומה יש לשלוח לכתובת המייל שלי את הבקשה לספר המבוקש, בציון סכום התרומה, השם והכתובת.
וה' הטוב יסייע לנו ללכת בדרך הישר והטוב.
בהערכה רבה ובהוקרה
יעקב צבי בוצ'קובסקי

הנושא הזה מסובך מאודדד ואין לו פתרון :(
אני בטוחה שיש פתרון. תקראי למעלה, ולפני זה צרפתי גם שני עלונים בעניין.

הרבה נחת!

פפרר

משתמש מקצוען
בלת"ק קוסמטיקאית שנכנסה טוב לשוק (עם יחסי אנוש מקצועיות ואמינות )
מרוויחה טוב מאוד
נראה לי השוק פחות רווי מפאניות

noya

משתמש פעיל
אם יש לך כושר שכנוע
לכי על התרמות
אבל במקום שמקבלים פול בונוסים
זה משתלם
מנסיון----

מכירה אישה תותחית במכירות
אבל עובדת כעת במקום שלא משלמים לה מספיק
היא מחפשת מקום שתרוייח בו מעל 10 אלף ובאמת היא אחת האלופות במכירות
יש לה פה מטורףף
אז במידה ויש לכם מקומות שמחפשים אנשי מכירות (או אפילו התרמות) ומאוד חשוב מקום עם אווירה טובה.
אשמח שתרשמו מקומות עבודה רלוונטים ואשמח להעביר לה.

תודה רבה!!!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מכירה אישה תותחית במכירות
אבל עובדת כעת במקום שלא משלמים לה מספיק
היא מחפשת מקום שתרוייח בו מעל 10 אלף ובאמת היא אחת האלופות במכירות
יש לה פה מטורףף
אז במידה ויש לכם מקומות שמחפשים אנשי מכירות (או אפילו התרמות) ומאוד חשוב מקום עם אווירה טובה.
אשמח שתרשמו מקומות עבודה רלוונטים ואשמח להעביר לה.

תודה רבה!!!
בבני ברק?
אם כן תפני אלי לאישי

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
תיווך מה צריך לדעת?
צריך להיות יוזמתיים, עם כושר שכנוע גדול, וכשרון לשכנע אנשים.
כשאני בדקתי קצת את הנושא הבנתי שהכל ענין אחד והלימודים נמשכים שנתיים אני טועה?
ציטוט מתור האתר של איכילוב:
לימודי הדימות נרכשים במהלך 3 שנים, בשילוב עם לימודים אוניברסיטאיים, וכוללים במהלכם התנסות קלינית. בסיום הלימודים, מקבלים הבוגרים תואר BA, ותעודת הסמכה המאפשרת להם עיסוק בכל מגוון מקצועות הדימות השונים, הכוללים בתוכם אופציות נרחבות בנושאים: רנטגן, US (אולטרה סאונד), CT (סי. טי), MRI, הקרנות ורפואה גרעינית.
דימות זה מקצוע אחד שכולל רנטגן ועבודה עם קרינה,
(ודורש תואר)
והנדסאי מכשור רפואי זה מקצוע אחר. בו לומדים על מכשירים יותר 'קלים' כמו אולטראסאונד, אקו לב ובדיקות עיניים מסוימות, וזה לא דורש תואר אלא הנדסאי, ואפשר ללמוד בהפרדה (לנשים).

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כדי באמת להרוויח מזה
צריך שיהיו הרבה קניות ביום
במקום כמו אחיסמך יהיו אולי עשרים אברכים שנשותיהם לא הכינו צהריים והם ירדו לקנות,
כל השאר יאכלו בבית
בצורה כזאת לא מרוויחים כסף.
אם יפתחו זכיינות של הלו תימן רוב הסיכויים שילך
אבל מנסיון,מזון זה עסק מאד מאד רגיש
ודורש הרבה רגולציה והתאמות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מקצוע שמרוויחים ממנו יחסית הרבה ולא מאד בקושי:
מורה לנהיגה. לנשים.

כישורים נדרשים (מה שעולה לי בשלוף): יכולת עבודה טובה עם מכשירים (רכב, במקרה הזה. מכשיר לא מסובך במיוחד), אינטליגנציה מרחבית גבוהה, אינטליגנציה בין אישית גבוהה, יכולת הסבר, ס-ב-ל-נ-ו-ת.

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מקצוע שמרוויחים ממנו יחסית הרבה ולא מאד בקושי:
מורה לנהיגה. לנשים.

כישורים נדרשים (מה שעולה לי בשלוף): יכולת עבודה טובה עם מכשירים (רכב, במקרה הזה. מכשיר לא מסובך במיוחד), אינטליגנציה מרחבית גבוהה, אינטליגנציה בין אישית גבוהה, יכולת הסבר, ס-ב-ל-נ-ו-ת.
ורשיון

הכי אחי

משתמש פעיל
חמש ילדים כפול 2250 = 11250 פלוס עוד עובדת שאת משלמת לה לפי שעה = 22500 - 6000 גג לעובדת = 16500
אם כתבו פה על כך שעסקים לא שורדים החישוב הזה הוא בדיוק הסיבה לכך
עשתה הגברת את החישוב הזה והחליטה ללכת על זה, ופתאום התברר שצריך לעשות התאמות בבית והשקעה שלקחה את הרווח של החודשים הראשונים, יש גם הוצעות קבועות שלא נלקחו בחשבון הזה.
ומעל הכל העסקת עובדת, 6000 שקל לעובדת לא כולל ביטוח לאומי ושאר זכויות עובדים, עסק שמתבסס על עובדת צריך לקחת בחשבון חופשת לידה ימי חופשה ומחלה, אם לא מוכנים מראש לזה תצטרכו להשיג מחליפה ברגע האחרון בעוד כמה אלפי שקלים.
בכל עסק יש המוווווווון מסביב שהעומד מבחוץ לא רואה. כבעל עסק וכמי שיעץ ללא מעט עסקים כשאני רואה את החשבון הנ"ל, בלי להכיר את התחום הזה לעומק, מריח לי יותר 9-10 ולא 16.5

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד

כל המידע לבחירת לימודים וקריירה​

אולי זה יכול לעזור לכם?

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני אישית בחיים לא אשלח את הבת שלי ללמוד לתואר, כי זה אומר לקבור אותה כל חיה כשכירה תחת בוס, עם תקרת שכר מוגבלת.
אני כן אפתח לה יכולות יזמיות, ואטפח בה עצמאות. כדי שמה שהיא לא תעשה היא תהפוך מתי שהוא לעצמאית. ואעודד אותה לכיוון הזה.
מה לעשות שלא כולם נולדו שווים
ויש כאלו שגם אם ישבו מהבוקר עד הערב ויחרשו ספרי ניהול ויעברו כל קורס אפשרי הם מתאימים לעבודה כשכירים ולא כיזמים (אם כל העולם היו יזמים ולא היה שכירים העולם היה נחרב)

yyz

משתמש פעיל
איך לא הוצע לעבוד בפוראור ???????????
כל יום אני רואה אלפי פרסומות, על אלפי נשים חרדיות שיצאו מעבדות לחרות. הן עובדות מהבית / או משלבות עבודה בפוראור, הן כבר קודמו להיות מנהלות. ויש להן צוות שלם. והם כבר יושבות על הספה ומרוויחות 15K !!!!!!!!!!!!!!!.
אז אם את רוצה עבודה מאתגרת ומשתלמת בתחום אורח חיים בריא, מחפשת מימוש עצמי, אוהבת לעזור לאחרים, אפשרויות קידום רבות, הכנסה גבוהה בהתחייבות, כולל הכשרה. הצטרפי לאלפי נשים שעובדות בפוראור, בשעות שנוחות לך.ללא סיכון כלכלי. הדרכה וליווי בחינם.

די, אני מקווה שלא תקחו אותי ברצינות, שמעתם פעם על מושג שיווק פרמידה ?

לאנגער

משתמש מקצוען
איך לא הוצע לעבוד בפוראור ???????????
כל יום אני רואה אלפי פרסומות, על אלפי נשים חרדיות שיצאו מעבדות לחרות. הן עובדות מהבית / או משלבות עבודה בפוראור, הן כבר קודמו להיות מנהלות. ויש להן צוות שלם. והם כבר יושבות על הספה ומרוויחות 15K !!!!!!!!!!!!!!!.
אז אם את רוצה עבודה מאתגרת ומשתלמת בתחום אורח חיים בריא, מחפשת מימוש עצמי, אוהבת לעזור לאחרים, אפשרויות קידום רבות, הכנסה גבוהה בהתחייבות, כולל הכשרה. הצטרפי לאלפי נשים שעובדות בפוראור, בשעות שנוחות לך.ללא סיכון כלכלי. הדרכה וליווי בחינם.

די, אני מקווה שלא תקחו אותי ברצינות, שמעתם פעם על מושג שיווק פרמידה ?
דווקא מישהי הציעה את זה, ואח"כ התפלאה למה קיבלה אימוג'י כועס.

-S-

משתמש פעיל
לכו כולכם לקרוא את הספר "לחשוב כמו מליונר."
תשנו כמה תפיסות בחיים ותבינו למה יש אמונות מגבילות, שמגבילות אתכם לתקרת שכר מסויימת.
אגב, גובה ההכנסה שלך שווה את גובה המודעות שלך.
ועוד משהו: גובה ההכנסה שלך שווה את ממוצע גובה ההכנסה של 5 החברים הכי טובים שלך.

מה אני מנסה לומר בזה?
שהכל ענין של מודעות.
פעם חשבתי שצריך ללמוד מקצוע כדי להרוויח כסף.
היום הבנתי שצריך אומץ, חתירה למצויינות, והרבה סיעתא דשמיא כדי להרוויח כסף

אני אישית בחיים לא אשלח את הבת שלי ללמוד לתואר, כי זה אומר לקבור אותה כל חיה כשכירה תחת בוס, עם תקרת שכר מוגבלת.
אני כן אפתח לה יכולות יזמיות, ואטפח בה עצמאות. כדי שמה שהיא לא תעשה היא תהפוך מתי שהוא לעצמאית. ואעודד אותה לכיוון הזה.
לא אומרת בתחילת הדרך, אבל מכל מקצוע שלמדתם, אתם יכולים להפוך לעצמאיים אחרי שהשתפשפתם בו כמו שצריך. ואז אתם לא שווים את סך השעות שאתם עובדים, שיש לזה תקרת שכר, אלא אתם מייצרים מכפלה אמיתית לכסף שלכם. אתם יכולים להגיע לצמיחה הרבה יותר מאסיבית.
מתאים לכל אחד? לא
איך מפתחים את השריר הזה שנקרא עצמאות? לומדים המון שיווק, קוראים המון ספרי שיווק וניהול, ועושים עבודה מצויינת יוצאת דופן, ומפתחים אומץ במקום פחד.

אני חיה היום בסביבה שבה כולם מסביבי אנשי ונשות עסקים, עצמאיים. למה זה קורה? כי הם בתוך המודעות הזו, בסביבה שלי, אין כמעט מודעות לעבודה כשכיר זה לא כלכלי.
האם הספר שאת ממליצה (לחשוב כמו מליונר)יכול להתאים לבעלי עסק עצמאי או בעיקר לשכירים?
והיכן משיגים אותו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה