כללי איך סוגרים מס' עמודים בפוטושופ לחוברת פי.די.אף

חוי

משתמש צעיר
איך סוגרים מס' עמודים בפוטושופ לחוברת פי. די. אף. אחת???
בעבר כשהייתה לי תוכנה ישנה הצלחתי לעשות אתזה בקלות עכשיו יש לי פוטושופ מתקדם אני לא מוצאת אופציה כזו!
אשמח למענה כמה שיותר מהר!!!
תודה.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מעמדים באינדיזיין.
PDF מפוטושופ, אפילו עמוד אחד, זה משקל קובץ מטורף. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם יסגרו את זה מפוטושופ, גם אם נניח שיש איזושהי אופציה.

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שימו לב להגדרה: PDF presentation - מתקבל קובץ המתאים לתצוגת PDF. קיבלתי פעם חוברת ש"נסגרה" ככה, וזה היה פשוט קטסטרופלי.
קודם כל, זה בכלל לא קובץ סגור. הוא שומר את כל השכבות, לא מקנוורט פונטים וכו'. חוץ מזה, האיכות, בכל אופן של מה שקיבלתי בזמנו, היתה נוראית. על משקל הקובץ כבר אינני מדברת...
החוברת הזו עברה נסיונות עימוד והדפסה אצלנו לפחות 4 פעמים, הוצאו לוחות וכו' - בסופו של דבר נגרם לדפוס שעבדתי בו נזק גדול מאד, והלקוח עדיין לא הבין מה לא היה בסדר....
כדי לסגור חוברת שנבנתה בפוטשופ, באופן חד משמעי: יבאי את הקבצים לאינדיזיין, ותסגרי משם. לא צריך לדעת אינדיזיין בכלל בשביל זה.
פותחים קובץ חדש בגודל ובמס' העמודים המתאים, בוחרים מתפריט FILE את הפקודה PLACE, ממקמים כל קובץ בעמוד המתאים, ומדפיסים PRINT PDF (בהנחה שאת לא בדיוק יודעת איך לסגור POST SCRIPT, גם PTINT PDF יהיה מספיק).
בהצלחה!!!

חוי

משתמש צעיר
תודה למגיבים,
הבעיה שאין לי אינדיזיין---כך שאם משהו יודע איך עושים זאת בפוטושופ בעברית אשמח לדעת גם...

מתתיהו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
תסגרי את זה לקובץ עם סיומת eps ואחרי זה תדפיסי את זה בדיסטריילר לpdf

israelm24

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יצאי את כל העמודים לEPS PHOTOSHOP
המירי את ה-EPSים לקבצי PDF ע"י הדיסטילר (בהנחה שיש לך אותו...)
לאחר מכן סמני את כל קבצי הPDF, לחצן ימני בעכבר, בחרי באפשרות COMBIN PDF מתוך התפריט, סדרי את העמודים לפי הסדר הרצוי (ראשון ראשון, אחרון אחרון מבחינת סדר העמודים בקובץ המאוחד) ולחצי אישור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה