מידע איך מתקינים דגימות

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש לי psr s975 ימאה, ואני מעונין לדעת
איך בדיוק מתקינים בו דגימות שלב אחר שלב.
תודה לעוזרים!

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
את הסאונדים אתה יכול לקבל מהרבה מקומות כשהם כבר סגורים כקובץ Wave וכל מה שנותר הוא להכניס לתוכנה. אבל כיום הרבה מהסאונדים שהולך בחתונות (בפרט הEDM) נמצאים בפלאגין שנקרא Avenger ויש לו הרבה ספריות הרחבה (ואל תשאל אותי מאיפה להשיג את זה...) צריך לייצא את הדגימות האלו כקובץ Wave -מהקיובס או כל תוכנה אחרת לעריכת מוזיקה ואז להכניס לתוכנה

נערך לאחרונה ב:

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בנטפרי פתוח...
הקובץ גדול מידי אי אפשר להעלות

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם האתר הזה חסום אז למה ג'מבו מייל יהיה פתוח?

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אתרוג לא פותח את האתר הנ"ל כי הוא טוען שזה אתר של מוזיקה... אשמח אם תוכל לשלוח לי בדרייב/ג'מבו מייל את התוכנה, וזה לא יחסם כי הוא חוסם רק אתרים.

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
את הסאונדים אתה יכול לקבל מהרבה מקומות כשהם כבר סגורים כקובץ Wave וכל מה שנותר הוא להכניס לתוכנה. אבל כיום הרבה מהסאונדים שהולך בחתונות (בפרט הEDM) נמצאים בפלאגין שנקרא Avenger ויש לו הרבה ספריות הרחבה (ואל תשאל אותי מאיפה להשיג את זה...) צריך לייצא את הדגימות האלו כקובץ Wave -מהקיובס או כל תוכנה אחרת לעריכת מוזיקה ואז להכניס לתוכנה
שווה יותר מSERUM או KONTAKT מסקרן לשמוע
איזה עוד אתה מכיר בסגנון קשמיר וכאלה, אשמח להרחיב ידע

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הסאונדים של ה Venger עם יכולות של מאסטרינג כך שזה נשמע גם יותר טוב מהנקסוס
הSpire מגיע עם כמויות של פריסטים מהממים
והKontakt מיועד בעיקר לסאונדים אקוסטים ופחות לסינטים

נערך לאחרונה ב:

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
בסוף הצלחתי...
תודה!!!
אבל איך מתעסקים בזה? הכנסתי את הקובץ (ppf) לתוכנה,
מה אני צריך לעשות לפני שאני מעביר את זה לאון-קי?

הקלידן המאסטרו

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לא הולך לי... איך אני מייצא לאונקי, או יותר נכון - מה אני צריך לעשות בתוכנה כדי לייצא את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה