• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

איך מתחתנים תוך כדי רעידת אדמה?

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
ישנו זוג מתבגר שמתחתן בעז"ה אחרי תשעה באב, ולפתע האדמה רועדת להם מתחת לרגליים.

מה ז'תאומרת רועדת?
לא יכול להכביר מילים אבל איים קטנים של יציבות שנותרו להם מתנועעים ומכניסים את המערכת כולה לסחרור.
אני בורג בסיפור הזה, או יותר נכון סיכה משרדית, אבל כשיש מהומה גם בימבה פותחת מבערים.

אז ככה. להשקיט את סולם ריכטר זה מסובך אבל בולמי זעזועים זה בידיים שלנו.
קבלתי על עצמי בלי נדר לדאוג להם לריהוט חדר שינה במצב טוב.
מגיע להם להתחיל את החיים עם משהו יציב משלהם, כי הפרויקטים בחוץ לא מחכים להם רגע, ולמחרת החתונה הם צריכים לתפקד בזירות לא פשוטות בכלל.
מי שיודע/ת על ריהוט חדר שינה מתאים או מוכן/ה להירתם למצווה גדולה זו, תבוא עליו/ה הברכה ממקור הברכות.

נערך לאחרונה ב:

אורי כדורי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לא הבנתי
צריך תרומה של רהיטים לחדר שינה?
או שצריך לתרום חדר?

פ.נ

משתמש מקצוען
ישנו זוג מתבגר שמתחתן בעז"ה אחרי תשעה באב, ולפתע האדמה רועדת להם מתחת לרגליים.

מה ז'תאומרת רועדת?
לא יכול להכביר מילים אבל איים קטנים של יציבות שנותרו להם מתנועעים ומכניסים את המערכת כולה לסחרור.
אני בורג בסיפור הזה, או יותר נכון סיכה משרדית, אבל כשיש מהומה גם בימבה פותחת מבערים.

אז ככה. להשקיט את סולם ריכטר זה מסובך אבל בולמי זעזועים זה בידיים שלנו.
קבלתי על עצמי בלי נדר לדאוג להם לריהוט חדר שינה במצב טוב.
מגיע להם להתחיל את החיים עם משהו יציב משלהם, כי הפרויקטים בחוץ לא מחכים להם רגע, ולמחרת החתונה הם צריכים לתפקד בזירות לא פשוטות בכלל.
מי שיודע/ת על ריהוט חדר שינה מתאים או מוכן/ה להירתם למצווה גדולה זו, תבוא עליו/ה הברכה ממקור הברכות.
יש תוכנית זמן אויר שלמנחם טוקר בקול חי שכל יום יש שם חלומות.... פשוט תאזין לרדיו בין 2-4 בצהרים ואורמים שם מייל לשלוח.....

פ.נ

משתמש מקצוען
תודה רבה. אבדוק.

בכייף....
אני מאוד מקווה וגם רוצה שיצא מיזה משהו!!!
צריכים לשלוח לכתובת מייל (אי אפשר להשאיר כאן כתובות מייל)פשוט תפרטי במייל שאת שולחת את כל מה שאת צריכה(אפילו תעתיקי את הפובט שכתבת למייל)....בדרך כלל כאלו מקרים מגשימים.......

נערך לאחרונה ב:

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
בכייף....
אני מאוד מקווה וגם רוצה שיצא מיזה משהו!!!
פשוט תפרטי במייל שאת שולחת את כל מה שאת צריכה....בדרך כלל כאלו מקרים מגשימים.......
א. תודה רבה. ובעז"ה נעשה ונצליח
ב. אני 'שולח' ולא 'שולחת'
.ג. מה כתובת המייל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה