איך מרפאים פצעי בגרות?

• פותח הנושא NBHGV
  • פורסם בתאריך

מעל הסטנדר(ט)

משתמש פעיל
עריכה תורנית
השם האמיתי וכפי שהוא נקרא בחו"ל הוא קיורוטן
מנסיוני ולדעתי להשתמש בכדורים האלו זו טעות, אבל רק כדי לעשות סדר:
החברה המפתחת נתנה לתרופה את השם המסחרי ראוקוטן. קיורטן היא תרופה גנרית של חברה מתחרה.

ב' א'

משתמש פעיל
לאחר קריאת מאמרים רפואיים רבים, למרות שאין לי הכשרה רפואית, הגעתי למסקנא שאין פתרון לשורש הבעיה, אם לא הפתרון הבא.

יתכן שזה ישמע לכם מוזר, אולם מנסיון עם כמה וכמה חברים שהיתה להם בעיה בענין, ועשו את מה שאמרתי, ותוך חודש!!!!!!! פניהם היו נראים אחרת לגמרי, ולאחר חודשים היה להם פנים חלקות!!!

הפתרון חד ופשוט, והוא מורכב משתי צעדים משמעותיים אבל פשוטים.

א' לשתות כל שעה לפחות שתי כוסות מים! עדיף לא בסמיכות לארוחות, וקל וחומר לא בתוך הארוחות עצמם, אפשר גם שש כוסות כל שלש שעות, אבל לא לעבור שלש שעות בלא שתיה של שש כוסות מים, סה"כ להגיע בערך ל25 כוסות מים ביום. [לא יותר מזה.] אולם אם נזכרים בסוף היום שלא שתו מספיק אסור לשתות יותר משש כוסות בבת אחת, זה ממש מסוכן!

אם תקפידו על כך זה יהיה התופעות לוואי, 1 בתחילה יהיה קשה להתרגל לזה, כי יהיה צורך להתפנות בתכיפות גבוהה מאד, זה עובר תוך שבועיים. 2 יתכן ושתיית המים תגרום לתחושת רעב גבוהה יותר, יש לשמור על זמני הארוחות הרגילים, אולם להוסיף אוכל מזין בכמות ובאיכות. 3 מספר היציאות לצרכים גדולים ייגדל ועל כך בצעד הבא.

ב' להקפיד מאד מאד מאד, ללכת להתפנות צרכים גדולים, בכל פעם שיש אפילו צד קלוש שיש במעיים פסולת, כמובן בלי נרווין, אולם לא להשתהות מהצורך להתפנות בשום שלב ובשום מצב, גם אם זה באמצע התפילה או להבדיל באמצע טיול או באמצע הלימוד, אפילו אם מאחרים את ההסעה. חשוב מאד להתעכב בשירותים ולהרפות ולסגור את פי הטבעת עד שברור שהגוף הוציא את כל הפסולת, בדרך כלל בשלבים הראשונים שירותים יכול להמשך 30 דקות ואפילו יותר, גם זה תוך חודש זה יעבור וזמן התעכבות בשירותים ייקטן מהזמן שלכם עכשיו.
אם תקפידו על כך זה יהיה התופעות לוואי, 1 תחושת רוגע שלווה ונותן המון סבלנות ויישוב הדעת. 2 יתכן שבתחילה יתפלאו עליכם למה אתם נתקעים בשירותים הרבה זמן, אולם אתם חייבים לשמור על הרוגע שלכם ולהמתין עד יציאת כל הפסולת למרות שאתם יודעים שכל החברים או האחים צריכים גם לשירותים. 3 יתכן ותאלצו עם הזמן לעבור ללחם מלא כי העיכול של לחם לבן איטי ומצריך הרבה זמן להתפנות.

החלמתם עליתם על המסלול הפנים חלקות?! מכאן ואילך לרדת ל 16 או 14 כוסות מים ביום, ולהרגיל את הגוף ל2 יציאות גדולות בוקר וערב מינימום, ההרגל לא נהיה על ידי מניעה של התפנות כשמרגישים צורך [כי את זה חייבים להמשיך עד עולם! לא להשתהות בכלל,] אלא על ידי שבאים להתפנות בשעה מוקדמת בבוקר כשעה אחרי קימה, ובשעה מאוחרת בערב כשעה לפני שינה, ובכך הגוף מבין שזה הזמן הראוי ולאט לאט הוא גם דורש את זה ואין צורך להתפנות בזמנים אחרים.

אשמח אם תעדכנו אותי שאתם מצליחים לעמוד בצעדים הנ"ל ורואים שינוי משמעותי עד החלמה מהירה.
בא לי לעשות את זה אבל הלחצת אותי...
זה מסוכן?
מה קורה אם אני מפספסת יום אחד?
מה קורה אם יש צום באמצע?
מה קורה אם אני לא עומדת בדיוק בכללים?
o_O

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש למשהו פתרון לפצעים לבחור, חוץ מרקוטן?
השתמש במשחות כמו איקומצין ואנקיל ולא עזר כ"כ...

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
לגבי פצעים, לא בגרות אלא כאלה שבאים בגלל שימוש תכוף במסיכה:
(נוצרו פצעים בלחיים, אדומים כאלה...)
איך כדאי לטפל. קוסמטיקאית או רופא עור? מה ההמלצה?

סהר!

משתמש צעיר
ממליצה מאוד על משחה בשם דואק בערב וגנטרים קרם בבוקר השתמשתי ותוך שבועיים וחתי ראיתי תוצאות ממש משמעותיות
ואני סבלתי מפצעים נורא אדומים ומוגלתיים
כמובן שחייב מרשם רופא

ש. מ.

משתמש צעיר
יש משחה מעולה שנקראת ADAFERIEN - אדפרין
המליץ לי עליה רופא עור מומחה מאוד.
מורחים אותה בלילה.
התוצאות שלה מדהימות!!

ש. מ.

משתמש צעיר
זה נספג בפנים, לא צריך לשטוף.
אני לא קבילתי הוראה כזו ממי שאמר לי למרוח את המשחה וגם לא מרופא המשפחה שנתן לי את המרשם.

היוש!!

משתמש פעיל
יש כדורים צריך מרשם זה נקרא מינוציקלין ממש עוזר מנסיון

רחל איצקוביץ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מנסיון לא ממליצה על רקוטון .מבינה מאוד את הרצון לגמור עם הסיפור הזה זוכרת את עצמי נערה שרק רוצה להיפטר מהמצב המעצבן הזה של פצעים ולא עניין אותי האם זה בריא או לא העדפתי לסבול חצי שנה (יובש נוראי בשפתיים ובפנים קצת כאבי גב ועוד) העיקר שיהיו לי פנים חלקות בלי פצעים כואבים אך לצערי כעבור שנה שנתיים הפצעים שבו והופיעו ותופעות הלוואי של הרקוטון נשארים בגוף כול אחד במקום שהוא רגיש בו -בעיות בקיבה אי סדירות... ועוד
אז אין פתרון קסם לפצעי בגרות ברוך ה כששיניתי תזונה והפסקתי להשתמש במשחות סבונים תכשירים וכו רק מוצרים טבעיים ממש הבעיה נפתרה אבל ברור שזה החלטה לא קלה

טל ומטר

משתמש פעיל
ממליצה מאוד על משחה בשם דואק בערב וגנטרים קרם בבוקר השתמשתי ותוך שבועיים וחתי ראיתי תוצאות ממש משמעותיות
ואני סבלתי מפצעים נורא אדומים ומוגלתיים
כמובן שחייב מרשם רופא

רופא משפחה נתן לי מרשם לדואק.
שמים אותה ביום, ולא שוטפים אותה.
מצטרפת להמלצות, באמת משחה מצוינת!
רק צריך לשים לב שהמשחה הזו עושה כתמים על המצעים והמגבות (כתמים כמו של אקנומיקה) אז להיזהר ולשטוף פנים היטב קודם.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ראיתי שהרבה המליצו על דואק, כאחת שניסתה את זה חייבת להגיד שאצלי היא גרמה ממש לכתמי יובש אדומים קשים שלקח להם זמן לעבור גם לאחר מריחת קרמים מתאימים וכו', למרות שהיה לי עור ממש שומני.
לגבי קיורטן - אני לקחתי לאחר שהתייאשתי מתכשירים אחרים. עבד פלאים (סיימתי לקחת לפני כשנתיים וחצי ובינתיים ב"ה פנים חלקות) אבל תוך כדי סבלתי מיובש קשה בעיקר בפנים ובשפתיים וכן עד היום העור בפנים שלי שהיה שומני נשאר יבש מעט.
לגבי מה שהזכירו שעלול לגרום בעיה ח"ו בהבאת ילדים, זה לא נכון. לבחורות אין בעיה. רק בזמנים מסוימים אסור לקחת כיון שיש בזה חומרים שמשבשים הורמונים בגוף, אבל עד לטווח של חצי שנה לאחר סיום הלקיחה ולא לאחר מכן.
וכמובן כמו שהזכירו חובה לעשות בדיקות דם אחת לחודש-חודשיים כדי לוודא שאין נזק לכבד.

יוניקורן

משתמש מקצוען
ראיתי שהרבה המליצו על דואק, כאחת שניסתה את זה חייבת להגיד שאצלי היא גרמה ממש לכתמי יובש אדומים קשים שלקח להם זמן לעבור גם לאחר מריחת קרמים מתאימים וכו', למרות שהיה לי עור ממש שומני.
לגבי קיורטן - אני לקחתי לאחר שהתייאשתי מתכשירים אחרים. עבד פלאים (סיימתי לקחת לפני כשנתיים וחצי ובינתיים ב"ה פנים חלקות) אבל תוך כדי סבלתי מיובש קשה בעיקר בפנים ובשפתיים וכן עד היום העור בפנים שלי שהיה שומני נשאר יבש מעט.
לגבי מה שהזכירו שעלול לגרום בעיה ח"ו בהבאת ילדים, זה לא נכון. לבחורות אין בעיה. רק בזמנים מסוימים אסור לקחת כיון שיש בזה חומרים שמשבשים הורמונים בגוף, אבל עד לטווח של חצי שנה לאחר סיום הלקיחה ולא לאחר מכן.
וכמובן כמו שהזכירו חובה לעשות בדיקות דם אחת לחודש-חודשיים כדי לוודא שאין נזק לכבד.
לפי מה שהבנתי מהרופאה שלי, (אחרי שאלתי) רואקוטן אינה תרומה הורמונלית. אסור לקחת אותה לפני לידה כיוון שהיא עלולה לגרום למומים. אבל אין בעיה סתם כך...

S234

משתמש פעיל
רופא המשפחה שלי (ד"ר פקטרוביץ) לא הסכים לתת לי בשום אופן ראוקוטן
טוען שמטפל בנזקים שהתרופה הזו יצרה אצל חלק מהמשתמשות

אולי מעניין אותך גם...