עזרה איך מפרקים שעון יד?

שלס

משתמש מקצוען
שעון יד, שהמחוגים שלו ברחו מהמקום.
פתחתי את המכסה האחורי, ועכשיו אני צריך לשלוף את המנגנון כדי להגיע ללוח הקדמי (א"א לפרק את הזכוכית בשביל להגיע למחוגים).
הבעיה היא, שאני לא יודע איך לשחרר את הידית שאיתה מכוונים את השעון - זה מחבר את המנגנון למסגרת של השעון ואני צריך להפריד אותם כדי להגיע ללוח הקדמי.
אשמח לעצה ממפרקי שעונים מנוסים.

פם

משתמש רשום
שעון יד, שהמחוגים שלו ברחו מהמקום.
פתחתי את המכסה האחורי, ועכשיו אני צריך לשלוף את המנגנון כדי להגיע ללוח הקדמי (א"א לפרק את הזכוכית בשביל להגיע למחוגים).
הבעיה היא, שאני לא יודע איך לשחרר את הידית שאיתה מכוונים את השעון - זה מחבר את המנגנון למסגרת של השעון ואני צריך להפריד אותם כדי להגיע ללוח הקדמי.
אשמח לעצה ממפרקי שעונים מנוסים.
היי בסוף הסתדרת אשמח אם תגיד לי איך

שלס

משתמש מקצוען
לא הסתדרתי.
אבל תודה על ההקפצה, זה עדיין אקטואלי

אריקסון

משתמש פעיל
צילום מקצועי
בגדול זה עובד כך:
זה שמכווין את השעון נקרא כתר.
ממנו יוצא מחט.
על המחט יש חריץ קטן (מגערת) שנכנס לתוך המנגנון.
קח 2 מ"מ מהקצה של המנגנון מאיפה שהמחט נכנסת ושם אמור להיות או חור ואז תכנית מחט או משהו ותלחץ ותמשוך את הכתר, או כמו קליפס מתכת קטן שאתה מושך אותו למעלה ואז מוציא את הכתר.
כנ"ל להחזיר את הכתר אא"כ יש ראש שפיץ על המחט שמחוברת לכתר ואז רק דוחפים וזה נכנס בקליק.
בהצלחה

תכתוב אם הצלחת....

תלללה

משתמש צעיר
לא הבנתי הכתר יוצא אם המחט או בלי המחט ? החריץ בצד המנגנון או הכתר ?
אני לא רואה שום חריץ יש עוד אפשריות לפרק את כפתור הכיוון?
תודה

תלללה

משתמש צעיר
שלחו לי מפורום אחר
צריך לתפוס עם צבט של צורפות את הציר המתברג שעליו מוברג הכתר
ותוך כדי לסובב את הכתר
וכך הצלחתי
תודה

הגוץ

משתמש צעיר
בגדול זה עובד כך:
זה שמכווין את השעון נקרא כתר.
ממנו יוצא מחט.
על המחט יש חריץ קטן (מגערת) שנכנס לתוך המנגנון.
קח 2 מ"מ מהקצה של המנגנון מאיפה שהמחט נכנסת ושם אמור להיות או חור ואז תכנית מחט או משהו ותלחץ ותמשוך את הכתר, או כמו קליפס מתכת קטן שאתה מושך אותו למעלה ואז מוציא את הכתר.
כנ"ל להחזיר את הכתר אא"כ יש ראש שפיץ על המחט שמחוברת לכתר ואז רק דוחפים וזה נכנס בקליק.
בהצלחה

תכתוב אם הצלחת....
הצלחתי!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה