עזרה איך מפרסמים את זה בעיתון?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
יש לי סיפור, כתוב, ואפילו שאני אוהב את כל הסיפורים שלי- הוא ליגה אחת מעל הסיפורים שאני משתפת פה.
הוא כתוב טוב, וזורם, וכיפי לקרוא. הוא אנושי מאוד. הוא יצירתי ומפתיע. יש לו אמירה חדה ואקטואלית, מזמינה לחשוב מחדש על כל מיני החלטות שלנו בהווה היומיומי של המאה ה21. הוא מעובד היטב, ו---באמת ליגה אחת מעל.
ואני רוצה לפרסם אותו בעיתון.

חשבתי על משפחה, זה העיתון שהכי מתאים לו לקבל את הסיפור הזה.
יש לי סיכוי?
למי אני אמורה לפנות שם? מייל או משו?
פרסמתי אצלם בעבר כמה סיפורים, אבל ממש בעבר ורק במגזין של הנשים.

אם יש מישהו מהכותבים שיכול לעזור לי במשהו, לעודד או לייאש מראש :confused:
אז קדימה+++

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
ראה את האשכול הזה,
ובתגובה זו וזו, וגם כאן.
נהניתי.
תודה לך על ההפניות.

אחד מהכותבים המוערכים ביותר בעיתונות החרדית סיפר שהוא שלח את החומרים שלו (ופורסמו) במשך כחצי שנה ברצף. ללא שום יחס מהעיתון או תשלום.
לאחר חצי שנה קרא לו העורך ושילם לו רטרואקטיבית.

לתחושתי לגבר קשה כפליים (לפחות) להיכנס לנישה של כתיבת סיפורים בעיתונות. רוב קוראי הסיפורת הן נשים, רוב מוחלט - אם לא כול - העורכים הם בעצם עורכות, וממילא הן מתחברות יותר לחומרים נשיים.

ולא, לא קרה שום אסון.
זה רק אומר שגבר שרוצה להיכנס לנישה כזו יצטרך לעבוד יותר קשה. ככה זה.
@נריה מגן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה