דרוש מידע איך מפעילים נטפרי על טאבלט?

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לא הצלחתי לעשות שום חסימה הגיונית לטאבלט,
בגלל שהאפליקציות מופעלות למרות החסימה.
וזרקתי לפח.

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בקיצור צריך לעשות סדר
יש וויפרי - למי שרוצה
יש רוט - למי שלא רוצה
מי שלא רוצה גם רוט - שיעבור לאתרוג או שישתמש בטאבלט כפנס בהפסקות חשמל
אין משהו אחר

אמא לשניים:)

משתמש צעיר
אם יש רוט עובד על כל מכשיר ורוב האפליקציות עובדות (אפילו "לאומית" שלא ניתן להוריד בנטפרי, אבל אם זה כבר מותקן, זה עובד).
@יוסי מחשבים אשמח להסבר איך מתקינים רוט
ואם אני מתקינה הוויפי של הטאבלט נחסם?
לי כרגע יש טאבלט עם חסימה של נטפרי ואין לי מושג אם יש רוט אבל רוב האפליקציות לא עובדות
גם כאלה שהיו בטאבלט לפני החסימה כמו בנקים , האנגאוט וכו
תודה!

אא-אסתר

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
לי כרגע יש טאבלט עם חסימה של נטפרי ואין לי מושג אם יש רוט אבל רוב האפליקציות לא עובדות
תודה!
כנ״ל - לא עובדת שום אפליקציה חוץ מדפדפן
אשמח לשמוע גם

Liner

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יש רוט עובד על כל מכשיר ורוב האפליקציות עובדות (אפילו "לאומית" שלא ניתן להוריד בנטפרי, אבל אם זה כבר מותקן, זה עובד).
מתנהל פה שיח חרשים...
@Liner ממשיך לנסות לדחוף תעודת אבטחה למכשיר, למרות שהסברתי לו (מניסיון) כי מגירסת אנדרואיד 7 לא תועיל לו תעודת אבטחה בלי רוט (שיאפשר לתעודה להתמקם בתעודות מערכת).
אז חבל על הזמן....
אני יותר מאשמח לדעת איך מתקינים רוט
תודה!!!!!:)

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עוד שאלה שפחות קשורה יש לי טאבלט עם חסימה של אתרוג ,אני נכנסת למייל דרך האינטרנט ולא דרך האפליקציה.
יש אפשרות לצאט ???
כי לא נותן לי ניסיתי להוריד צאט ולא נתן
אשנח לעזרה

רותי שניידר

משתמש חדש
אם ספק האינטרנט שלך זה RL - תתקשרי אליהם, ותבקשי לסדר לך את זה.
למרות, שהם פחות אוהבים לסדר את זה, תנסי לבקש מהם.
בהצלחה.

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מקפיץ כי קניתי טאבלט סמסונג חדש, אני חייב חסימה של נטפרי, האם יש אפשרות כזאת? אני רוצה לשים סים ולא סתם "דרך הwifi" השאלה האם זה אפשרי אפילו עם 'קומבינה' כלשהי? אשמח מאוד ויעזור לי מאוד, תודה

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אם יש מקום לסים ותשים וויפרי אנדרואיד אין סיבה שיהיה לך בעיה
מה אתה רוצה?
לא טוב לך האפליקציה?

אמא לשניים:)

משתמש צעיר
תודה!
@יוסי מחשבים אשמח לעזרתך
עדיין רוב האפליקציות לא נפתחות לי בנטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה