עזרה באקסס איך מעדכנים תוכנה באקסס?

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי לקוח שרוצה שאבנה לו תוכנה מסוימת באקסס, במידה וירצה לאחר מכן שינויים, איך אני משנה לו אותם? חייב במחשב שלו?
אם לא, אז איך?

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
להפריד בין הקובץ שמכיל את טבלאות הנתונים לבין הקובץ שמכיל את שאילתות/טפסים/דוחות/מודולים, ובשידרוג לשלוח לו קובץ תוכנה חדשה שיתקשר לטבלאות.

נערך לאחרונה ב:

גולה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
@רושם
א. איך מבצעים את ההפרדה?
ב. אם נדרש שינוי גם במסד הנתונים?

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
א. בקובץ אחד יש את כל התוכנה ובקובץ שני את טבלאות הנתונים ומקובץ התוכנה מקשרים לטבלאות.
(נתונים חיצוניים> מקור נתונים חדש>ממסד נתונים>ACCESS, בוחרים את קובץ הטבלאות ומסמנים קשר טבלאות)

ב. אם נדרש שינוי במבנה הטבלאות אפשר לבנות טבלה חדשה עם שאלתת הוספה ומודולים שיבצעו: איחזור הנתונים מטבלה ישנה, הוספה לחדשה, מחיקת הישנה, שינוי שם החדשה לשם הישנה.

bmkol

משתמש מקצוען
א. בקובץ אחד יש את כל התוכנה ובקובץ שני את טבלאות הנתונים ומקובץ התוכנה מקשרים לטבלאות.
(נתונים חיצוניים> מקור נתונים חדש>ממסד נתונים>ACCESS, בוחרים את קובץ הטבלאות ומסמנים קשר טבלאות)

ב. אם נדרש שינוי במבנה הטבלאות אפשר לבנות טבלה חדשה עם שאלתת הוספה ומודולים שיבצעו: איחזור הנתונים מטבלה ישנה, הוספה לחדשה, מחיקת הישנה, שינוי שם החדשה לשם הישנה.
לגבי הפתרון שהצגת כאן ... אז קודם כל תודה והשאלה היא:
כשלקוח מקבל את התוכנה הוא בעצם מקבל 2 קבצי אקסס?

bmkol

משתמש מקצוען
ועוד שאלה שעולה לי עכשיו ==>
האם זה גם אפשרי שקובץ הנתונים ישב על שרת אינטרנט וניתן יהיה לקרוא את הנתונים מהשרת און-ליין?

bmkol

משתמש מקצוען
אז כשאני מקשר את התוכנה לקובץ הנתונים ... איך אני בעצם יוצר מצב שהחיבור יהיה מתאים? השאלה כאן היא שברגע שהקבצים יהיו במחשב הלקוח הנתיב לקובץ הנתונים יהיה שונה ... מקווה שהסברתי את עצמי

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אז כשאני מקשר את התוכנה לקובץ הנתונים ... איך אני בעצם יוצר מצב שהחיבור יהיה מתאים? השאלה כאן היא שברגע שהקבצים יהיו במחשב הלקוח הנתיב לקובץ הנתונים יהיה שונה ... מקווה שהסברתי את עצמי
יש קטעי קוד שמיועדים להתמודד עם זה ומאפשרים ללקוח לבחור את המיקום

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
יש קטעי קוד שמיועדים להתמודד עם זה ומאפשרים ללקוח לבחור את המיקום
איפה אני יכול למצוא קוד כזה, שמאפשר לבחור את מיקום מסד הנתונים העורפי?

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעקרון: tdf.Connect לכל טבלה נותן את הקישור למיקום הקובץ הפיזי.
אחרי שתיצור לולאה שמשנה את ה-tdf.Connect, תכתוב tdf.RefreshLink, מה שמרענן ("שומר") את הנתיב החדש.

רושם

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש כמה וכמה מחשבים שאצל כל אחד קבצי הנתונים נמצאים במקום אחר (כונן פיזי, כונן רשת וכו')
ולכן בניתי טבלה שבא יש שדות: קוד משתמש, מיקום נתונים.
כתבתי לולאה שבהתאם לקוד משתמש שולף את המיקום המתאים ומקשר את הנתונים למקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  36  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה