דרוש מידע איך מספיקים הכל בחיים? דחוף טיפים

במבי.

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אולי תלוי גם כמה מחליפים בגדים.
נניח 8 ילדים ושני הורים, כפול בערך 8 בגדים ליומיים (מכנסים/חצאית/שמלה וכו' חולצה גופיה ולבנים גרביים/גרביונים ציצית, ג'קט, ובחורף גם סוודר צעיף ומעיל) ובנוסף פיז'מות מצעים מגבות מפות סינרים וכו' וכו'.
10 נפשות כפול 8 בגדים = 80.
כפול ארבע החלפות בשבוע: 320
כשלוש מאות ועשרים פריטים לכבס בשבוע, בכמה מכונות זה נכנס? (חוץ מזה שזה גם נערם בסלי הכביסה המלוכלכת שבוע שלם כולל שבת, האם יש מקום בסלי הכביסה ל320 בגדים? ואיפה מאחסנים את כל זה שלא יעלה ריח?)
ועל זה להוסיף את העבודה של מיון, בדיקת כיסים, הכנסה והעברה למייבש והוצאה קיפול וסידור בארון.
אני הפסקתי להחליף הכל כל יום
מכנס או חצאית אפשר ללבוש יומיים , ובחורף גם חולצה אפשרי
זה פשוט חוסך המון המון כביסה
ואגב גם אני דוחסת כביסה לתחילת השבוע , במוצש מפעילה בערך 3 מכונות ועוד2- 3 ביום ראשון
חוסך לי הרבה לחץ בערב שבת
אתמול יום שלשי הסל היה ריק , בקושי גרדתי כמה פריטים להפעיל מכונה אחת ככה בשביל המנהל של ערב ר"ח אב

rk 1234

משתמש פעיל
מכירים את זה שהארון עמוווס בגדים ולא מוצאים כלום?

שימו לב שיש 2 קבוצות בארון:
1. בגדים שלובשים מידי יום.
2. בגדים שלובשים פעם ב... ואפיל בכלל לא.

לקחתי סלסלה גדולה והכנסתי בתוכה בגדים (מקופלים) שלא לובשים מידי יום. (הקצתי לכך מדף בארון )
בשאר המדפים השארתי רק את הבגדים שלובשים מידי יום. אור בעינים!!! (חוסך זמן יקר!)

דבר נוסף, תמיד הגרביים הבודדות מסבכות את העניינים...
לקחתי כנ"ל קופסא גדולה וכל גרב שלא מצאו את בן זוגה מכניסים לשם.
במגירה יש רק זוגות!!

ס"ד והרבה הצלחה!

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
נראה לי שלא כדאי שכל אחת תכתוב את ההספקים שלה...
זה יכול לעורר במי שלא מסוגלת לזה מכל מיני סיבות פיזי, נפשי וכו'... הרגשה שהיא אפס.
ברור שכל אחת צריכה להעצים את עצמה שמה שהיא עושה ומסוגלת זה הכי טוב!
אבל כל אחת והיכולות שהקב"ה חנן אותה, סביבת החיים שבה היא נמצאת, בעל עוזר, משפחה תומכת וכו'...
מטרת האשכול הוא לטיפים בחיי היומיום השוטפים שכל אחת עם משפחה וילדים מתמודדת.
בהצלחה לכל האימהות הגיבורות והמסורות!!!!

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מה עושים עם העבודת פרך של להרים דברים מהרצפה?
קודם כל זה עבודה להרים הכל (ביום אחד מגיעים לרצפה בין מאות לאלפי פריטים מכל הסוגים)
ואחר כך עבודה למיין אותם למקום: צעצועים, אשפה, בגדים, נעליים, מכשירי כתיבה ויצירה, ועוד המון סוגים...
אני בסוף יום מטאטאה את כל מה שעל הרצפה לערמה אחת גדולה באמצע הסלון, ואז לוקחת כמה שקיות:
שקית לזבל, שקית לצעצועים, שקית לבגדים, שקית למכשירי כתיבה וכו'... אוספת כל דבר מתו הערמה לשקית הייעודית, ואז קמה וממיינת כל שקית למקומה. ואם אין כוח, אז שזה נשאר בשקיות, אבל לפחות כבר יחסית ממוין, עד לפעם שיהיה כוח לשים במקום...

תהילתית

משתמש מקצוען
בלתק חלקי
לנצל זמנים של בין לבין- עד שהמים לקפה רותחים, בדקה וחצי לפני שהמכונה גומרת, עד שהמיקרו מסיים,
נראה לי שכך באמת כל אישה עושה
רק שכשמגיעים לקפה בד"כ הוא כבר קר....
לעומת זאת גבר יכול לעמוד שתי דקות מלאות בלי לזוז עד שהאוכל שלו מתחמם במיקרו....
האישה תעשה מליון דברים בזמן הזה וכשתגיע תראה שזה קר ושוב כל התהליך לחמם....וכו'.......

אופססס ;)

משתמש מקצוען
אני אוהבת מאד לגהץ יש לי בית הברוך בבנים, קניתי מגהץ טוב וזו הייתה התרפיה שלי המון שנים. מוזיקה, מזגן וערימות חולצות.
בהריון האחרון החלטתי שאני צריכה שינוי גם בתחום הזה.
התקנתי בחדר כביסה מוט של וילון אמבטיה מחוזק בשרשראות מתכת ואת כל החולצות אני מוציאה מהמייבש ישר לקולב ועל המוט. זה מחולק לי לפי הגילאים של הילדים וכל ילד יודע מאיפה הוא לוקח את החולצות שלו.
בימים מאד חמים אני אפילו לא מכניסה למייבש. תולה את החולצות רטובות עם רווחים בינהם.
מי שחייב את הקפל בשרוול זה לא מתאים לו אבל זה בהחלט עונה על הצורך
(החולצות של בעלי לא תלויות שם וגם עוברות גיהוץ...)

לא קוראים לי

משתמש צעיר
אני מפעילה מכונת כביסה בלילה לפני שהולכת לישון, קמה קצת יותר מוקדם ותולה את הבגדים.כשאני קמה ממנוחת צהריים אני מתחילה את המטלות בהכנת ארוחת צהריים קלילה (פסטה עם שניצל תירס, קוסקוס עם מרק שעועית, פתיתים עם קבבים, אורז עם סלט ותבשיל ירקות) לאחר מכן אני ממשיכה בהורדת כביסה שתליתי , קיפול וחזרה לארון, הכנת ש,ב עם הילדים, הכנת ארוחת ערב, מקלחות לילדים, ארוחת ערב, השכבה, שטיפת כלים, טאטוא הבית ובמקרה שיש צורך מעבירה ניגוב, הפעלת מכונה, לילה טוב.
ביום רביעי אני עושה קניות לשבת. יום חמישי אני מנקה את הבית יסודי ומתחילה בישולים ואפיה לשבת, יום שישי חוזרת מהעבודה ונכנסת למטבח להמשך הכנות לשבת.
אני מכינה 14 סוגי סלטים, אופה כמעט כל שבוע 2 ק' חלות, דגים, בשר תוספות עוגה וכשיש לי כוח גם קינוח ואני מסיימת את ההכנות שעתיים לפני שבת ומספיקה לישון צהריים.
הבית שלי מסודר ונקי כל השבוע ואני באמת לא הורגת את עצמי. יש לי 6 ילדים בעה"ר והארונות מסודרים והחדרים מטופטפים.
כשאני מעירה את הילדים אני מיד מקפלת שמיכות, מקפלת פיז'מות - אין לכם מושג כמה הדברים הקטנים האלו עושים סדר בעיניים ו..בבית.
הכל עניין של ארגון נכון וניצול זמן ורגע ולי הרשימות מאוד עוזרות. כיום, אני כבר לא זקוקה לרשימות היום יומיות כי זה כבר טבוע בי.
המון הצלחה וסליחה על המגילות...............
אמא????

אינגליש מייל

אנגלית במייל שלך
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
עיצוב ואדריכלות פנים
בגן החיות התנכי יש לכל העובדים מין מקל מלקחיים כזה שהם לא צריכים להתכופף לאסוף הכל מהרצפה.
שנים חלמנו איך נשיג כזה דבר.
יום אחד מצאנו משהו באלי אקספרס, קנינו והתאכזבנו מאוד, פלסטיק מהסוג הכי פשוט, תוך זמן קצר זה כבר לא פעל בכלל.
אם יש למישהו רעיון איפה משיגים כזה דבר. גם הילדים יתחילו לאסוף מהרצפה...
בלת"ק חלקי, ביד שרה ניתן למצוא את זה עולה 25 שח מצורף קישור

1689764666232.png

אפשר לקרוא לזה גם יד בתיה... :sneaky: (בת פרעה)

במילים_אחרות

תרגום אנגלית-עברית עברית-אנגלית
מנוי פרימיום
לא חובה, רק למי שלא רוצה לאכול חרקים...
נכון שיש בזה הרבה פחות בעיות, אבל אני כותבת לך שבעצמי מצאתי :sick:
גם תלוי של איזו חברה נראה לי, יש כמה בשוק והם לא זהים באיכותם. כשבדקתי פעם, 'מלמעלה', אורז שאמור להיות 'נקי מחרקים', היה מאד לא נקי, ולאידך, אורז שלא נמכר כ"נקי מחרקים" אבל של המותג המוביל, היה מאד נקי, אז אם ממילא בודקים אפשר בנחת לקנות אורז 'רגיל'

HennyS

משתמש מקצוען
יכולה להגיד אם זה בוואקום של כיטוב [או החברה השניה שאינני זוכרת את שמה] או של סוגת/מיה?
לרמוז?
קרה יותר מפעם אחת...
אני לא זוכרת ספציפית איזו חברה, בד"כ אני קונה כיטוב או הלסי אבל אם אין אז קונה בוואקום של חברה אחרת.

ודבר נוסף שלא אמרתי
להחליף למחשב סיסמה ע"י מישהו אחר ואז חייבים לעבוד

ואני מברכת אותך
שתמיד יהיו לך רמזורים ירוקים.
שלא תיתקעי בפקקים.
שתשכילי לנצל את הזמן.
ושהכול משמיים יהיה מתוזמן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה