דרוש מידע איך מספיקים הכל בחיים? דחוף טיפים

תותית י.

משתמש מקצוען
זה בעיקר בהייטק, מפגש יומי קצר של כל הצוות של הפרויקט, וכל אחד מהצוות מעדכן על התקדמותו
חשוב להדגיש שזה זמן שכל אחד שופך את הגיגיו ולכן יש זמן תו"כ להכין משהו...

תותית י.

משתמש מקצוען

נעמה לוי

משתמש מקצוען
מי אמר שזה לא טעים לו
את מזכירה לי את גיסתי שאומרת שהילד מעדיף לישון עם בגדים שלא יצטרך להתלבש בבוקר...
סופסוף אפשר להרגיל את הילדים לשה, אבל הם מפסידים הרבה מהחמימות והכיף שהבית אמור לתת להם בגלל זה.
אני אעשה כל מה שאני יכולה כדי להימנע מזה.

סבא ישראל

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע טיפים שעוזרים לחסוך זמן. כל שניה חשובה.
טיפים מעולים שקבלתי לדוגמא:
  • להשכיב ילדים עם בגדים למחר
  • לקלח שני ילדים ביחד
  • להכין ארוחת צהריים בזמן הדיילי (למי שמזדהה..)
  • לקנות דייסון
  • להביא מנקה
  • לקנות אוכל מוכן
ביקורות נא לפתוח אשכול נפרד.
מה אתה מתכנן לעשות בחיים מה יש לך להספיק? לדוג' מישהו כתב לשלוח את הילד לאימוץ זה בדיחה טובה אבל גם דוג' טובה כי גידול ילד זה המטרה בשבילה אנו חוסכים את הזמן (אני לפחות)
מה היכולות הכלכליות שלך? לדוג' אם יש לך יכולת כלכלית לקנות אוכל מוכן אין ספק שזה חוסך זמן ואם יש לך יכולת למשרתת זה גם יחסוך זמן

תמרוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
דבר בסיסי בשטיפת כלים (ראיתי שיש אנשים שלא יודעים את זה) כשמסבנים מסבנים את הכל ורק אז שוטפים, חוסך זמן. (ניראה לי גברים יותר נוטים לשטוף אחד אחד)
להעמיד כביסה ביום שישי ורק ברגע שיוצאת שבת להפעיל.
להכין אוכל כפול, להקפיא ולחמם כשצריך. (אפשר לחמם גם מטרנה, לא?)
להכין ארוחות שלא מכינים בהם אוכל אחד אחד אלא סיר שלם. (בתרגום: לא להכין שניצל שניצל אלא להכין סיר עם עוף וכו)

את מזכירה לי את גיסתי שאומרת שהילד מעדיף לישון עם בגדים שלא יצטרך להתלבש בבוקר...
סופסוף אפשר להרגיל את הילדים לשה, אבל הם מפסידים הרבה מהחמימות והכיף שהבית אמור לתת להם בגלל זה.
אני אעשה כל מה שאני יכולה כדי להימנע מזה.
גם אני משתדלת לחשוב איך הילד יכול להנות יותר למרות שלא מבין,
לא צריך להגזים, ויש דברים שבאמת הוא לא מבין ואין לו שום משמעות בזה,
אבל זה לא חכמה להרגיל את הילד לפת במלח,
הילד מרגיש אותך כמה את חושבת עליו, כמה את מפרגנת לו,
גם אם את הטעם הוא לא מרגיש מי יודע מה.

chanab

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
דבר בסיסי בשטיפת כלים (ראיתי שיש אנשים שלא יודעים את זה) כשמסבנים מסבנים את הכל ורק אז שוטפים, חוסך זמן. (ניראה לי גברים יותר נוטים לשטוף אחד אחד)
להעמיד כביסה ביום שישי ורק ברגע שיוצאת שבת להפעיל.
להכין אוכל כפול, להקפיא ולחמם כשצריך. (אפשר לחמם גם מטרנה, לא?)
להכין ארוחות שלא מכינים בהם אוכל אחד אחד אלא סיר שלם. (בתרגום: לא להכין שניצל שניצל אלא להכין סיר עם עוף וכו)
תודה
לקחתי כמה רעיונות לתשומת ליבי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה