איך מנקים תכשיטים בצורה ביתית

חסידה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
וכמובן - בלי לגרום נזק.
אני שואלת על תכשיטי זהב, תכשיטים משובצים באבנים, וביהלומים

MV25

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
להשרות במים רותחים ואבקת כביסה

פוינט ק גת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י MV25;975929:

ומה עושים עם שעון זהב? (הוא אמנם כנראה עמיד למים, אבל ככה להטביע אותו? -זה לא נראה לי...)

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פוינט ק גת;976076:
ומה עושים עם שעון זהב? (הוא אמנם כנראה עמיד למים, אבל ככה להטביע אותו? -זה לא נראה לי...)

זהירות!
כשקיבלתי את השעון זהב שלי באירוסין, אמר לי המוכר (חנות די גדולה) שהוא לא מכיר שעוני זהב עמידים למים!!!

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י סטאזרית;976083:
זהירות!
כשקיבלתי את השעון זהב שלי באירוסין, אמר לי המוכר (חנות די גדולה) שהוא לא מכיר שעוני זהב עמידים למים!!!

שעוני זהב רגילים לא עמידים במים! יש בודדים שכן, ומחירם בהתאם.....

את הרצועה של השעון אפשר להשרות במים רותחים, כל עוד דואגים שהמנגנון יישאר בחוץ.
את המנגנון... שאלה טובה :D

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מים חמים ופנטסטיק - התכשיטים נוצצים!

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יוניט;976093:
מים חמים ופנטסטיק - התכשיטים נוצצים!

מרתיחה על אש או מים רותחים/חמים?
משאירה לייבוש או מנגבת?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
תיזהרו.
1. אם מרטיבים את רצועות השעון במים חמים האדים עולים לכיוןן המנגנון . חודרים ו-עושים שם שמות.
2. טבעות זהב בשיבוץ אבנים ממינים שונים - ברגע ששמים זאת במים חמים חומר הזהב מעט מתרחב (כי בחום דברים מתרחבים) וכבר לא תופס את האבן מספיק חזק שלא תתעופף. - מנסיון מר של יהלום יקר.

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תקוה;976322:
תיזהרו.
1. אם מרטיבים את רצועות השעון במים חמים האדים עולים לכיוןן המנגנון . חודרים ו-עושים שם שמות.
2. טבעות זהב בשיבוץ אבנים ממינים שונים - ברגע ששמים זאת במים חמים חומר הזהב מעט מתרחב (כי בחום דברים מתרחבים) וכבר לא תופס את האבן מספיק חזק שלא תתעופף. - מנסיון מר של יהלום יקר.
לי לא קרה שום דבר עם היהלום - נראה לי שזבה מתקווץ בחזרה

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י MV25;975929:

אני משתמשת בדרך הזו כבר שנים, עם מים פושרים ואבקת כביסה אריאל דווקא, אולם אם התכשיטים הם מזהב לבן כדאי להזהר, כי החומר המלבין שבאבקה הנזכרת לעיל מסירים קצת את הזהב הלבן והזהב הצהוב מתגלה (במקרה שזה צבוע) מה שכן, אני משרה מעט את התכשיטים ואח"כ עוברת בעדינות עם מברשת שיניים, (במיוחד בטבעות הרגישות לפירורי חמץ קטנים...) לגבי שעון הזהב המשובץ- אני מלחלחת טיפה את מברשת השיניים עם המים והאבקה ומברישה באדינות (מעט מאוד מים) ומיד מנגבת, השעון הישן שלי (אם לא העיצוב שמסגיר אותו;)) קוצר מחמאות כל שנה מחדש...
גם טבעת ה"יהלום" המשובצת בזרקוניה פשוטה, גרמה למישהי לשאול אותי באחד הפסחים, "כמה קאראט היהלום שלך?"...:D
בהצלחה לכולם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה