איך מחליפים מיקלדת ומסך בנוקייה סי 2?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה לילמוד לבד
אסביר בשמחה, אבל גם אחריותך לבד.

החלפת מקשים (אני מניח שלא הכוונה להחלפה של המקלדת עצמה, איני חושב שזה אפשרי לבד):
מכבים את המכשיר, מוציאים סוללה סים וכרטיס זיכרון.
משני צידי הסוללה, בערך באמצע הפאנל - יש ברגים. לשחרר את שניהם.
עכשיו צריך לעבור עם מברג פס\ציפורן בחריץ שבין הפאנל העליון לפאנל התחתון ולשחרר אותו בעדינות. (אני מתכון להפריד את החלק האפור, לבין החלק המבריק (שצבעיו משתנים לפני הפאנל: לבן, כסף, שחור, וכו')).
לוקחים את הפאנל העליון ששיחררנו, ולוחצים בעדינות את המקשים פנימה - בכיון שעליו מקישים מספר טלפון עד ליציאה של המקשים.
מכניסים בדרך ההפוכה מזו את המקשים החדשים, מחזירים את הפאנל (מומלץ לשים לב שכל הקליפסים סגורים היטב), מבריגים את שני הברגים שהוצאנו, מחזירים סוללה סים וכרטיס זיכרון.

להחלפת מסך - צריך להמשיך מהשלב בו הפרדנו את הפאנל.
עכשיו, על המכשיר עצמו ישנם 4 ברגים, אחד בכל פינה. לשחרר את כולם.
עם מברג פס, להרים בעדינות את הקליפסים משני צידי לוח האם - בערך במרכז הלוח.
אחרי שהלוח בידיים שלנו, יש מעטפת ברזל דקה על הלוח. משחררים אותה (כמה מפתיע...) עם שני קליפסים קטנים - במרכז הלוח.
הגענו למסך.
[להרים אותו בעדינות, החיבור שם ממש עדין!], עם הציפורן לנתק את החיבור שלו. פשוט לדחוף מעט את הציפורן ולהרים.
מכניסים את המסך החדש, וממשיכים בתהליך הפוך עד לסגירת המכשיר.

לשאלות, ניתן לשרשר פה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה