איך מוצאים קבלן?

רחל לה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת קבלן לבניה
ואשמח לשמוע מהמומחים איך מוצאים אותו?
לא המלצות (זה באשכול אחר)
אלא מה לעשות עם ההמלצות? מה לשאול? מה לבדוק? איך רואים מקצועיות ואמינות?
אשמח לכל תשובה וטיפ!

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לבוא אליו עם תוכניות מוכנות. ככה תקבלי הצעת מחיר מדוייקת ממנו והסיכויים שיהיו לך הפתעות במהלך השיפוץ יהיו קטנים.
זמינות- האם בתקופה שאתם רוצים לשפץ הוא זמין והוא לא במקרה מחתן את הבת שלו בתקופה הזאת.
איזה אנשי מקצוע הוא מביא איתם? כמה זמן אחריות ועל מה האחריות שלו.
כמה שנים הוא בתחום? ללכת לראות עבודות לדבר עם לקוחות (הייתי ממליצה לקחת לקוחות לא מהחודשים האחרונים אלא שעשו אצלו שיפוץ בשנה וחצי האחרונות- בדרך כלל התובנות מגיעות אז..)
לשאול אותם: האם עמד בלוח זמנים? האם איכות החומרים והעבודה ברמה טובה? האם קיבלתם שירות נדיב וקשוב או שכל פעם הוא הוציא לכם עוד דברים שאתם צריכים לשפץ ולא לקחת בחשבון?
מה היה אפשר לשפר בשיפוץ שלכם? האם הוא עמד בכל ההסכמים וקיבלתם הכל ממנו.?
תיקחו בחשבון שאין בעל מקצוע מושלם תמיד יהיו מינוסים ופלוסים מאמינה שתעשו את הסקר שוק מול כמה קבלנים כבר תבינו לבד להשוות בין איש מקצוע טוב ומקצועי לפחות. לזכור שהם אוהבים לדבר הרבה ולתת אשליה שהם יודעים בדיוק איך אתם רוצים את הבית (הם לא יודעים זה רק אדריכל ידע ביחד עם בירור הצרכים שלכם)
זה פחות או יותר.. הצלחה רבה אם יש לכם עוד שאלות מוזמנים לפנות בפרטי בשמחה אעזור.. :)

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
אני חושב שלפני הכל כדאי לקחת מנהל פרויקט, אם הנוסחה עובדת היטב בפרויקטים גדולים אין סיבה שזה לא יעבוד בפרויקטים קטנים.

כמובן שיש הרבה מה לבדוק אצל מנהל פרויקט לפני שלוקחים אותו.

אם תרצו המלצה על אחד כזה אפשר לפנות באישי.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושב שלפני הכל כדאי לקחת מנהל פרויקט, אם הנוסחה עובדת היטב בפרויקטים גדולים אין סיבה שזה לא יעבוד בפרויקטים קטנים.

כמובן שיש הרבה מה לבדוק אצל מנהל פרויקט לפני שלוקחים אותו.

אם תרצו המלצה על אחד כזה אפשר לפנות באישי.
זה נכון לפרוייקטים מאוד גדולים כמו בניה של בתים פרטים וכו... לאנשים פשוטים ובשיפוץ פשוט זה הוצאה שהיא כבדה מאוד..

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מפרט טכני וכתב כמויות מפורט!
לא לוותר על זה.
לחתום על חוזה מסודר.
ועם כל זה צריך המון ס"ד.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
זה נכון לפרוייקטים מאוד גדולים כמו בניה של בתים פרטים וכו... לאנשים פשוטים ובשיפוץ פשוט זה הוצאה שהיא כבדה מאוד..
ממש ממש לא,
שיפצתי עם מנהל פרויקט ובלי, ההוצאה עבוד מנהל התבררה ככדאית שילמתי הרבה פחות.

מנהל פרויקט אמין יודע לעמיד מול קבלן וספקים שונים כמו שצריך ויודע גם לעצור אותנו כמשפצים מול שיגעונות.

אורית 123

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
ממש ממש לא,
שיפצתי עם מנהל פרויקט ובלי, ההוצאה עבוד מנהל התבררה ככדאית שילמתי הרבה פחות.

מנהל פרויקט אמין יודע לעמיד מול קבלן וספקים שונים כמו שצריך ויודע גם לעצור אותנו כמשפצים מול שיגעונות.
אני לא יודעת מה המקרה של השיפוץ כאן. אבל אם מדובר בשיפוץ של 100 אלף זה לא כל כך משתלם.. אם מדובר על שיפוצים אינטנסיביים וגדולים..אלא אם כן יש מנהלי פרוייקט שייקחו גדול סדר של שיפוץ קטן לא בטוחה שזה ישתלם אפילו להם..

לאה קרישבסקי

משתמש רשום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מפרט טכני וכתב כמויות מפורט!
לא לוותר על זה.
לחתום על חוזה מסודר.
ועם כל זה צריך המון ס"ד.
מהנדס ומפקח בניה מומלץ מכין חוזה מפרט טכני וכתב כמויות
יוסי קרישבסקי
0548438178

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
מהנדס ומפקח בניה מומלץ מכין חוזה מפרט טכני וכתב כמויות
יוסי קרישבסקי
0548438178
כל אדריכלית מכינה חוזה, מפרט וכתב כמויות.
כך בכל אופן אני - ממליצה ללקוחות בכל פה,עושה את זה לבד כי אני מכירה את הפרויקט לכל פרטיו ודקדוקיו - וכולם מברכים אותי אח"כ.

אולי מעניין אותך גם...