מודעה איך? מה? למה? כמה?

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באנר-צדדי-צר-2.gif

איך אני יכולה לעבוד ביותר אפקטיביות? יותר ריווחי?
מה אני צריכה לעשות כדי להצליח? כדי לא ליפול שוב ושוב באותם בורות?
למה זה קורה לי? למה בדיוק אני מקבלת את הלקוחות שמשגעים?
כמה סקיצות לתת, כמה פעמים להסביר? כמה זמן לעבוד? כמה כסף לקחת?

התשובה בסדרת הרצאות למעצבות
כל הפרטים כאן
המחיר- 60 ש״ח, יעלה ל- 120 ש״ח לאחר הזום
וכן שימו לב, ההרצאות נבנו עבור מעצבות גרפיות
אך הוא מותאם גם לכל המעצבות, כמו מאיירות, קופירייטריות,
מעצבות פנים, צלמות עורכות וידאו, בונות אתרים וכד׳,
כמו מי שנותנת שירות ארוך יותר ללקוח,
היא רוצה לגדול, ולהתנהל כמותג, כאוטוריטה
סדרת ההרצאות שלי תעזור לה,
ושימו לב, זה רק לנשים.
כל הפרטים כאן

נערך לאחרונה ב:

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ורציתי להגיד
אם יש לכם שאלה, על ההרצאה הספציפית
או בכלל, רוצות לשאול משהו לגבי ההרצאה/ות
אני כאן כדי לענות לכם
מוכנה לשאול קשות ;)
זה ההזדמנות שלכם לקבל תשובות, נצלו

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום אני רוצה לתת לקהילת פרוג מתנה קטנה
הנחה מיוחדת רק לכם, (שההרצאה תעלה לכם 50 - במקום 60)
רק שאני רוצה להבין שיש כאן ביקוש למתנונת

אז אשמח שתגיבו
כל הגה יעזור,
כולל, למה?
אולי,
או מה בכלל ההרצאה, לא הבנבתי מה הוא נותן...
וזה המקום לשאול כל שאלה בנוגע להרצאה, מה הבנתם שהוא יתן לכi, ומה אתן רוצות לקבל בעניין הזה
תודה
פערי

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
מקפיצה.

שמעתי מאחורי הקלעים במה מדובר, ו-זה שווה. בהחלט שווה להרשם!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ואיזה כיף שהקפצתי לי, כי פתאום נזכרתי בשאלה מציקה שחברה סיפרה לי, והאמת? גם לי זה מציק ומפריע.

וככה היא סיפרה לי: בניית אתר לוקחת בדר"כ זמן, כי בדרך כלל לא מקבלים את כל החומר מסודר על ההתחלה. למה? ככה זה הולך. זו עבודה תהליכית, וזה בסדר לגמרי לקבל את החומר בשלבים.

אבל מה קרה? יש לי לקוח שמרוב שהוא עסוק, אין לו אפילו זמן להסתכל על האתר ולהביע דעתו בקשר להתקדמות.
ביקשתי, כמובן, את התשלום המלא - כי העיכוב בא מצידו. הוא שילם כמעט הכל כי למעשה, אני אישית גמרתי את המבנה והעיצוב של האתר (למעט התוכן הרלוונטי שלו, שמתעכב.)

אבל מה מפריע בעיקר? מטבעי אני אדם מסודר שאוהב לגמור עם דברים ולהמשיך הלאה. זה שהוא נתקע עם זה - ממש מעצבן ומתיש. איך אני אמורה להסביר לו שלא התחתנתי עם האתר שלו, ובא לי לגמור כבר?

לקוחות כאלו פשוט ממאיסים עלי את העבודה!

tobic

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
השתתפתי בהרצאה הראשונה.
קבלתי כלים מעשיים לעבודה נכונה עם לקוחות.
תודה פערי. אני שמחה ללמוד ממך.

רק לא ברור לי מה ההרצאה הזו תחדש הפעם , שלא שמענו בראשונה.

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה טובי, וירושלמית, על האפשרות לענות לכם תשובה

ההרצאה הראשונה, היתה בנושא - בניית אמון ללקוח, אין אני יוצרת מצב, שהלקוח יאמין בעבודה/בדעה/בשיקול הדעת שלי , וכד׳, ניתן לרכוש את ההרצאה הזאת, בהקלטה, לאחר הזום, המחיר ל120 (שבסופו של דבר, הוא מחיר שווה, ביחס לתוצאה) וזה כי אלו שמקשיבות לזום, עוזרות לי, כי אתם הקבוצה הראשונה - כאן תוכלי לרכוש אותו

לגבי ההרצאת הזום הפעם: הנושא הוא:
איך לנהל את הפרויקט, כדי שהוא יהיה הרבה יותר אפקטיבי
אני אדבר תכלס, מה השלבים, של הפרויקט, מה תיאום הציפיות שאני עוש עם הלקוחות שלי, איך אני מובילה אותם כדי שנסיים במקסימום זמן מבוזבז, או זמן עבודה שיכלתי לחסוך, ובמקסיום שביעות רצון הלקוח,

וזה עונה על תשובתך ירושלמית, כי הדילמות שנפתרון הם עם האתגרים הללו:

-עבודה שנמשכת חודשייייייים, גם התשלום מתעכב בינתיים, והלקוח שקט כמו דג, יותר נכון, כמו דג שבורח מאיתנו.. לא עונה, לא זמין, כאילו שכח שהזמין עבודה

-עבודה שלוקחת הרבה יותר זמן, וזה כי הלקוח מסרבל את העבודה בצורה בא הוא עובד, שולח עדכונים ותיקונים טכניים שונים שוב ושוב, והדילמה, הוא שהלקוח לא מבין מה הבעיה, מבחינתינו הכפילו פי 3 או יותר את שעות העבודה

-איך להתמודד עם זה, שלפעמים אנו עצמנו, יש לנו כמה פרויקטים, ואנו מתזזים בין אחד לשני, לא זוכרים מתי התחלנו ומתי צריך לסיים, ועובדים בלי סדר, מה שמכפיל את העבודה במאוד

miri#

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
שלום פערי
זה נשמע מענין
ותודה על ההטבה
אני רוצה להבין מה זה סדרת הרצאות
כאן את מוכרת הרצאה אחת לא?
ואיפה נמכרת הסדרה?

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מירי, את צודקת
כאן יש הרצאה אחת
לפני חודש מסרתי את הרצאה מס׳ 1 (הקישור לרכישה כאן)
ובתוכנית, להוציא עוד הרצאות (תוכלו להכנס בקישור כאן, גם כדי לראות את ההרצאה הראשונה, וגם כדי לכתוב לי איזה נושא חשוב לכם שהתיחס בהרצאות הבאות שלי)

yetitis!

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
גם אני השתתפתי בהרצאה הראשונה
והיה מאוד מאוד מחכים ותורם!
הרבה נקודות בעיתיות הובהרו לי
ואני נגשת לדברים אחרת היום
תודה פערי!

נועה סבאן

סטודיו סבאן
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תודה פערי על האפשרות ללמוד ממך עוד, הייתי בהרצאה הראשונה והחכמתי מאוד, נרשמתי גם לזאת (חבל שלא ידעתי שתפנקי בהנחה הפעם...) אני חושבת שאלו כלים מעשיים למניעת עוגמת נפש מרובה.
כמו שכתוב למעלה- בתוכן שירושלמית ציטטה, לקוחות כאלו גם פוגעים בפרנסה השוטפת כי זה מונע מאיתנו להתקדם הלאה לעבודה הבאה, ולצאת קרחים מכאן ומכאן.
מחכה מאוד להרצאה הקרובה!

נערך לאחרונה ב:

R.S

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני שמעתי את ההרצאה הראשונה (בהקלטה) ונהנתי מאד!
קיבלתי ידע וכלים ממש אפקטיביים!

תקשורת

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת להמלצות על ההראה הקודמת
זה לגשת אחרת בשיח עם לקוח כשמבינים מה עומד מאחורי ואיך נכון להתנהל איתו כי העסק הוא שלו
זה גם תובנות עומק וגם פרקטיקה מהשטח
בעז״ה מתכננת לפנות גם את הערב (כמעט כתבתי בוקר, למזלי שמתי לב שהפעם זה בערב) ולהיות בהרצאה בלייב
ואז זה לקבל את התשובות לשאלות שיכולות לעזור לי אישית

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה להגיד לכם, תקשורת, נחמי שלנגר RS נועה יותית׳ס, ביקי, מירי, אי ממש מתרגשת לראות את התגובות שלכם, זה לא מובן מעליו, תודה על המשוב, על ההמלצת החמות , זה מוכיח הרבה עליכם :) ועל יכולת הנתינה שלכם.

ואני אומרת שוב, אם משהי מתלבטת, רוצה להבין יותר, מה יהיה נושא הרצאה, האם זה מתאי םלדילמה שלה, זה הזמן והמקום לשאול, אני כאן כדי לענות,
מחכה לשאול שלכם (נצלו את הבמה)

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, רציתי להקפיץ את השרשור, עבור מי שלא שמה לב, ההרצאה בעוד יומיים, ביום רביעי בערב
אני אשתף אותכם באיך אני עובדת עם הפרויקטים שלי, מה אני עושה כדי לחסוך 75% מהזמן, כך מעלה את שוולי הרווח ב75%. את הדברים למדתי מתוך נסיון בשטח ביחד עם כספים מרובים שהשקעתי ביעוץ והדרכה, ועוד.
ההרצאה כעת ב60 ש״ח בלבד (במקום 120, לאחר הזום) מי שלא מתאים לה הטיימינג, יכולה לקבל הקלטה אח״כ

כיוון - מיתוג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עוד משהו ששאלו אותי הרבה:
למי ההרצאה מתאימה?
התשובה שלי:
הההרצאה נבנתה עבור מעצבות, ממתגות וקופירייטריות.
כך שהדוגמאות והניסיון בשטח שלי מותאם לכן, אך היא מתאימה גם מאיירות, מעצבות פנים וכל מי מנהלת פרויקטים. שרוצה לנהל את הרפרויקט באפקטיביות.

(אביגיל)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
@כיוון - מיתוג עשית לי חשק לבוא להרצאה רק מה, גם @EPaP עשתה לי חשק אדיר לזום שלה....
התנגשות :rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה