דרוש מידע איך מגיעים לאור הגנוז?

3524

משתמש מקצוען
יש לנו שם שבת גיבוש צוות, אבל לא מעמידים לרשותנו תחבורה מאורגנת. צריכים לנסוע למירון ומשם לקחת קו 5. אבל מה? האוטובוס שלנו יגיע למירון בצהרי יום שישי, 2 ורבע ליתר דיוק, ואוטובוס לאור הגנוז יש או בשעה 2 או בשעה 4 ורבע שזה כבר ממש קרוב לשבת.

אני מנסה להבין, זה יישוב כל כך נידח ובלתי מבוקש שזו תדירות התחבורה אליו? הרי ברור שכל שבת מתארחות שם עשרות משפחות ולא כולם בעלות רכב.

הבעיה גדולה בהרבה כשרוצים לחזור במוצ"ש. אוטובוס אחד ויחיד בקו 5 אמור להסיע את כווווולם למירון, ומי שלא הצליח להידחס בו עם כל המזוודות - בעיה שלו. האוטובוס היחיד הזה, מגיע למירון בשעה 10 ועשרים בלילה, כשכל האוטובוסים ממירון לערי הארץ כבר עמוסים בנוסעים ששבתו במירון, ולכו תחפשו מקומות ישיבה.

את האמת? מוציא את כל החשק מלשבות ביישוב הזה.

אבל למה באמת זה ככה? משהו בזה לא מסתדר לי עם ההיגיון.

כוס קפה שחור

משתמש רשום
אני חושב שחוץ מקו 5 יש עוד קו שעובר בבר יוחאי, (ליד אור הגנוז, אולי נכנס גם לאור הגנוז)
אולי קו 43, לא זוכר מדויק

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ברכב זה 6 דקות נסיעה. אז כמה מונית כבר יכולה לעלות.

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
בדר"כ גובים תוספת תשלום על מזוודות.
בכל אופן, נראה שעדיף להתארגן (לפחות) לחזור באופן עצמאי מאשר להיות תלוי בגורמים חיצוניים.
ניתן גם להתנות את החזרה במונית, שתהי' רק במידה ולא העלו אתכם לאוטובוס.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה