מידע שימושי איך מגייסים עובדות או- איפה מפרסמים משרה?

מצב
הנושא נעול.

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
פונה ברוב ייאוש אל חוכמת ההמונים:
באיזו פלטפורמה *חרדית* ניתן לפרסם משרה *עם קישור* לשאלון התאמה שיחסוך לי את הסינון הראשוני?
האופציות שנפסלו:
*פרוג ושאר לוחות מודעות- אסור :(
*מגזין דיגיטלי- יקר לי
*ווצאפ טלגרם פייס וכו'- חשוב לי מישהי חרדית
*שרשורי מיילים- לא מקצועי ולא אפקטיבי

ובנימה אופטימית זו, ובהערת סוגריים מי שיקים פלטפורמה כזו לחרדים יעשה הון, אבל עד אז- יש רעיונות נוספים?

avim10

משתמש מקצוען
מה הבעיה לפרסם בפרוג ושאר לוחות מודעות, ולחזור במייל אוטומטי לכל מי שפונה אליך בקשר לזה, עם קישור לשאלון התאמה ראשוני והודעה שהתייחסות תהיה בהתאם למסקנות משאלון זה?

ככר השוק

משתמש מקצוען
יש כמה קבוצות פייסבוק וואטסאפ שמפרסמות עבודות לחרדים.
מרכזי הכוון מפיצים משרות במייל, אפשר להעביר באיזור הרלוונטי.
יש אנשים חרדים שמשתמשים בסטטוסים לפרסום בתשלום- זה ערוץ מידע מצוין, אחד החזקים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה