איך מבטלים חסימת הודעות

• פותח הנושא mirif
  • פורסם בתאריך

mirif

משתמש מקצוען
בלי כוונה סימנתי על כתובת מייל מסויימת באאוט לוק
הודעה - חסום שם שולח. והוא כתב לי שכל ההודעות שלו יחסמו...איך מבטילים את הפקודה הזאת? דחוף!!!!!1

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מירי, יש לך פתרון? כי גם אני באותה בעיה, למרות שהיא לא מטרידה אותי כ"כ, שכן ההודעות מתקבלות, אך בתיקית פריטים שנמחקו.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני לא מאת אחוזים בטוחה, אבל נראה לי שבלחיצה ימנית על אימייל כלשהו אפשר להכנס לאפשרויות דואר זבל. שם יש לשונית של כתובות חסומות. אפשר לסמן "הסר" מרשימת החסומים.

mirif

משתמש מקצוען
כן , מצאתי פתרון!
נכנסים לכלים - כללי הודעה - רשימת שולחים חסומים ושם כתובה הכתובת של הדוא"ל החסום ומסמנים הסר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה