עזרה איך מאפסים סיסמא בג'ימיל עם טלפון כשר?? עזרה!!

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נמחקו לי נתוני גלישה ואיתם סיסמאות..
וחשבון גוגל מסוים שלי שאני מנסה להכנס הוא רושם לי משום מה שזו לא הסיסמא
אז אני עושה איפוס סימא והוא נותן להזדהות רק באמצעות סיסמא בהודעת טקסט לטלפון ויש לנו טלפון כשר.
והוא לא נותן לי אופציה אחרת לזיהוי.
הצילו מה עושים??? חייבת את המייל הזה!!!

כתית למאור

משתמש פעיל
תנסי ללחוץ על הודעת טקסט. אחרי כמה רגעים זה יעלה לך אפשרות ''לא קיבלתי, שלחו שוב'' וגם אפשרות ''לקבלת הקוד בשיחה טלפונית''

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תנסי ללחוץ על הודעת טקסט. אחרי כמה רגעים זה יעלה לך אפשרות ''לא קיבלתי, שלחו שוב'' וגם אפשרות ''לקבלת הקוד בשיחה טלפונית''
לא מופיעה לי אפשרות כזו.. רק אפשרות של הטלפון לא אצלי ואם אני לוחצת על זה כתוב לא מסרת מספיק פרטים ל-Google בשביל לאמת את בעלותך על החשבון הזה......

כתית למאור

משתמש פעיל
אם יש לך דברים ממש חשובים בתיבת המייל, מציעה לך לפנות לתמיכה של גוגל. אני יודעת על מישהי שעשתה את זה ושחזרו לה את הסיסמה.
את מסבירה להם את הקטע של הטלפון הכשר, הם יעזרו לך בעז''ה

racheligraf

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם יש לך דברים ממש חשובים בתיבת המייל, מציעה לך לפנות לתמיכה של גוגל. אני יודעת על מישהי שעשתה את זה ושחזרו לה את הסיסמה.
את מסבירה להם את הקטע של הטלפון הכשר, הם יעזרו לך בעז''ה
מדברים איתם בעברית??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה