מידע שימושי איך לתת למישהי ספר בלי שהיא תדע שזה אני?

מצב
הנושא נעול.

miri012

משתמש מקצוען
חייבת לומר שהתלבטתי אם להגיב שוב או לא.
בכל זאת מרגישה שכדאי להגיב, ומקווה לא לפגוע.
יש כאן תגובות שברור שמגיעות מתוך רצון להיטיב, אבל קצת שוכחות שיש כאן צד שני - נערה, שאת בעצם לא מכירה בכלל.
אכפת לך ממנה, את כואבת את מצבה, זה יפה ויהודי מאד. אם יש לך דרך הגיונית לעזור לה או לחבר אותה למי שיעזור לה, תעשי את זה, בוודאי! אבל היא לא אמורה להיות מושא לכל מיני פנטזיות מסיפורי בלשים, שוטרים וגנבים.
גם להמציא לה שיש הגרלה וכדומה זאת אולי אפילו הונאה, ולא בטוח שהמטרה מכשירה את זה.
דווקא זה סוג בנות שאוהבות אקשן..
נראה לי בסדר
קשה לי עם הקביעה הזאת.
מה זה סוג בנות שאוהבות אקשן? מה את יודעת עליה חוץ מזה שהיא ממלצרת, כנראה מתלבשת לא בצניעות ואולי בקשר עם בחור? אה, ופעם אחת היא בכתה ברחוב ב11 בלילה (דווקא נשמע לי פחות אקשניסטי).

@שוקלד בלונדי יש לכם בשכונה ארגון שנותן מענה לנוער בסיכון?

חוקרת

משתמש מקצוען
דווקא זה סוג בנות שאוהבות אקשן..
יש גבול גם לאקשן
לקבל ממשהו מסתורי חבילה כזו זה הכי לא אקשן שיכול להיות
זה מעלה חשש ופחד מי הוא זה שיודע עליה דברים, ואולי יודעים עליה עוד משהו...
לא להתבייש לגשת אליה
אולי זה יפתח מקום שיהיה לה כתובת אכפתית לפנות אליה בזמן מצוקה

מימי 7

משתמש פעיל
אולי זה יפתח מקום שיהיה לה כתובת אכפתית לפנות אליה בזמן מצוקה
נכון מאוד
לא משנה. על כל מקרה שאת מביאה את הספר כדאי מאוד שיהיה לה טלפון שם של ארגון או אישה שיכולה לעזור לה
אני בטוחה על אף שגם שמעתי פידבקים ממש טובים על הספר
שהיא צריכה גם את ההכוונה המעשית איך להחלץ מכך והספר הוא התחלה טובה ולא יותר.

אומנות.

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
איך לתת למישהי ספר בלי שהיא תדע שזה אני?
אני רוצה לתת למישהי ספר שיחזק אותה ואני לא רוצה שהיא תדע שאני נתתי לה .אם אני אשים לה בתיבת דואר במעטפה בלי שם היא תעלה עלי בטוח
אשמח לפתרונות
יש לי רעיון, אני לא רוצה שאנשים כאן ינצלו את זה לדברים לא טובים, אבל מה שאת יכולה לעשות זה לפתוח כתובת מייל של פייק - ארגון, ותשלחי לה חומר מעניין למייל, + מי שיקרא ספרים שהארגון ישלח אליו ויבחן עליהם יכנס להגרלה על - - - וכו', תפציצי אותה בחמר משכנע וטוב, בטוח יעבוד, את יכולה גם לערוך קטעים נבחרים מהספר ולשלוח לה גם.

נ.ב. אני לא נכנס לעניין של מוסרי לא מוסרי, בהקשר הזה תעשי מה שאת חושבת שנכון, כי לדעתי אם את לא מכירה אותה כבר יותר טוב שתגייסי לשורותייך את סנצ'ו פנצ'ו שישמח לעזור לכל פעולות הדון קישוט הללו, כן ירבו בעז''ה...

נערך לאחרונה ב:

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית

~EFRAT~

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יש לי רעיון בשבילך תשלחי לי מייל. מעדיפה לא לחשוף פרטים פה:)
EFRAT0499 בגימייל

נדנדה

משתמש מקצוען
בלת"ק
אפשר להניח ליד הדלת או משהו בצרוף מכתב יפה וחתום במשהו לא מחייב כמו חברה שלך מלפני שנים ואז המכתב צריך להיות בכוון שפתאום נזכרתי בך וכל כך התגעגעתי אז שלחתי לך מתנה

או חתום במשהו כמו "בתיה" ואז מכתב שעשינו סדר במסמכים ישנים ומצאנו שזכית פעם בהגרלה ולא קיבלת תמורה וכו' וכ'

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
למה לא לפנות בצורה ישירה ולאמר ?
אני רואה אותך ונראה שיש משהו שקצת מציק לך, אני חושבת עליך רבות ורוצה לעשות לך טוב. ראשית יש משהו שאני יכולה לעשות? ודבר שני יש כאן איזה ספר יפה שראיתי וחשבתי שתהני מזה. רוצה? לאמר זאת בנעימות והרבה אהבה וממקום שמאפשר לסרב ולסיים במילים שאם תרצי משהו את מוזמנת תמיד ואשתדל לעזור לך. לתת ולסיים את השיחה. לא להתעכב מידי ולחכות כאילו היא תשתף פעולה מיד ותיפתח וכו' וכו'

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה