איך לסתום את האוטובוס?

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לא מצחיק
אני עליתי לאוטובוס שהיה שם עגלת שלישיה ברכבת...
רק הם עשו את זה בשעות הערב שאין הרבה עומס...

אגב תתחדש על תמונת הפרופיל

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תאורת חרום;n4967082:
לא מצחיק
אני עליתי לאוטובוס שהיה שם עגלת שלישיה ברכבת...
רק הם עשו את זה בשעות הערב שאין הרבה עומס...

אגב תתחדש על תמונת הפרופיל

עגלה כמו בתמונה?

כן, קיבלתי פרס מההנהלה.

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
עגלה כמו בתמונה
אבל אני לא ראיתי בדיוק את מבנה העגלה למטה וגם הצבע היה שחור כולו.
העגלה נכנסה מהדלת האחורית עד לדופן ממול...

מממתי הנהלה מחלקת פרסים ועוד כפול 2

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תאורת חרום;n4967104:
עגלה כמו בתמונה
אבל אני לא ראיתי בדיוק את מבנה העגלה למטה וגם הצבע היה שחור כולו.
העגלה נכנסה מהדלת האחורית עד לדופן ממול...

מממתי הנהלה מחלקת פרסים ועוד כפול 2

מישהו צריך לצ'פר ניקים משקיענים...:)

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י אסטרונאוטית;n4967112:
היה יותר יפה קודם....עכשיו זה מידי כתום, קצת כואב בעיינים- אבל זו דעתי הפרטית כמובן....:)

האותיות הצהובות עושות יותר כיף בעינים

נס ופלא

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י פנס בערפל;n4967066:
שמתי לב שיש נסיון רציני לסתום את האוטובוסים העירוניים עם עגלות תאומים וכו', ונראה לי שמצאתי את המתכון המושלם איך לסתום את האוטובוס- עם עגלה אחת, בלבד!
מצו"ב להנאתכם...:)

אני מרגיש פה כעין צרות עין בילודה המרובה של בנ"י. כמין תלונה על אלו שעולים עם עגלות ותאומים ושלישיה.
הציבור בחרדי אמור לעודד ילודה לא רק בדיבורים ישירים גם בעקיפין.

כבר כתבתם פעם, על מחדל העגלות באוטובוסים. והאשכול ההוא ארווווך. עכשיו שוב פתחתם אשכול.

מה אתה מציע לאמא לשלישה ליסוע במונית? לקפל את העגלה, לחגור שלושה ילדים ואחרי נסיעה קצרה (בתוך העיר כמה כבר צריך ליסוע?) שוב לפתוח את החגורות לפתוח את העגלה להרכיב עליה שלושה ילדים, שאחד קופץ שני מנתר שלישי עולה על כולם.
ואתה הגבר בעל הכח תשב באוטובוס נינוח?
או לחילופין שלא תעז להראות פניה ברחובה של עיר פן יעיפו עליה עגבניות על היותה הזוכה השלושה תינוקות או ילדים רצופים.

גם אימהות לשלשיה/תאומים יש תור לרופא ילדים/התפתחות ועוד... בשעות העומס... והן זכאיות לעלות על אוטובוס כמוך. ואם האם עולה לבד היא משלמת על כל ילד נוסף מחיר של ילד מעל גיל 5 .

ואם זה ממש מפריע לך וזה גובל בפיקוח נפש (הנה נפתח אשכול בזה אחר זה) אתה מוזמן לעזור לה. לקחת מידיה את הילדים ולקפל את העגלה (בלי לשבור) או אז היא לא תפריע לך ותדקור את עיניך עם העגלה הגדולה שלה ובברכת ה' השרויה בביתה.

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
אף אחד עינו לא צרה באמא לשלישיה, מה שמרגיז זה שעולים לאוטובוס עם עגלת תאומים מלאה בשקיות וקניות. החוק של הפטור מתשלום על עגלה פתוחה נקבע כדי להקל על אמהות שעולות לאוטובוס עם תינוק וצריכות גם לקפל את העגלה, אבל מי שלוקח את הפטור למקומות אחרים ועולה לאוטובוס "מפוצץ" עם עגלה ריקה או עם שקיות- לא יפה !!!

תותח שיווקי

משתמש פעיל
נכתב ע"י נס ופלא;n4967741:
אני מרגיש פה כעין צרות עין בילודה המרובה של בנ"י. כמין תלונה על אלו שעולים עם עגלות ותאומים ושלישיה.
הציבור בחרדי אמור לעודד ילודה לא רק בדיבורים ישירים גם בעקיפין.

כבר כתבתם פעם, על מחדל העגלות באוטובוסים. והאשכול ההוא ארווווך. עכשיו שוב פתחתם אשכול.

מה אתה מציע לאמא לשלישה ליסוע במונית? לקפל את העגלה, לחגור שלושה ילדים ואחרי נסיעה קצרה (בתוך העיר כמה כבר צריך ליסוע?) שוב לפתוח את החגורות לפתוח את העגלה להרכיב עליה שלושה ילדים, שאחד קופץ שני מנתר שלישי עולה על כולם.
ואתה הגבר בעל הכח תשב באוטובוס נינוח?
או לחילופין שלא תעז להראות פניה ברחובה של עיר פן יעיפו עליה עגבניות על היותה הזוכה השלושה תינוקות או ילדים רצופים.

גם אימהות לשלשיה/תאומים יש תור לרופא ילדים/התפתחות ועוד... בשעות העומס... והן זכאיות לעלות על אוטובוס כמוך. ואם האם עולה לבד היא משלמת על כל ילד נוסף מחיר של ילד מעל גיל 5 .

ואם זה ממש מפריע לך וזה גובל בפיקוח נפש (הנה נפתח אשכול בזה אחר זה) אתה מוזמן לעזור לה. לקחת מידיה את הילדים ולקפל את העגלה (בלי לשבור) או אז היא לא תפריע לך ותדקור את עיניך עם העגלה הגדולה שלה ובברכת ה' השרויה בביתה.

דבריך מבוססים על ההנחה שיש בדבריו של רבי פנס משום צרות עין. לי יש את התחושה שהוא ראה את התמונה איפשהו והחליט לעשות עליה כתבה. זה הכל...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תותח שיווקי;n4967796:
דבריך מבוססים על ההנחה שיש בדבריו של רבי פנס משום צרות עין. לי יש את התחושה שהוא ראה את התמונה איפשהו והחליט לעשות עליה כתבה. זה הכל...
התמונה משעשעת, זה ראשית. ושנית-הכי קל להאשים את הזולת בגזענות, צרות עין, שנאת הדת, מה לא. העיקר לא להתמודד עין בעין עם הטיעון.
עיני רואות ולא זר, איך מידי יום אוטובסים ארוכים נחסמים טוטאלית בשליש הראשון בשל העגלות, ושני השלישים האחרים יחסית ריקים.
המצב הזה הוא בעייתי, וכבר טען מי שטען שכאשר נסיעה עם עגלה פתוחה עלתה כסף- איכשהו היו פחות עגלות פתוחות...

אז האם יש לי פתרון? לא בטוח, אני רק מעלה שוב את הנושא למודעות.

אני מניח (הנחה בלבד) שיש מקום לקצת יותר התחשבות בשאר הנוסעים. זה נכון. מה הקשר בין זה ובין צרות עין?... אני מאחל לכל עם ישראל ילדים רבים, בבודדים, בתאומים, ובשלישיות?

שושנה ריזל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אל תשכחו שהיום אין שום יתרון בקיפולן של רוב העגלות (לא טיולונים)

סימי

משתמש מקצוען
אני מניח (הנחה בלבד) שיש מקום לקצת יותר התחשבות בשאר הנוסעים. זה נכון. מה הקשר בין זה ובין צרות עין?... אני מאחל לכל עם ישראל ילדים רבים, בבודדים, בתאומים, ובשלישיות?[/QUOTE]

ואני מניחה שיש מקום לקצת יותר התחשבות באמהות לילדים האמורות להגיע אתם למקומות מרוחקים. קצת קשה לכם? נכון. גם לה לא קל להעלות את העגלה לאוטובוס, לפלס לעצמה דרך בין המעברים, למצוא מקום לעגלה ולעמוד לידה לאורך כל הדרך... להיזהר שלא תימחץ בצפיפות ועוד ועוד...
אך לפעמים זו הברירה היחידה שלה. חישבו גם עליה...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סימי;n4967937:
אני מניח (הנחה בלבד) שיש מקום לקצת יותר התחשבות בשאר הנוסעים. זה נכון. מה הקשר בין זה ובין צרות עין?... אני מאחל לכל עם ישראל ילדים רבים, בבודדים, בתאומים, ובשלישיות?

ואני מניחה שיש מקום לקצת יותר התחשבות באמהות לילדים האמורות להגיע אתם למקומות מרוחקים. קצת קשה לכם? נכון. גם לה לא קל להעלות את העגלה לאוטובוס, לפלס לעצמה דרך בין המעברים, למצוא מקום לעגלה ולעמוד לידה לאורך כל הדרך... להיזהר שלא תימחץ בצפיפות ועוד ועוד...
אך לפעמים זו הברירה היחידה שלה. חישבו גם עליה...[/QUOTE]
רק בשביל הפרופורציה -
כותב השורות הוא מהבודדים שטורחים לקום ולפנות את המושב באדיבות וברצון לא רק ליהודי נכבד עם זקן שיבה, אלא גם לנשים ב״מצב מיוחד״... ( גם אם זה אומר ׳להתרים׳ לשם כך את הגבר הנוסף בספסל שמעדיף לא לראות את הסיטואציה...)

ככה שחבל לרדת לפסים אישיים.

שלס

משתמש מקצוען
ראיתי השבוע שתי עגלות שחוסמות את המעבר בקדמת האוטובוס, והמקום שמיועד לעגלות במרכז האוטובוס ריק.
הנוסעים הצטופפות ליד הנהג, בזמן שאפשר היה להעמיד את העגלות במקום עם הפרעה מינימלית לשאר הנוסעים.
נכון שלא תמיד אפשרי לאמא לעמוד ליד העגלה, אבל הרבה פעמים זה מגיע מחוסר מחשבה על הסביבה.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
לכל מעודדי הילודה היקרים,

גם אנחנו, הסובלות מעגלות-הטנק-הפתוחות-והריקות שלכן, גם אנחנו אמהות לילדים.
הילדים שלנו מחכים לנו בבית או במעון, ואנחנו ממהרות אליהם
גם אנחנו מעודדות ילודה, ואפילו נמצאות לפעמים במצב שלפני המצב שיולדים בו,
ובגלל הילודה שלכן, אנחנו נאלצות להשאר בתחנה כי האוטובוס לא עוצר.

למה הילודה שלכן, (העולות עם עגלות הטנק ומשאירות אותן פתוחות וריקות), קודמת לילודה שלנו (שסובלות מהעגלות שלכן)?

וכי את הילודה שלנו לא צריך לעודד?
רק בילדים שאיתכן באוטובוס צריך להתחשב?
הילדים שלנו שמחכים לנו ב-16:00 בקוצר רוח, הם עיזים?
אנחנו אמורות להשאר בתחנות לאורך הקו, כי לכן לא בא לקפל את העגלה או להכנס פנימה?

כולנו יולדים, לכולנו יש ילדים, ולהתחשב בשני צריך תמיד, גם אם יש לך שלושה קטנטנים רצופים. (והיו לי).

סימי

משתמש מקצוען
נכתב ע"י שלס;n4967971:
ראיתי השבוע שתי עגלות שחוסמות את המעבר בקדמת האוטובוס, והמקום שמיועד לעגלות במרכז האוטובוס ריק.
הנוסעים הצטופפות ליד הנהג, בזמן שאפשר היה להעמיד את העגלות במקום עם הפרעה מינימלית לשאר הנוסעים.
נכון שלא תמיד אפשרי לאמא לעמוד ליד העגלה, אבל הרבה פעמים זה מגיע מחוסר מחשבה על הסביבה.

אפשר להעיר בעדינות...

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י רותי קפלר;n4968011:
לכל מעודדי הילודה היקרים,

גם אנחנו, הסובלות מעגלות-הטנק-הפתוחות-והריקות שלכן, גם אנחנו אמהות לילדים.
הילדים שלנו מחכים לנו בבית או במעון, ואנחנו ממהרות אליהם
גם אנחנו מעודדות ילודה, ואפילו נמצאות לפעמים במצב שלפני המצב שיולדים בו,
ובגלל הילודה שלכן, אנחנו נאלצות להשאר בתחנה כי האוטובוס לא עוצר.

למה הילודה שלכן, (העולות עם עגלות הטנק ומשאירות אותן פתוחות וריקות), קודמת לילודה שלנו (שסובלות מהעגלות שלכן)?

וכי את הילודה שלנו לא צריך לעודד?
רק בילדים שאיתכן באוטובוס צריך להתחשב?
הילדים שלנו שמחכים לנו ב-16:00 בקוצר רוח, הם עיזים?
אנחנו אמורות להשאר בתחנות לאורך הקו, כי לכן לא בא לקפל את העגלה או להכנס פנימה?

כולנו יולדים, לכולנו יש ילדים, ולהתחשב בשני צריך תמיד, גם אם יש לך שלושה קטנטנים רצופים. (והיו לי).

יפה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה