דרוש מידע איך למצוא עבודה בuiux ללא ניסיון?

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מסיימת את הלימודים עוד רגע וכל המקמות מבקשים ניסיון מה עושים?
איך אפשר להתחיל לעבוד עצמאית?(אין לי ידע בפיתוח רק איפיון ועיצוב)

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אולי תחפשו עבודה קטנה כעצמאית? בשביל הניסיון?

טראמפ 2024

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
למשל כאן באתר פירסמת?
אפשר לפרסם שמחפשת עבודה בתחום...

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני מאמינה גדולה בפרוג וביכולות למצוא לקוחות פה
לגבי UI/UX זה לקוחות גדולים שפחות מסתובבים בפרוג

נעכ

משתמש חדש
אשמח לדעת כיצד הסתדרת
אשתי כרגע באותה בעיה מחפשת עבודה וכולם דורשים נסיון

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
זאת בעיה באמת למצוא עבודה בתחום
אני כרגע עובדת במקום שנותנים לי חוץ מימה שאני עובדת שם קצת לאפיין את האפליקציה שלהם וזה גם לא שכר כזה גבוה
אבל ככה צוברים ניסיון אני מציעה לא להפסיק לחפש וללכת למקומות של אפילו שכר מינימום העיקר כדי לצבור ניסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה