דרוש מידע איך להתחיל את התואר בעו"ס כבר עכשיו

אאוטינג

משתמש חדש
שלום לכולם,
אני מעוניינת לעשות תואר ראשון בעו"ס, אממה עד שהגעתי להחלטה ברורה מסתבר שמאוחר מדי ובגלל שאין לי בגרויות/בכיר
אני לא יכולה להצטרף ללימודים כבר בשנה זאת.
חבל לי לבזבז את הזמן עד הקיץ- שאז נפתחות מכינות.
הייתי שמחה לשמוע רעיונות שיכולים לעזור לי; או מקומות שאפשר להתחיל לימודים ובמקביל
לעשות בגרויות אקסטרני,
או קורסים שיקצרו לי את התואר באופן משמעותי,
או כל רעיון אחר שיוכל לעזור לי להתחיל כבר בתהליך בלי לבזבז זמן.(פתוחה לכל כיוון, גם תואר ראשון כלשהו
שממנו אפשר לעשות הסבה לתואר שני בעו"ס)
אשמח לעזרה מכל המבינים/ות!
תודה רבה ובשורות טובות.

יהודית א' א'

משתמש רשום
שלום לכולם,
אני מעוניינת לעשות תואר ראשון בעו"ס, אממה עד שהגעתי להחלטה ברורה מסתבר שמאוחר מדי ובגלל שאין לי בגרויות/בכיר
הייתי שמחה לשמוע רעיונות שיכולים לעזור לי; או מקומות שאפשר להתחיל לימודים ובמקביל
לעשות בגרויות אקסטרני,
או כל רעיון אחר שיוכל לעזור לי להתחיל כבר בתהליך בלי לבזבז זמן.(פתוחה לכל כיוון, גם תואר ראשון כלשהו
תודה רבה ובשורות טובות.
היי, אשמח לדבר איתך בנידון,
איך ניתן ליצור איתך קשר?

ביג בוס

משתמש חדש
שלום לכולם,
לעשות בגרויות אקסטרני,
תודה רבה ובשורות טובות.
את יכולה לעשות תואר ראשון במדעי החברה "בבית ברכה"
אח"כ לעשות הסב לעו"ס בקומפוס שטראוס
בהצלחה

ח.ג.ג'.

משתמש חדש
אפיק מעבר באוניברסיטה הפתוחה.
יש אפיקים לעו"ס באוניברסיטה העברית ובאוניברסיטת חיפה.
בדרך כלל גם במקומות אחרים שאין להם אפיק מעבר רשמי מכירים בקורסים של האפיק, ואפשר להגיע להסדרים אישיים לגבי הכרה בקורסים (אבל תמיד כדאי לברר מראש ולא לסמוך על זה). קבלה ללא תעודת בגרות אי אפשר בדרך כלל בלי אפיק רשמי, אבל אפשר להגיע לסיכומים מסוג בגרות בסיסית + קבלה על סמך ציונים בקורסים מסוימים.
אני רק מציינת שאם הכוונה היא ללמוד בהמשך במקום שאינו אוניברסיטה, אפיק מעבר זה בדרך כלל רמה גבוהה מדי, כלומר יותר מאמץ יחסית לקורסים שמקבלים מהם פטור.
אפשר לקבל באו"פ ייעוץ לגבי אפיק המעבר, התנאים והקורסים שהוא כולל (רק לא כרגע, כי הסגל המנהלי בשביתה).
אני מכירה היטב את הנושא של אפיקי מעבר אבל בתחומים אחרים, כך שאני יכולה לענות על שאלות כלליות לגבי אפיקי מעבר אבל לא ספציפיות לתחום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה