איך להרוויח כסף ולצאת מהחובות?

מצב
הנושא נעול.

לביבו

משתמש צעיר
אני אישית במצב שלי צריך להשאר במקום מגורי, בגלל שאשתי יחסית די בסדר בעבודה, ומקווה מאוד שבעז"ה בקרוב תגיע למשרה מלאה.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אתה ממש לא מעוד

אתה ממש לא מעודכן, גם הארגונים השונים שבעבר היו חופרים לכל איש ואשה על כל גרב/יון שקנו כבר לא עושים את זה מהסיבה הפשוטה שזה לא עוזר, כולם מדברים היום בעיקר על הגדלת הכנסות!

נכון
מכמה סיבות,
בין השאר גם מהסיבה שאנשים הצליחו לחסוך סכום יפה ע"י צמצום הקניות במכולת, אבל כמה ימים אחרי הגיעה הרגשת המחנק לשיאה - ובעקבותיה המשבר והתפרקות 300 ש"ח למסעדה, ועוד כמה קניות מפצות. והחיסכון עלה ביוקר.
בכל מקרה מי שעושה את זה צריך להיות צמוד לרב שלו שמכיר את נפשו [ונפש אשתו], ושיעזור להם לבדוק בדיוק על חשבון מה בא הצמצום הזה, ישנם כאלה שמעמסה של חובות לא משפיעים על ביתם כמו צמצום בסוג האוכל.

שמעון זנגר

משתמש פעיל
לא יודע איך אף אחד לא כתב את זה עד עכשיו אחת מההמלצות של צבי סילבר לבדוק את ההכנסות הקיימות אולי יש מצב להרוויח יותר בכולל או בעבודה של אשתך
בקשר לתיוג אני הייתי מתייג פעם הייתי מרוויח ממוצע של 40 שקלים לשעה
האשכול מאוד מחכים ובעזרת השם שיפתח לך שפע של פרנסה ואל תעזוב את הלימוד
עוד ההערה קטנה הרבה מהעבודות שמציעים לך יכולים לתפוס לך את הראש בזמן הלימוד תחשוב גם על זה
בהצלחה ענקית

לביבו

משתמש צעיר
עוד ההערה קטנה הרבה מהעבודות שמציעים לך יכולים לתפוס לך את הראש בזמן הלימוד תחשוב גם על זה
נכון מאוד!!!
צריך לקחת משהו שלא תופס את הראש.
ובשורה התחתונה להתפלל שנוכל לחזור מהר למסלול של לימוד בלבד.

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכון מאוד!!!
צריך לקחת משהו שלא תופס את הראש.
ובושרה התחתונה להתפלל שנוכל לחזור מהר למסלול של לימוד בלבד.
נכון מאד.
לכן הצעתי את ההצעה של המשלוחים.
ולפמים האשה יכולה לארגן משהו עסקי בערב.. מכירה או משהו אחר.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש אפשרות לחסוך בקניה בסופר,
שקונים תלושים של רשת יש או שערי רווחה וכדו' בהנחה של 5-7 אחוז שזה יצוא סכום למשפחה עם הרבה ילדים.

לביבו

משתמש צעיר
יש אפשרות לחסוך בקניה בסופר,
שקונים תלושים של רשת יש או שערי רווחה וכדו' בהנחה של 5-7 אחוז שזה יצוא סכום למשפחה עם הרבה ילדים.
יש אנשים (אולי כולם) שזה מביא אותם ליותר קניות. מישהו מצפת הוציא על זה חוברת.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מה השם שלו?
קורנפלד?

RUSI10

משתמש מקצוען
אף אחד עדיין לא הציע פה - הופעה על במה. מספיק פעם בחודש...
בין 2500 ל- 80000 ש"ח לערב.
סטנדפיסט, גיטריסט, מופע אש, מופע נעליים, מופע סיפור אישי, מופע סיור אקזוטי, ועל זה הדרך!! - ואם האשה יכולה/מסוגלת - יש לזה היום ביקוש עצום!!!

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני לדוגמה משתמש בבזק בקו של 750 דקות חודשיות. משום שאין בביתי קליטה לפלאפונים, והמחיר בהתאם.
גם בחלון אין קליטה?
יש היום מכשיר שאפשר להניח בחלון והטלפון בבית קולט אותו ובעצם עובד על תשתית של קו סלולרי.
יש גם מגבר קליטה סלולארי -שזה משהו שאני לא מכירה, אבל שמעתי שעוזר.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אף אחד עדיין לא הציע פה - הופעה על במה. מספיק פעם בחודש...
בין 2500 ל- 80000 ש"ח לערב.
סטנדפיסט, גיטריסט, מופע אש, מופע נעליים, מופע סיפור אישי, מופע סיור אקזוטי, ועל זה הדרך!! - ואם האשה יכולה/מסוגלת - יש לזה היום ביקוש עצום!!!

בלי להתייחס לגוף ההצעה שודאי לא שייכת לכל אחד.

צריך לדעת שכל הדוגמאות שמביאים מאנשי מקצוע שמרווחים אלפים לכל שעה הוא טעות מיסודה:

א. כי כדי להגיע להכשרה שלהם הם עבדו שנים במשרה מלאה פלוס, עד שצברו את המקצועיות ואת השם הטוב, כמו שאמר פעם מרצה בכיר כשנשאל "כמה זמן לקח לך להכין את ההרצאה" ענה להם "שלושים שנה - וחצי שעה". וממילא זה לא פיתרון למישהו שמלכתחילה מחפש משרה חלקית ולא רוצה להשקיע כמה שנים.

ב. גם כיום הם משקיעים הרבה יותר זמן ממה שאתה חושב הופעה לא נוצרת מעצמה, גם אברהם פריד ומ.ב.ד. משקיעים הרבה זמן וכסף כדי להשאר על הבמה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה