איך להרוויח כסף ולצאת מהחובות?

מצב
הנושא נעול.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
@לביבו
היות שאנחנו מדברים על עיסוק בתור השתדלות, בעיסוק בשידוכים חוץ מהשתדלות טבעית ואופציה לסכומים גדולים (2000 דולר לשידוך!), יש בזה מצווה גדולה מאד מאד!!!
ואם אתה רוצה יותר ללכת על בטוח, יש הרבה מבוגרים/מבוגרות שיסכימו לשלם סכום סימלי על כל פגישה שתוציא אותם.

לביבו

משתמש צעיר
@לביבו
היות שאנחנו מדברים על עיסוק בתור השתדלות, בעיסוק בשידוכים חוץ מהשתדלות טבעית ואופציה לסכומים גדולים (2000 דולר לשידוך!), יש בזה מצווה גדולה מאד מאד!!!
ואם אתה רוצה יותר ללכת על בטוח, יש הרבה מבוגרים/מבוגרות שיסכימו לשלם סכום סימלי על כל פגישה שתוציא אותם.
אם לוקחים על פגישות זה נשמע שכר כבר יותר הגון.
כמה מקובל בשוק לבקש על כל פגישה?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מציע להיות עצמאי בתחום כלשהו, אני לא מכיר את היכולות והכישורים שלך, אבל תתחיל לתכנן עסק עצמאי שלא יגזול לך יותר מזמן מוגבל שתחליט עליו מראש, אל תקפוץ למים, אלא תתכנן מדוייק ולפי הספר כל הפרטים, שיווק, הפצה, קהלי יעד, הגדרות תפקיד, כמה כסף להשקעה (הכי טוב משהו שתתחיל בלי השקעה כמעט, ואת הרווחים הראשונים תשקיע וכו').
מציע לך לעשות קורס יוזמים עסק של מעוף כדי להבין קצת איך נראה עסק.
בינתיים תפנה לחברות שונות, ותציע להם להיות איש מכירות על בסיס אחוזים. תקח מהם קטלוגים ותפנה לכל מכריך בלי להתבייש, תגיד שאתה מהיום מוכר מהבית רהיטים חליפות טלפונים וחבילות נופש, אפשר להתקשר אלי בין 2 ל4, תרשום לקוחות מתעניינים, ועל כל עסקה שתסגר תקבל אחוז כלשהו שסוכם מראש.
כך תתחיל טיפה להכיר את עולם המכירות, ואולי גם תכיר יותר את אחד מהתחומים שתכנס אליהם ותמצא בו הזדמנויות.
מקווה שהועלתי.

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מה עם הוצאות שבת ויום טוב? עם כל הקושי הכלכלי, אסור לאבד את האמונה שלנו!
גם הוצאות שבת ויום טוב שמעתי פעם שכתוב.
שזה לפי יכולותו הכלכלית של האדם ויכול להוציא קצת יותר מהרגיל.אבל לא מליונים.כשיש לו הרבה חובות

דבושה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
זה בטח לא מה שרצית לשמוע, אבל מנסיון - קבלו ע"ע משהו רוחני טוב והתפללו
שהשי"ת יראה לכם את האור ובמהירות

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני מציע להיות עצמאי בתחום כלשהו, אני לא מכיר את היכולות והכישורים שלך, אבל תתחיל לתכנן עסק עצמאי שלא יגזול לך יותר מזמן מוגבל שתחליט עליו מראש, אל תקפוץ למים, אלא תתכנן מדוייק ולפי הספר כל הפרטים, שיווק, הפצה, קהלי יעד, הגדרות תפקיד, כמה כסף להשקעה (הכי טוב משהו שתתחיל בלי השקעה כמעט, ואת הרווחים הראשונים תשקיע וכו').
מציע לך לעשות קורס יוזמים עסק של מעוף כדי להבין קצת איך נראה עסק.
בינתיים תפנה לחברות שונות, ותציע להם להיות איש מכירות על בסיס אחוזים. תקח מהם קטלוגים ותפנה לכל מכריך בלי להתבייש, תגיד שאתה מהיום מוכר מהבית רהיטים חליפות טלפונים וחבילות נופש, אפשר להתקשר אלי בין 2 ל4, תרשום לקוחות מתעניינים, ועל כל עסקה שתסגר תקבל אחוז כלשהו שסוכם מראש.
כך תתחיל טיפה להכיר את עולם המכירות, ואולי גם תכיר יותר את אחד מהתחומים שתכנס אליהם ותמצא בו הזדמנויות.
מקווה שהועלתי.
אני לא הייתי ממליץ על מכירות.
אבל אם אתה הולך על התחום אז תקרא את הספר 'לסגור ולחייך' אתה לא חייב לקנות את הספר יש אותו בספריות העירוניות

לביבו

משתמש צעיר
אבל אם אתה הולך על התחום אז תקרא את הספר 'לסגור ולחייך' אתה לא חייב לקנות את הספר יש אותו בספריות העירוניות
שניכם צודקים, גם מי שממליץ וגם מי שלא ממליץ. השאלה למי. יש כאלה שזה מתאים להם ויש כאלה שלא. תלוי במצב, באיש, ביכולות, באפשרויות, ובתחביבים.
וכך עוד הרבה עבודות ותפקידים, יש כאלה שזה בדיוק מתאים ומתלבש עליהם, ויש כאלה שזה לא מתאים להם.

לביבו

משתמש צעיר
אני אישית מציע תעסוק בחיבור קווים.
קופאי בחנות בעיר קרובה שלא מכירים.
כמה מרוויחים על חיבור קוים?
כמו כן מעניין אותי מאוד האם זה יכול לעבוד גם רק בתיווך הלקוחות מול חברות התקשורת? (בלי מפגש פיזי עם הלקוח).

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושב שמכירות זה יכולת חובה בכל עסק עצמאי.
חייבים ללמוד את זה לפני שפותחים עסק. אלא אם כן יש שותף שלוקח על עצמו לגמרי את כל החלק של המכירות.

שם זמני 2

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
כמה מרוויחים על חיבור קוים?
כמו כן מעניין אותי מאוד האם זה יכול לעבוד גם רק בתיווך הלקוחות מול חברות התקשורת? (בלי מפגש פיזי עם הלקוח).
1.תלוי כמה קווים אתה עושה.אם עשית לעצמך פירסומות ובאים אילך הרבה ונשארים בחברה 4 חודשים.אתה עושה מזה כסף.אבל זה גם יכול להיות סתם ככה.כי אם נגיד יש לך 5 6 לקוחות ליום.
אתה עוד יכול לחפש עוד עבודה כי זה יקח לך במצב הטוב משהו כמו שעה שעתים.וסיימת איתם
2.לא.אבל יש סוכנים(כמוני למשל)שאם הבאת להם קווים הם נותנים לך מזה אחוזים

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני חושב שמכירות זה יכולת חובה בכל עסק עצמאי.
חייבים ללמוד את זה לפני שפותחים עסק. אלא אם כן יש שותף שלוקח על עצמו לגמרי את כל החלק של המכירות.
נו, זה לא המקום
אבל יש הבדל תהומי בין להיות איש מכירות על בסיס אחוזים ולפנות לאנשים מזדמנים וקרובי משפחה ולהטריד אותם, לבין ליצור שיווק ופירסום כדי שיתעניינו, ולשכנע אדם שבא ומתעניין שכדאי לו לקנות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
נו, זה לא המקום
אבל יש הבדל תהומי בין להיות איש מכירות על בסיס אחוזים ולפנות לאנשים מזדמנים וקרובי משפחה ולהטריד אותם, לבין ליצור שיווק ופירסום כדי שיתעניינו, ולשכנע אדם שבא ומתעניין שכדאי לו לקנות.
לא מגיעים סתם לאנשים בלי קשר... אפשר ליידע "שמע, מהיום אני מוכר X Y Z"
וזהו.. אם ירצו יפנו.
זה לא להטריד.
מכירות זה לא "לדחוף"משהו לאף אחד בכח.. אפשר לעניין במוצר ואם ירצה לשמוע פרטים נוספים ישמע, ואם לא תעברו נושא.

יכולת מכירתית היא לא מולדת! אפשר לרכוש אותה ואפשר גם להנות ממנה.. לדעת למכור לא משמע לדעת לשקר! הפוך. להיות אמיתיים זה הכי חשוב.
ממליצה על הספר "למכור כאילו יש מחר"
ספר מעולה!

אני לא יודעת מה @לביבו יחליט לעשות, אבל מה שזה לא יהיה - זה קשור לאנשים.
ולכן אמליץ לך בחום - לעשות את מה שתעשה באופן הכי נחמד ושירותי שאתה יכול. זה קונה אנשים. נקודה.
גם אם תהיה יותר יקר מאחרים ימשיכו לבוא אליך - כי אנשים נמשכים למקום שנותנים להם בו שרות טוב ויחס מצוין.

לביבו

משתמש צעיר
1.תלוי כמה קווים אתה עושה.אם עשית לעצמך פירסומות ובאים אילך הרבה ונשארים בחברה 4 חודשים.אתה עושה מזה כסף.אבל זה גם יכול להיות סתם ככה.כי אם נגיד יש לך 5 6 לקוחות ליום.
אתה עוד יכול לחפש עוד עבודה כי זה יקח לך במצב הטוב משהו כמו שעה שעתים.וסיימת איתם
2.לא.אבל יש סוכנים(כמוני למשל)שאם הבאת להם קווים הם נותנים לך מזה אחוזים
אם זה צריך להיות במפגש פיזי, כלומר לקוח מהסביבה שלי, אני קצת חושש, כי יש צמוד לבית שלי 3 או 4 חנויות רשמיות לחיבור קווי סלולר, ולא יודע למה יבואו אלי (ואם כבר כמה יבואו).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה