התייעצות איך להכיר טובה על עזרה? מי כעמך ישראל!

מצב
הנושא נעול.

דסי2

משתמש צעיר
יש אנשי חסד בעולם...
ביקשתי משכנה שתשלח את ביתה הגדולה(כבת 11) להוציא את בתי מהמעון מדי יום בתמורה למה שיסוכם עם הבת(כסף/מתנה/חיסכון להורים)
מה שמתרחש בינתים- שכנתי בעצמה!! (אמא להרבה ילדים וקטנטנים ועובדת כל יום!!))הולכת כבר שבוע להוציא את הבת ולא מסכימה להידיין על הענין!(לדעתי חששה לשלוח את ביתה אבל רצתה לעזור לי)
הכל בסדר/זה רק נסיון/אם יהיה קשה נדבר/שום דבר/עזבי וכו'
איך אפשר להביע הכרת תודה?
מדובר באישה מאד מאד שמורה וערכית, כך שמרגיש לי לא נעים להזמין לה אוכל או כל דבר אחר מרגיש לי מחוץ למושגים שלה.

חן5

משתמש פעיל
אם זה רק שבוע, הייתי מכינה איזה עוגה שווה לשבת ומודה לה..
ואם זה ממשיך תקופה אז הייתי קונה מתנה ומשתדלת לתת משהו שימושי לה! (לפי העניין, את מכירה את השכנה, אם אין לה בבית יותר מדי דברי נוי - אז אפשר דברי נוי, אפשר משחק לילדים, כל מיני אקססוריז לשיער לבנות או גיפט קראד לחנות וכד'.)

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
צודקת לגמרי...
נטו הנואשות שלי שנתנה להמשיך אחרי יום אחד
וגם הסיבובים שהיא עושה עלי, כל יום אומרת לי שזה ייכנס לשיגרה והיא רצתה להתאוורר, בקיצור מסבנת אותי למען הרגשתי הטובה...
רק חושבת שאם זה היה אני הייתי נוהגת בדיוק כמוה. והייתי שמחה מאוד שיורידו לי את העול הזה..
אם היא עסוקה ולא סומכת על ביתה, ואין לה ילד במעון הזה, לא הייתי ממשיכה לבקש ממנה עזרה, כמה שזה נח.

דסי2

משתמש צעיר
רק חושבת שאם זה היה אני הייתי נוהגת בדיוק כמוה. והייתי שמחה מאוד שיורידו לי את העול הזה..
אם היא עסוקה ולא סומכת על ביתה, ואין לה ילד במעון הזה, לא הייתי ממשיכה לבקש ממנה עזרה, כמה שזה נח.
אם זה היה את או אני או כל בן אדם עם מידות קלאסיות
היינו אומרות שאין לנו ילדה בגיל הזה...
ומפנות לאחינית/בדודה/שכנה
אגב, היא אמרה שיש לה אחינית שגרה פה באזור אבל לא מסכימה להפנות אליה כי לא צריך ויש תורנות מי מהילדים יצטרף אליה כל יום וזה פרס לילדים ו- בלה בלה בלה.....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה